XXI MITJA MARATÓ I 10K CIUTAT D'ALZIRA
10K
Podiums Carrera
Corredor |
---|
1 Fouad Benzeroual Independiente 00:32:24 |
2 Sergio Fayos Merin Crespo Runners 00:32:47 |
3 Sergio Rosell Sanchez Crespo Runners 00:33:25 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Fouad Benzeroual | 00:32:24 | Independiente |
2 | Sergio Fayos Merin | 00:32:47 | Crespo Runners |
3 | Sergio Rosell Sanchez | 00:33:25 | Crespo Runners |
Corredor |
---|
1 Miriam Gregori Romero The Kenyan Urban Way 00:39:59 |
2 Aurora Piqueres Martinez Riberfire & Rickysporteam 00:40:22 |
3 Carmen Martinez Ferrgud Caixa Rural Algemesi 00:41:11 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Miriam Gregori Romero | 00:39:59 | The Kenyan Urban Way |
2 | Aurora Piqueres Martinez | 00:40:22 | Riberfire & Rickysporteam |
3 | Carmen Martinez Ferrgud | 00:41:11 | Caixa Rural Algemesi |
Corredor |
---|
1 Fouad Benzeroual Independiente 00:32:24 |
2 Sergio Rosell Sanchez Crespo Runners 00:33:25 |
3 Ricardo Sisternes Canete Riberfire & Rickysporteam 00:33:29 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Fouad Benzeroual | 00:32:24 | Independiente |
2 | Sergio Rosell Sanchez | 00:33:25 | Crespo Runners |
3 | Ricardo Sisternes Canete | 00:33:29 | Riberfire & Rickysporteam |
Corredor |
---|
1 Sergio Fayos Merin Crespo Runners 00:32:47 |
2 Benja Mansilla Benavent C.a. Els Coixos De Carlet 00:33:59 |
3 Victor Bueno Roman Riberfire & Rickysporteam 00:35:21 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Sergio Fayos Merin | 00:32:47 | Crespo Runners |
2 | Benja Mansilla Benavent | 00:33:59 | C.a. Els Coixos De Carlet |
3 | Victor Bueno Roman | 00:35:21 | Riberfire & Rickysporteam |
Corredor |
---|
1 Fernando Martinez Gaya Riberfire & Rickysporteam 00:33:36 |
2 Fran Velez Martinez Caixa Rural Algemesi 00:35:09 |
3 Alfonso Franco Martinez Independiente 00:35:30 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Fernando Martinez Gaya | 00:33:36 | Riberfire & Rickysporteam |
2 | Fran Velez Martinez | 00:35:09 | Caixa Rural Algemesi |
3 | Alfonso Franco Martinez | 00:35:30 | Independiente |
Corredor |
---|
1 Oscar Martínez Ferrer Independiente 00:37:47 |
2 Alexandre Colomer Talens Independiente 00:40:16 |
3 Victor Harold Arroyo Cahuana La Llebre Alpesa 00:41:00 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Oscar Martínez Ferrer | 00:37:47 | Independiente |
2 | Alexandre Colomer Talens | 00:40:16 | Independiente |
3 | Victor Harold Arroyo Cahuana | 00:41:00 | La Llebre Alpesa |
Corredor |
---|
1 Jose Vicente Ubeda Fernandez Independiente 00:38:54 |
2 Ricardo Granero Tormo C.a. L´alcudia 00:39:47 |
3 Antonio Prats Gutiérrez Independiente 00:41:01 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Jose Vicente Ubeda Fernandez | 00:38:54 | Independiente |
2 | Ricardo Granero Tormo | 00:39:47 | C.a. L´alcudia |
3 | Antonio Prats Gutiérrez | 00:41:01 | Independiente |
Corredor |
---|
1 Miriam Gregori Romero The Kenyan Urban Way 00:39:59 |
2 Aurora Piqueres Martinez Riberfire & Rickysporteam 00:40:22 |
3 Alba Ausina Roman Riberfire & Rickysporteam 00:43:45 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Miriam Gregori Romero | 00:39:59 | The Kenyan Urban Way |
2 | Aurora Piqueres Martinez | 00:40:22 | Riberfire & Rickysporteam |
3 | Alba Ausina Roman | 00:43:45 | Riberfire & Rickysporteam |
Corredor |
---|
1 Carmen Martinez Ferrgud Caixa Rural Algemesi 00:41:11 |
2 Silvia Garcia Vercher Independiente 00:44:54 |
3 Neus Garrigues Garcia Independiente 00:45:43 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Carmen Martinez Ferrgud | 00:41:11 | Caixa Rural Algemesi |
2 | Silvia Garcia Vercher | 00:44:54 | Independiente |
3 | Neus Garrigues Garcia | 00:45:43 | Independiente |
Corredor |
---|
1 Alina Teodora Gabor C.e. La Porte Fresca 00:43:35 |
2 Roser Roig Oltra Caixa Rural Algemesi 00:49:46 |
3 Sara Ferrer Vendrell Caixa Rural Algemesi 00:50:20 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Alina Teodora Gabor | 00:43:35 | C.e. La Porte Fresca |
2 | Roser Roig Oltra | 00:49:46 | Caixa Rural Algemesi |
3 | Sara Ferrer Vendrell | 00:50:20 | Caixa Rural Algemesi |
Corredor |
---|
1 Rosa Villanueva Green Power Sports Team 00:48:22 |
2 Mayte Calatayud Chover Independiente 00:50:48 |
3 Paqui Riera Roig Club De Correr Peus Quets 00:53:31 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Rosa Villanueva | 00:48:22 | Green Power Sports Team |
2 | Mayte Calatayud Chover | 00:50:48 | Independiente |
3 | Paqui Riera Roig | 00:53:31 | Club De Correr Peus Quets |
Corredor |
---|
1 David Crespo Tarragó Independiente 00:51:53 |
2 Diego Bornull Moragues Independiente 00:55:19 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | David Crespo Tarragó | 00:51:53 | Independiente |
2 | Diego Bornull Moragues | 00:55:19 | Independiente |
Corredor |
---|
1 Maria Jose Ballester Domingo C.a. Almussafes 00:52:53 |
2 Maria Jose Sanz Vinoles Club De Correr Peus Quets 00:54:24 |
3 Milagros Sifre Artal Club De Correr Peus Quets 00:54:41 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Maria Jose Ballester Domingo | 00:52:53 | C.a. Almussafes |
2 | Maria Jose Sanz Vinoles | 00:54:24 | Club De Correr Peus Quets |
3 | Milagros Sifre Artal | 00:54:41 | Club De Correr Peus Quets |
Podiums Locales
Corredor |
---|
Nombre | Tiempo Oficial | Club |
---|
Corredor |
---|
Nombre | Tiempo Oficial | Club |
---|
Total Corredores por categorías
Total Corredores por sexo
Clasificación
Pos | Nombre |
---|---|
1 |
Fouad Benzeroual
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:32:24 |
2 |
Sergio Fayos Merin
Crespo Runners
Sénior-M
Tiempo: 00:32:47 |
3 |
Sergio Rosell Sanchez
Crespo Runners
Veterano A-M
Tiempo: 00:33:25 |
4 |
Ricardo Sisternes Canete
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:33:29 |
5 |
José Manuel Caplliure Pieva
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:33:31 |
6 |
Fernando Martinez Gaya
Riberfire & Rickysporteam
Veterano B-M
Tiempo: 00:33:36 |
7 |
Benja Mansilla Benavent
C.a. Els Coixos De Carlet
Sénior-M
Tiempo: 00:33:59 |
8 |
Fran Velez Martinez
Caixa Rural Algemesi
Veterano B-M
Tiempo: 00:35:09 |
9 |
Victor Bueno Roman
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-M
Tiempo: 00:35:21 |
10 |
Alfonso Franco Martinez
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:35:30 |
11 |
Jorge Grima Gutierrez
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:35:37 |
12 |
Hector Ruiz
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-M
Tiempo: 00:35:42 |
13 |
Pedro Jose Culebras Vaquerizo
Caixa Rural Algemesi
Veterano A-M
Tiempo: 00:35:50 |
14 |
Cristian Llacer Cunat
C.a Alcasser
Sénior-M
Tiempo: 00:36:09 |
15 |
Jaime Sanchis Flores
Caixa Popular & Beerunning
Veterano A-M
Tiempo: 00:36:28 |
16 |
Ivan Canet Rodriguez
Crespo Runners
Sénior-M
Tiempo: 00:36:32 |
17 |
Pablo Carratala Mezquita
Trivila
Sénior-M
Tiempo: 00:36:37 |
18 |
Jesus Molina Martin
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-M
Tiempo: 00:36:39 |
19 |
Juamjo Magraner Llopis
Gaes Running Team
Veterano B-M
Tiempo: 00:36:40 |
20 |
Juanvi Muñoz Escrihuela
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:36:41 |
21 |
Ximo Puig Torres
Caixa Rural Algemesi
Veterano A-M
Tiempo: 00:36:46 |
22 |
Jose Tortajada Castell
Caixa Rural Algemesi
Veterano B-M
Tiempo: 00:36:47 |
23 |
Jose Antonio Braulio Martin
Green Power Sports Team
Veterano B-M
Tiempo: 00:36:57 |
24 |
Carlos Oliver
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-M
Tiempo: 00:37:42 |
25 |
Oscar Martínez Ferrer
Independiente
Júnior-M
Tiempo: 00:37:47 |
26 |
Marcelo Gallego Mayor
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:37:55 |
27 |
David Romero Munoz
Crespo Runners
Sénior-M
Tiempo: 00:37:56 |
28 |
Alejandro Sanz Garcia
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-M
Tiempo: 00:38:00 |
29 |
Ignasi Roig Ripoll
Caixa Rural Algemesi
Veterano B-M
Tiempo: 00:38:06 |
30 |
Jose Miguel Bellver Tormo
C.a. L´olleria
Veterano A-M
Tiempo: 00:38:15 |
31 |
Vicente Girbes Barcelo
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:38:17 |
32 |
Alvaro Martinez Garcia
C.a. Els Coixos De Carlet
Veterano A-M
Tiempo: 00:38:19 |
33 |
Manuel Pallas Momparler
C.a. La Rabosa
Veterano B-M
Tiempo: 00:38:20 |
34 |
Javier Terol Ferrer
C.a. Els Coixos De Carlet
Sénior-M
Tiempo: 00:38:27 |
35 |
Jose Manuel Gomez Morant
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:38:31 |
36 |
Raul Soler Barbera
C.a. L´alcudia
Veterano A-M
Tiempo: 00:38:35 |
37 |
Daniel Gonzalez Perez
C.t. Alzira
Veterano A-M
Tiempo: 00:38:52 |
38 |
Jose Vicente Ubeda Fernandez
Independiente
Veterano C-M
Tiempo: 00:38:54 |
39 |
Cesar Maldonado Arias
Pioneros De Sudamerica
Veterano A-M
Tiempo: 00:39:18 |
40 |
Enrique Mas Castany
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:39:28 |
41 |
Cristian Argente Garcia
Triatlo Vialterra Algemesi
Sénior-M
Tiempo: 00:39:38 |
42 |
Jesus Pastor Rebato
C.a. L´alcudia
Veterano B-M
Tiempo: 00:39:42 |
43 |
Victor Escriva
C.t. Guadassuar
Sénior-M
Tiempo: 00:39:46 |
44 |
Ricardo Granero Tormo
C.a. L´alcudia
Veterano C-M
Tiempo: 00:39:47 |
45 |
Andres Font Vicente
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:39:51 |
46 |
Paco Salvador Moreno
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:39:55 |
47 |
Agustin Pena Sanz
Triatlo Alginet
Veterano A-M
Tiempo: 00:39:55 |
48 |
Alvaro Moscardo Escandell
Crespo Runners
Veterano A-M
Tiempo: 00:39:58 |
49 |
Miriam Gregori Romero
The Kenyan Urban Way
Sénior-F
Tiempo: 00:39:59 |
50 |
Vicent Ribes Badia
Crespo Runners
Veterano A-M
Tiempo: 00:40:00 |
51 |
Joaquin Piqueres Ciscar
Crespo Runners
Veterano A-M
Tiempo: 00:40:14 |
52 |
Marc Enguix Mico
The Kenyan Urban Way
Sénior-M
Tiempo: 00:40:16 |
53 |
Alexandre Colomer Talens
Independiente
Júnior-M
Tiempo: 00:40:16 |
54 |
Fernando Parrilla Castellanos
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:40:21 |
55 |
Aurora Piqueres Martinez
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-F
Tiempo: 00:40:22 |
56 |
Jaime Piqueres Martinez
Doszero
Veterano A-M
Tiempo: 00:40:22 |
57 |
Salva Piqueres Martinez
Doszero
Sénior-M
Tiempo: 00:40:24 |
58 |
Olivier Laudieur
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:40:28 |
59 |
Rafael Lopez Ferrer
C.a. Carcaixent
Sénior-M
Tiempo: 00:40:33 |
60 |
Armando Giron Moreno
Atletisme Alginet
Veterano A-M
Tiempo: 00:40:47 |
61 |
Luis Sevilla Gimenez
Colla El Parotet
Veterano A-M
Tiempo: 00:40:55 |
62 |
Victor Harold Arroyo Cahuana
La Llebre Alpesa
Júnior-M
Tiempo: 00:41:00 |
63 |
Antonio Prats Gutiérrez
Independiente
Veterano C-M
Tiempo: 00:41:01 |
64 |
Vicente Gimenez De Pedro
Riberfire & Rickysporteam
Veterano B-M
Tiempo: 00:41:03 |
65 |
Cesar Martinez Martinez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:09 |
66 |
Vicente Jordan Sario
Riberfire & Rickysporteam
Veterano B-M
Tiempo: 00:41:10 |
67 |
Carmen Martinez Ferrgud
Caixa Rural Algemesi
Veterano A-F
Tiempo: 00:41:11 |
68 |
Raul Bosch Nadal
Atletisme Alginet
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:12 |
69 |
Jose Maria Exposito Canas
Atletisme Alginet
Veterano C-M
Tiempo: 00:41:14 |
70 |
Ximo Lorente Lluch
Atletisme Alginet
Veterano B-M
Tiempo: 00:41:23 |
71 |
Alberto Galduf Martin
C.a. Edeta Lliria
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:27 |
72 |
Juan Pla Vila
C.a. Carcaixent
Veterano B-M
Tiempo: 00:41:28 |
73 |
Vicente Simo
C.e.c. Antella
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:31 |
74 |
Miguel Gomez Bohigues
Societat Alzirenya De Muntanyers
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:32 |
75 |
Benjamin Albelda Clari
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:35 |
76 |
Francisco Bru Juan
Atletisme Alginet
Veterano B-M
Tiempo: 00:41:36 |
77 |
Pablo Marti Segui
Crespo Runners
Sénior-M
Tiempo: 00:41:41 |
78 |
Alejandro Gimeno Arlandis
C.a.guadassuar Maskokotas
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:43 |
79 |
Nicolas Munoz Sanchis
Independiente
Júnior-M
Tiempo: 00:41:45 |
80 |
Pablo Collado Pellicer
C.a. La Rabosa
Júnior-M
Tiempo: 00:41:46 |
81 |
Jorge Sanz Ros
Almirunning Cullera
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:54 |
82 |
Jovi Sanchez Moreno
Atletisme Alginet
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:55 |
83 |
Edu Gil
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:41:56 |
84 |
Jesus Duart Martinez
Gomez Madrid Kangurs
Veterano B-M
Tiempo: 00:41:56 |
85 |
Jose Vicente Coso Pardos
Crespo Runners
Veterano B-M
Tiempo: 00:42:11 |
86 |
Eduardo Saurina Lacal
C.a. L´alcudia
Veterano A-M
Tiempo: 00:42:20 |
87 |
Dani Tormo Barahona
Piernas Pa Que Os Quiero
Veterano A-M
Tiempo: 00:42:22 |
88 |
Arturo Tortajada Guna
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:42:22 |
89 |
Andres Tudela Ferrando
Vikings Racers
Sénior-M
Tiempo: 00:42:23 |
90 |
Andres Soler Bisbal
Atletisme Alginet
Veterano B-M
Tiempo: 00:42:31 |
91 |
Juan Antonio Botias Perez
Atletisme Alginet
Veterano B-M
Tiempo: 00:42:41 |
92 |
Ivan Aguado Carlos
C.a. La Rabosa
Veterano A-M
Tiempo: 00:42:44 |
93 |
Javier Latorre Bellver
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:42:48 |
94 |
Jorge Navarro Ribes
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:42:58 |
95 |
Jose Piqueras Quiles
C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail
Veterano B-M
Tiempo: 00:43:01 |
96 |
Alberto Cortabarra Climent
Independiente
Júnior-M
Tiempo: 00:43:02 |
97 |
Vicente Ibanez Mascarell
C.c Camallaes-reflyx
Sénior-M
Tiempo: 00:43:02 |
98 |
Manel Llacer Peris
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:43:22 |
99 |
Vicente Sanz Hernandorena
C.a. Els Coixos De Carlet
Veterano C-M
Tiempo: 00:43:31 |
100 |
Oscar Dasi Llacer
Gomez Madrid Kangurs
Veterano A-M
Tiempo: 00:43:34 |
101 |
Alina Teodora Gabor
C.e. La Porte Fresca
Júnior-F
Tiempo: 00:43:35 |
102 |
Javier Bono Canet
Caixa Rural Algemesi
Veterano A-M
Tiempo: 00:43:35 |
103 |
Pascual Soler Devis Discapasitat
Crespo Runners
Veterano B-M
Tiempo: 00:43:36 |
104 |
Sergi Sanjuan Adres
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:43:37 |
105 |
Leo Ibanez Esteve
C.a. Sollana
Veterano B-M
Tiempo: 00:43:43 |
106 |
Marcos Roca Puig
Triatlo Vialterra Algemesi
Veterano B-M
Tiempo: 00:43:44 |
107 |
Alba Ausina Roman
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-F
Tiempo: 00:43:45 |
108 |
Rafa Lorenzo Moreno
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:43:47 |
109 |
Enrique Alcover Alcover
C.a. L´alcudia
Veterano C-M
Tiempo: 00:43:54 |
110 |
Eric Martinez Richart
Riberfire & Rickysporteam
Júnior-M
Tiempo: 00:44:08 |
111 |
Carles Ausina Serra
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:44:13 |
112 |
Paco Martinez Pellicer
C.a. Alzira
Veterano B-M
Tiempo: 00:44:15 |
113 |
Esteban Alvarez Lleonart
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano A-M
Tiempo: 00:44:17 |
114 |
Delfin Signes
Atletisme Alginet
Veterano B-M
Tiempo: 00:44:20 |
115 |
Juan Carlos Andres Caballero
Cc La Rabosa Muntanya
Veterano B-M
Tiempo: 00:44:28 |
116 |
David Fisac Monje
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:44:43 |
117 |
Silvia Garcia Vercher
Independiente
Veterano A-F
Tiempo: 00:44:54 |
118 |
Gada Niang
Carreristas
Sénior-M
Tiempo: 00:44:55 |
119 |
Diego Fernandez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:03 |
120 |
Jose Luis López Chelet
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:10 |
121 |
Josep Antoni Jorge Cisar
Independiente
Júnior-M
Tiempo: 00:45:15 |
122 |
Miguel Alafarga Peiro
Cronorunner Team
Sénior-M
Tiempo: 00:45:28 |
123 |
Xavier Richart Soriano
C.a. Carcaixent
Veterano C-M
Tiempo: 00:45:32 |
124 |
Victor Manuel Calaforra Espana
C.a. La Rabosa
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:32 |
125 |
Jose Rafael Barber Sancho
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:36 |
126 |
Sergio Piera Perez
Cc La Rabosa Muntanya
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:42 |
127 |
Pau Garrigues Garcia
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:43 |
128 |
Neus Garrigues Garcia
Independiente
Veterano A-F
Tiempo: 00:45:43 |
129 |
Esteban Ortega Vecina
C.a. La Rabosa
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:45 |
130 |
Antonio Gil Valls
Cc La Rabosa Muntanya
Veterano B-M
Tiempo: 00:45:47 |
131 |
David Giner Pellicer
Amos Team
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:48 |
132 |
Javier Navasquillo Gamiz
C.a. Els Coixos De Carlet
Sénior-M
Tiempo: 00:45:53 |
133 |
Daniel Corral Bono
Societat Alzirenya De Muntanyers
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:57 |
134 |
Salva Clari Garcia
Societat Alzirenya De Muntanyers
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:58 |
135 |
Salva Torres
Al Trot Guadassuar
Veterano A-M
Tiempo: 00:45:59 |
136 |
Gerson Gonzalez Cuevas
Atletisme Alginet
Sénior-M
Tiempo: 00:46:01 |
137 |
Alex Valls Benavent
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:46:01 |
138 |
Yolanda Gallego Ballester
Ca Guadasuar Maskokotas
Veterano A-F
Tiempo: 00:46:10 |
139 |
David Baixauli
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:46:11 |
140 |
Angel Rodriguez Iborra
C.a. La Rabosa
Veterano B-M
Tiempo: 00:46:15 |
141 |
Daniel Hortelano Peris
Cc La Rabosa Muntanya
Veterano A-M
Tiempo: 00:46:24 |
142 |
Francisco Perez Marin
Gomez Madrid Kangurs
Veterano A-M
Tiempo: 00:46:32 |
143 |
Oscar Garrigues Merino
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:46:34 |
144 |
Jesus Cuenca Garcia
La Polseguera D´alcantera
Veterano A-M
Tiempo: 00:46:48 |
145 |
Juan Carlos Hungria Robles
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:46:48 |
146 |
Salvador Montalva Berenguer
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:46:49 |
147 |
Sergio Montaner Che
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:46:49 |
148 |
Sonia Llacer Cunat
C.a. Alcasser
Sénior-F
Tiempo: 00:46:49 |
149 |
David Villatoro Bono
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:46:50 |
150 |
Paula Avino Isern
The Kenyan Urban Way
Sénior-F
Tiempo: 00:46:56 |
151 |
Bernat Ferriols Colomar
C.a. Els Coixos De Carlet
Veterano A-M
Tiempo: 00:47:05 |
152 |
Ruben Garcia Llopis
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:47:07 |
153 |
Lorena Perez Ruano
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano A-F
Tiempo: 00:47:07 |
154 |
Emilio Jose Molina Martin
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:47:14 |
155 |
Eduardo Sanchis Martin
Atletisme Alginet
Veterano B-M
Tiempo: 00:47:14 |
156 |
Susana Murillo Clemente
C.a. L´alcudia
Veterano A-F
Tiempo: 00:47:30 |
157 |
Francisco Javier Escriva Moragues
Club De Correr El Garbi
Veterano A-M
Tiempo: 00:47:31 |
158 |
Ana Sofia Chanza Tellez
C.a Alcasser
Sénior-F
Tiempo: 00:47:34 |
159 |
Sergio Marin Giner
C.a. Corremundos
Veterano B-M
Tiempo: 00:47:35 |
160 |
Sandre De Arcos Medina
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:47:35 |
161 |
Salva Barbera Segura
C.t. Guadassuar
Veterano A-M
Tiempo: 00:47:49 |
162 |
Jose Clari Agullo
C.a. La Rabosa
Veterano C-M
Tiempo: 00:47:56 |
163 |
Pepe Gil Belenguer
Independiente
Veterano C-M
Tiempo: 00:48:07 |
164 |
Juan Carlos Rascon Perez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:48:08 |
165 |
Jordi Esteve Boix
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:48:16 |
166 |
Salvador Ubeda Ferragud
Atletisme Alginet
Veterano C-M
Tiempo: 00:48:19 |
167 |
Vicent Ausina Juan
Atletisme Alginet
Veterano B-M
Tiempo: 00:48:21 |
168 |
Rosa Villanueva
Green Power Sports Team
Veterano B-F
Tiempo: 00:48:22 |
169 |
Carmen Carbonell Gonez
Ce Rantelles Almussafes
Veterano A-F
Tiempo: 00:48:26 |
170 |
Bernardo Martinez Albertos
Crespo Runners
Veterano B-M
Tiempo: 00:48:43 |
171 |
Vicent Ribes Carrasco
Crespo Runners
Veterano C-M
Tiempo: 00:48:43 |
172 |
Alvaro Caballero Pau
C.a. Corbera
Veterano A-M
Tiempo: 00:48:57 |
173 |
Carlos Esteve Navarro
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:49:01 |
174 |
Adrian Gavidia Pena
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:49:03 |
175 |
Jose Luis Munoz Solano
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano C-M
Tiempo: 00:49:05 |
176 |
Joaquin Garcia Molina
Penya Mohicans
Veterano C-M
Tiempo: 00:49:11 |
177 |
Fredy Munoz
C.a. Alzira
Veterano B-M
Tiempo: 00:49:17 |
178 |
Marilo Garcia Ortega
Crespo Runners
Veterano A-F
Tiempo: 00:49:24 |
179 |
Vicente Machi Ros
C.a. Benimodo
Veterano A-M
Tiempo: 00:49:24 |
180 |
Jose Sanfrancisco Simo
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:49:27 |
181 |
Tomas Salas Simo
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:49:27 |
182 |
Vicent Grimaltos Ribes
Club Multiesport El Castellet
Sénior-M
Tiempo: 00:49:30 |
183 |
Adria Pla Perucho
Club Multiesport El Castellet
Sénior-M
Tiempo: 00:49:30 |
184 |
Mariano Pascual Aguado
C.a. L´alcudia
Veterano C-M
Tiempo: 00:49:35 |
185 |
Jose Vicente Gimeno Dura
C.a. L´alcudia
Veterano B-M
Tiempo: 00:49:35 |
186 |
Antonio Zornoza Ortega
C.a. L´alcudia
Veterano C-M
Tiempo: 00:49:36 |
187 |
Javier Perez Perez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:49:38 |
188 |
Roser Roig Oltra
Caixa Rural Algemesi
Júnior-F
Tiempo: 00:49:46 |
189 |
Alberto Llorens Roig
C.a. Carcaixent
Veterano B-M
Tiempo: 00:49:56 |
190 |
Roge Pelaez Alventoss
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:49:56 |
191 |
Erika Malonda Ausina
C.a. Corremundos
Veterano A-F
Tiempo: 00:49:57 |
192 |
Jesus Ortega Mateu
Forma Fitnnes Tous
Veterano B-M
Tiempo: 00:50:00 |
193 |
Salva Martorell Galdon
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:50:02 |
194 |
Jose Mico Vaya
C.a. Carcaixent
Veterano B-M
Tiempo: 00:50:08 |
195 |
Maria Cuesta Talens
C.a. Carcaixent
Sénior-F
Tiempo: 00:50:08 |
196 |
Jesús Bernia Martí
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:50:14 |
197 |
Andres Ramon Renau
C.a. Tortuga Algemesi
Sénior-M
Tiempo: 00:50:18 |
198 |
Alberto Gares Gomez
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:50:19 |
199 |
Sara Ferrer Vendrell
Caixa Rural Algemesi
Júnior-F
Tiempo: 00:50:20 |
200 |
Ismael Sacido Verde
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:50:20 |
201 |
Damian Castells
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:50:22 |
202 |
Carles Campos Alemany
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano C-M
Tiempo: 00:50:22 |
203 |
Juan Serrano Coronado
C.a. Carcaixent
Veterano C-M
Tiempo: 00:50:25 |
204 |
Marcos Vives Fuster
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:50:27 |
205 |
Adrian Iglesias Benitez
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:50:30 |
206 |
Rafael Escolano Signes
Club De Correr El Garbi
Veterano B-M
Tiempo: 00:50:30 |
207 |
Ximo Garcia
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:50:34 |
208 |
Francisco Javier Pons Molto
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:50:39 |
209 |
Daniel Gares Sayol
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:50:45 |
210 |
Diego Gomez Ausina
Atletisme Alginet
Sénior-M
Tiempo: 00:50:46 |
211 |
Paula Herrero Espert
Atletisme Alginet
Sénior-F
Tiempo: 00:50:47 |
212 |
Mayte Calatayud Chover
Independiente
Veterano B-F
Tiempo: 00:50:48 |
213 |
Pablo Requena Villar Del Saz
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:50:48 |
214 |
Dani Bixquert Martinez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:51:01 |
215 |
Raquel Alonso Arocas
Mamirunners
Veterano A-F
Tiempo: 00:51:03 |
216 |
Sergio Calatayud Faus
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:51:03 |
217 |
Rebeca Climent
Mamirunners
Veterano A-F
Tiempo: 00:51:05 |
218 |
Jose Antonio Sirvent Domingo
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:51:10 |
219 |
Pablo Lafuente Sanchis
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:51:15 |
220 |
Jesus Maria Cano Lara
A.c.manchathon
Veterano A-M
Tiempo: 00:51:18 |
221 |
Bruno Motilla Alcoy
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:51:20 |
222 |
Alejandra Orquin
Independiente
Sénior-F
Tiempo: 00:51:28 |
223 |
Salut Ferrer Vendrell
Independiente
Júnior-F
Tiempo: 00:51:31 |
224 |
Francisco Ferrer Alarte
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:51:31 |
225 |
David Quiros Garrigos
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:51:39 |
226 |
Francisco Izquierdo Rangel
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:51:45 |
227 |
Carlos Gil Tornero
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:51:53 |
228 |
Ivan Rubio Aliaga
C.a. Corbera
Veterano A-M
Tiempo: 00:51:53 |
229 |
David Crespo Tarragó
Independiente
Sin Categorias
Tiempo: 00:51:53 |
230 |
Francisco Tortosa Cutanda
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:51:56 |
231 |
Luis Francisco Loureiro Bocourt
Atletisme Alginet
Veterano B-M
Tiempo: 00:52:16 |
232 |
Jorge Machi Ros
C.a. Benimodo
Veterano A-M
Tiempo: 00:52:25 |
233 |
Juanjose Martinez Azana
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:52:27 |
234 |
Javier Chacon
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:52:33 |
235 |
Francisco Jose Rizo Vila
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:52:41 |
236 |
Ana Maria Piera Borderia
Independiente
Veterano A-F
Tiempo: 00:52:45 |
237 |
Salvador Fons Gilabert
Attikos Alzira
Veterano B-M
Tiempo: 00:52:49 |
238 |
Sabrina Mazon Rabasco
Independiente
Veterano A-F
Tiempo: 00:52:50 |
239 |
Jose Salvador Garcia Escoms
C.a. Els Coixos De Carlet
Veterano B-M
Tiempo: 00:52:51 |
240 |
Sara Paton Gomez
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-F
Tiempo: 00:52:53 |
241 |
Maria Jose Ballester Domingo
C.a. Almussafes
Veterano C-F
Tiempo: 00:52:53 |
242 |
Gabriel Mocanu
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:52:54 |
243 |
David Ribas Gasent
Club De Correr El Garbi
Veterano B-M
Tiempo: 00:52:59 |
244 |
Antonio Sánchez Conejero
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:53:14 |
245 |
Angel Sarrio Ventura
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:53:22 |
246 |
Antonio Palacios De La Guia
A Quatre Potes
Veterano A-M
Tiempo: 00:53:22 |
247 |
Vicente Iborra Escrihuela
Independiente
Veterano C-M
Tiempo: 00:53:29 |
248 |
Paqui Riera Roig
Club De Correr Peus Quets
Veterano B-F
Tiempo: 00:53:31 |
249 |
Bernardo Jose Ferrer Masia
S.d. Centpeus Albalat
Veterano B-M
Tiempo: 00:53:32 |
250 |
Rafa Rosello Raga
C.a Alcasser
Sénior-M
Tiempo: 00:53:35 |
251 |
Adrian Ferrandis Martinez
A Quatre Potes
Veterano A-M
Tiempo: 00:53:35 |
252 |
Jose Manuel Rosello Aguado
C.a Alcasser
Veterano C-M
Tiempo: 00:53:36 |
253 |
Angels Armengol Jordan
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-F
Tiempo: 00:53:42 |
254 |
Javier Mano Sigalat
Club De Correr El Garbi
Veterano C-M
Tiempo: 00:53:42 |
255 |
Gonzalo Arias Carballo
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano B-M
Tiempo: 00:53:44 |
256 |
Oscar Iznardo Fernandez
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:53:44 |
257 |
Nuria Sapina Arago
Independiente
Sénior-F
Tiempo: 00:53:44 |
258 |
Jose Vicente Sapena Molla
La Malla Tot Pulmo
Veterano A-M
Tiempo: 00:53:46 |
259 |
David Valle Cervantes
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:53:47 |
260 |
Maria Carpena
C.t. Alzira
Sénior-F
Tiempo: 00:53:52 |
261 |
Antonio Machado Darocas
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano A-M
Tiempo: 00:54:08 |
262 |
Jose Vicente Donat Martinez
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:54:20 |
263 |
Natalia Hernandez Martinez
Independiente
Sénior-F
Tiempo: 00:54:21 |
264 |
Raquel Sanjose Irimia
Independiente
Veterano A-F
Tiempo: 00:54:22 |
265 |
Rafa Lopez Flores
C.a. Carcaixent
Veterano C-M
Tiempo: 00:54:24 |
266 |
Maria Jose Sanz Vinoles
Club De Correr Peus Quets
Veterano C-F
Tiempo: 00:54:24 |
267 |
Emilio Juan Giner
C.a. Carcaixent
Veterano C-M
Tiempo: 00:54:25 |
268 |
Carla Sanchis Castillo
Independiente
Sénior-F
Tiempo: 00:54:25 |
269 |
Empar Pastor Lopez
C.a. La Rabosa
Veterano A-F
Tiempo: 00:54:28 |
270 |
Jose Lopez Estero
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano B-M
Tiempo: 00:54:36 |
271 |
Alfonso Monte Alfaro
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:54:36 |
272 |
Andres Valverde Gallego
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:54:38 |
273 |
Ana Jimenez Martinez
The Kenyan Urban Way
Veterano A-F
Tiempo: 00:54:38 |
274 |
Vicente Vila Torres
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:54:39 |
275 |
Candido Jimenez Borreguero
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano C-M
Tiempo: 00:54:40 |
276 |
Benjamin Jimenez Reviejo
C.a. Tortuga Algemesi
Veterano A-M
Tiempo: 00:54:41 |
277 |
Casimiro Garcia Castella
Club De Correr El Garbi
Veterano C-M
Tiempo: 00:54:41 |
278 |
Milagros Sifre Artal
Club De Correr Peus Quets
Veterano C-F
Tiempo: 00:54:41 |
279 |
Damian Montagud Gonzalvo
S.d. Centpeus Albalat
Veterano C-M
Tiempo: 00:55:02 |
280 |
Mariola Garrigos
Almirunning Cullera
Sénior-F
Tiempo: 00:55:16 |
281 |
Sonia Martinez Leon
Almirunning Cullera
Sénior-F
Tiempo: 00:55:17 |
282 |
Rebeca Alminana Fuertes
Almirunning Cullera
Veterano A-F
Tiempo: 00:55:17 |
283 |
Diego Bornull Moragues
Independiente
Sin Categorias
Tiempo: 00:55:19 |
284 |
Juan Ferrero Ferrer
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:55:33 |
285 |
Marta Santoyo Valls
C.a. La Rabosa
Veterano A-F
Tiempo: 00:55:36 |
286 |
Andres Fraile Tudela
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:55:36 |
287 |
Jose Zapata Monrabal
Independiente
Veterano C-M
Tiempo: 00:55:38 |
288 |
Francisco Ferrer Zurriaga
Independiente
Sénior-M
Tiempo: 00:55:41 |
289 |
Fernando Garcia Fernandez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:55:42 |
290 |
Rosa Garcia Perez
Club De Correr Peus Quets
Veterano C-F
Tiempo: 00:55:57 |
291 |
Virginia Gonzalez Carnero
Els Desfets
Veterano A-F
Tiempo: 00:56:07 |
292 |
Juan Ramon Martinez Bartual
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:56:07 |
293 |
Maria Jesus Rosa Alepuz
Atletisme Alginet
Veterano B-F
Tiempo: 00:56:10 |
294 |
Javier Prats Valero
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:56:11 |
295 |
Quique Girbes Candel
Independiente
Sénior-F
Tiempo: 00:56:16 |
296 |
Laura Escutia Lopez
Independiente
Sénior-F
Tiempo: 00:56:23 |
297 |
Esther Hervas Gonzalez
Independiente
Sénior-F
Tiempo: 00:56:24 |
298 |
Virginia Palop Lopez
Riberfire & Rickysporteam
Sénior-F
Tiempo: 00:56:33 |
299 |
Vicente Osca Vidal
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 00:56:40 |
300 |
Fernando Parrilla Climent
Independiente
Veterano C-M
Tiempo: 00:56:53 |
301 |
Luis Vicente Ferriol Bisbal
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:56:56 |
302 |
Bernardo Montagud Masia
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 00:56:57 |
303 |
Francisco Lucas Hernandez
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-M
Tiempo: 00:57:24 |
304 |
Pilar Frances Nunez
Riberfire & Rickysporteam
Veterano A-F
Tiempo: 00:57:25 |
305 |
Olga Espana Roig
Burres Mortes
Veterano B-F
Tiempo: 00:57:27 |
306 |
Mari Carmen Simo Torres
C.a Alcasser
Veterano B-F
Tiempo: 00:57:47 |
307 |
Sari Rosello Martorell
Club De Correr Peus Quets
Veterano B-F
Tiempo: 00:57:48 |
308 |
Luisa Carbo
Club De Correr Peus Quets
Veterano B-F
Tiempo: 00:57:49 |
309 |
Aida Hervas Gonzalez
Independiente
Sénior-F
Tiempo: 00:58:39 |
310 |
Tino Ferrandis Blasco
Tenisquash
Veterano B-M
Tiempo: 01:00:03 |
311 |
Satur Roses Navarro
C.a. Alcasser
Veterano B-M
Tiempo: 01:00:38 |
312 |
Jose Vicente Benavent Carceller
Independiente
Veterano C-M
Tiempo: 01:01:28 |
313 |
Francisco Espana
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 01:01:50 |
314 |
Santiago Romero Jimenez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 01:02:11 |
315 |
Gema Pilar Roig Boils
C.a.guadassuar Maskokotas
Veterano A-F
Tiempo: 01:02:12 |
316 |
Andreu Piqueras Vallet
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 01:02:12 |
317 |
Emilio Angel Castillo Dolz
Independiente
Veterano B-M
Tiempo: 01:02:21 |
318 |
Emilio Dola Boluda
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 01:02:21 |
319 |
Jose Ramon Santamans Llorca
Independiente
Veterano C-M
Tiempo: 01:02:31 |
320 |
Jose Maria Rius Diego
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 01:02:34 |
321 |
Rafa Sanfelix
Vikings Racers
Veterano A-M
Tiempo: 01:02:35 |
322 |
Maria Jose Enrique Ramon
Independiente
Veterano A-F
Tiempo: 01:02:36 |
323 |
Nestor Albelda Rosello
A.c. Carcaixent
Veterano B-M
Tiempo: 01:02:39 |
324 |
Vanesa Munoz Perez
Independiente
Veterano A-F
Tiempo: 01:02:53 |
325 |
Jose Manuel Corral Bono
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 01:02:54 |
326 |
Jose Lucas Garcia Monllor
Club Multiesport El Castellet
Veterano B-M
Tiempo: 01:02:59 |
327 |
Juanvi Moratal Ferrando
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 01:03:35 |
328 |
Jose Manuel Estrada Hernandez
A.c. Carcaixent
Veterano C-M
Tiempo: 01:03:48 |
329 |
Puri Vázquez Dénia
Independiente
Veterano B-F
Tiempo: 01:04:27 |
330 |
Eva Galdón Gómez
Independiente
Veterano B-F
Tiempo: 01:04:27 |
331 |
Héctor Rubert Pérez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 01:04:56 |
332 |
Jose Vicente Lavara Mena
C.d. Es Posible
Veterano C-M
Tiempo: 01:05:05 |
333 |
Cristina Escutia Sanchis
Atletisme Alginet
Veterano A-F
Tiempo: 01:05:22 |
334 |
Oscar Saez Sanchez
Independiente
Veterano A-M
Tiempo: 01:08:52 |
Pos | # | Nombre | Tiempo | Ritmo | Categoria |
---|---|---|---|---|---|
1 | 969 | 00:32:24 | 03:14 | Veterano A-M | |
2 | 849 | 00:32:47 | 03:17 | Sénior-M | |
3 | 902 | 00:33:25 | 03:20 | Veterano A-M | |
4 | 822 | 00:33:29 | 03:21 | Veterano A-M | |
5 | 989 | 00:33:31 | 03:21 | Veterano A-M | |
6 | 927 | 00:33:36 | 03:22 | Veterano B-M | |
7 | 925 | 00:33:59 | 03:24 | Sénior-M | |
8 | 837 | 00:35:09 | 03:31 | Veterano B-M | |
9 | 770 | 00:35:21 | 03:32 | Sénior-M | |
10 | 628 | 00:35:30 | 03:33 | Veterano B-M | |
11 | 767 | 00:35:37 | 03:34 | Veterano A-M | |
12 | 660 | 00:35:42 | 03:34 | Sénior-M | |
13 | 845 | 00:35:50 | 03:35 | Veterano A-M | |
14 | 733 | 00:36:09 | 03:37 | Sénior-M | |
15 | 932 | 00:36:28 | 03:39 | Veterano A-M | |
16 | 842 | 00:36:32 | 03:39 | Sénior-M | |
17 | 611 | 00:36:37 | 03:40 | Sénior-M | |
18 | 901 | 00:36:39 | 03:40 | Sénior-M | |
19 | 685 | 00:36:40 | 03:40 | Veterano B-M | |
20 | 994 | 00:36:41 | 03:40 | Sénior-M | |
21 | 778 | 00:36:46 | 03:41 | Veterano A-M | |
22 | 858 | 00:36:47 | 03:41 | Veterano B-M | |
23 | 746 | 00:36:57 | 03:42 | Veterano B-M | |
24 | 819 | 00:37:42 | 03:46 | Sénior-M | |
25 | 980 | 00:37:47 | 03:47 | Júnior-M | |
26 | 627 | 00:37:55 | 03:48 | Veterano A-M | |
27 | 808 | 00:37:56 | 03:48 | Sénior-M | |
28 | 869 | 00:38:00 | 03:48 | Sénior-M | |
29 | 780 | 00:38:06 | 03:49 | Veterano B-M | |
30 | 615 | 00:38:15 | 03:50 | Veterano A-M | |
31 | 635 | 00:38:17 | 03:50 | Sénior-M | |
32 | 720 | 00:38:19 | 03:50 | Veterano A-M | |
33 | 892 | 00:38:20 | 03:50 | Veterano B-M | |
34 | 625 | 00:38:27 | 03:51 | Sénior-M | |
35 | 675 | 00:38:31 | 03:51 | Veterano A-M | |
36 | 614 | 00:38:35 | 03:52 | Veterano A-M | |
37 | 793 | 00:38:52 | 03:53 | Veterano A-M | |
38 | 724 | 00:38:54 | 03:53 | Veterano C-M | |
39 | 918 | 00:39:18 | 03:56 | Veterano A-M | |
40 | 821 | 00:39:28 | 03:57 | Veterano A-M | |
41 | 870 | 00:39:38 | 03:58 | Sénior-M | |
42 | 681 | 00:39:42 | 03:58 | Veterano B-M | |
43 | 860 | 00:39:46 | 03:59 | Sénior-M | |
44 | 920 | 00:39:47 | 03:59 | Veterano C-M | |
45 | 620 | 00:39:51 | 03:59 | Veterano A-M | |
46 | 664 | 00:39:55 | 04:00 | Veterano A-M | |
47 | 890 | 00:39:55 | 04:00 | Veterano A-M | |
48 | 711 | 00:39:58 | 04:00 | Veterano A-M | |
49 | 856 | 00:39:59 | 04:00 | Sénior-F | |
50 | 617 | 00:40:00 | 04:00 | Veterano A-M | |
51 | 809 | 00:40:14 | 04:01 | Veterano A-M | |
52 | 747 | 00:40:16 | 04:02 | Sénior-M | |
53 | 979 | 00:40:16 | 04:02 | Júnior-M | |
54 | 673 | 00:40:21 | 04:02 | Sénior-M | |
55 | 652 | 00:40:22 | 04:02 | Sénior-F | |
56 | 855 | 00:40:22 | 04:02 | Veterano A-M | |
57 | 933 | 00:40:24 | 04:02 | Sénior-M | |
58 | 706 | 00:40:28 | 04:03 | Veterano A-M | |
59 | 743 | 00:40:33 | 04:03 | Sénior-M | |
60 | 790 | 00:40:47 | 04:05 | Veterano A-M | |
61 | 606 | 00:40:55 | 04:06 | Veterano A-M | |
62 | 684 | 00:41:00 | 04:06 | Júnior-M | |
63 | 993 | 00:41:01 | 04:06 | Veterano C-M | |
64 | 742 | 00:41:03 | 04:06 | Veterano B-M | |
65 | 741 | 00:41:09 | 04:07 | Veterano A-M | |
66 | 888 | 00:41:10 | 04:07 | Veterano B-M | |
67 | 674 | 00:41:11 | 04:07 | Veterano A-F | |
68 | 941 | 00:41:12 | 04:07 | Veterano A-M | |
69 | 908 | 00:41:14 | 04:07 | Veterano C-M | |
70 | 874 | 00:41:23 | 04:08 | Veterano B-M | |
71 | 952 | 00:41:27 | 04:09 | Veterano A-M | |
72 | 610 | 00:41:28 | 04:09 | Veterano B-M | |
73 | 907 | 00:41:31 | 04:09 | Veterano A-M | |
74 | 649 | 00:41:32 | 04:09 | Veterano A-M | |
75 | 607 | 00:41:35 | 04:10 | Veterano A-M | |
76 | 776 | 00:41:36 | 04:10 | Veterano B-M | |
77 | 857 | 00:41:41 | 04:10 | Sénior-M | |
78 | 894 | 00:41:43 | 04:10 | Veterano A-M | |
79 | 601 | 00:41:45 | 04:10 | Júnior-M | |
80 | 873 | 00:41:46 | 04:11 | Júnior-M | |
81 | 730 | 00:41:54 | 04:11 | Veterano A-M | |
82 | 759 | 00:41:55 | 04:12 | Veterano A-M | |
83 | 671 | 00:41:56 | 04:12 | Veterano A-M | |
84 | 734 | 00:41:56 | 04:12 | Veterano B-M | |
85 | 630 | 00:42:11 | 04:13 | Veterano B-M | |
86 | 633 | 00:42:20 | 04:14 | Veterano A-M | |
87 | 896 | 00:42:22 | 04:14 | Veterano A-M | |
88 | 917 | 00:42:22 | 04:14 | Veterano A-M | |
89 | 666 | 00:42:23 | 04:14 | Sénior-M | |
90 | 726 | 00:42:31 | 04:15 | Veterano B-M | |
91 | 909 | 00:42:41 | 04:16 | Veterano B-M | |
92 | 859 | 00:42:44 | 04:16 | Veterano A-M | |
93 | 816 | 00:42:48 | 04:17 | Veterano A-M | |
94 | 840 | 00:42:58 | 04:18 | Veterano B-M | |
95 | 817 | 00:43:01 | 04:18 | Veterano B-M | |
96 | 642 | 00:43:02 | 04:18 | Júnior-M | |
97 | 943 | 00:43:02 | 04:18 | Sénior-M | |
98 | 867 | 00:43:22 | 04:20 | Veterano A-M | |
99 | 903 | 00:43:31 | 04:21 | Veterano C-M | |
100 | 883 | 00:43:34 | 04:21 | Veterano A-M | |
101 | 833 | 00:43:35 | 04:22 | Júnior-F | |
102 | 928 | 00:43:35 | 04:22 | Veterano A-M | |
103 | 677 | 00:43:36 | 04:22 | Veterano B-M | |
104 | 701 | 00:43:37 | 04:22 | Veterano A-M | |
105 | 953 | 00:43:43 | 04:22 | Veterano B-M | |
106 | 721 | 00:43:44 | 04:22 | Veterano B-M | |
107 | 657 | 00:43:45 | 04:22 | Sénior-F | |
108 | 843 | 00:43:47 | 04:23 | Sénior-M | |
109 | 812 | 00:43:54 | 04:23 | Veterano C-M | |
110 | 851 | 00:44:08 | 04:25 | Júnior-M | |
111 | 886 | 00:44:13 | 04:25 | Veterano A-M | |
112 | 800 | 00:44:15 | 04:26 | Veterano B-M | |
113 | 781 | 00:44:17 | 04:26 | Veterano A-M | |
114 | 899 | 00:44:20 | 04:26 | Veterano B-M | |
115 | 696 | 00:44:28 | 04:27 | Veterano B-M | |
116 | 688 | 00:44:43 | 04:28 | Veterano A-M | |
117 | 745 | 00:44:54 | 04:29 | Veterano A-F | |
118 | 763 | 00:44:55 | 04:30 | Sénior-M | |
119 | 756 | 00:45:03 | 04:30 | Veterano A-M | |
120 | 991 | 00:45:10 | 04:31 | Veterano A-M | |
121 | 762 | 00:45:15 | 04:32 | Júnior-M | |
122 | 838 | 00:45:28 | 04:33 | Sénior-M | |
123 | 640 | 00:45:32 | 04:33 | Veterano C-M | |
124 | 663 | 00:45:32 | 04:33 | Veterano A-M | |
125 | 723 | 00:45:36 | 04:34 | Veterano A-M | |
126 | 766 | 00:45:42 | 04:34 | Veterano A-M | |
127 | 645 | 00:45:43 | 04:34 | Veterano A-M | |
128 | 646 | 00:45:43 | 04:34 | Veterano A-F | |
129 | 854 | 00:45:45 | 04:34 | Veterano A-M | |
130 | 708 | 00:45:47 | 04:35 | Veterano B-M | |
131 | 775 | 00:45:48 | 04:35 | Veterano A-M | |
132 | 792 | 00:45:53 | 04:35 | Sénior-M | |
133 | 735 | 00:45:57 | 04:36 | Veterano A-M | |
134 | 740 | 00:45:58 | 04:36 | Veterano A-M | |
135 | 752 | 00:45:59 | 04:36 | Veterano A-M | |
136 | 846 | 00:46:01 | 04:36 | Sénior-M | |
137 | 889 | 00:46:01 | 04:36 | Veterano A-M | |
138 | 950 | 00:46:10 | 04:37 | Veterano A-F | |
139 | 949 | 00:46:11 | 04:37 | Veterano A-M | |
140 | 824 | 00:46:15 | 04:38 | Veterano B-M | |
141 | 884 | 00:46:24 | 04:38 | Veterano A-M | |
142 | 651 | 00:46:32 | 04:39 | Veterano A-M | |
143 | 751 | 00:46:34 | 04:39 | Sénior-M | |
144 | 786 | 00:46:48 | 04:41 | Veterano A-M | |
145 | 847 | 00:46:48 | 04:41 | Veterano B-M | |
146 | 769 | 00:46:49 | 04:41 | Sénior-M | |
147 | 863 | 00:46:49 | 04:41 | Veterano A-M | |
148 | 942 | 00:46:49 | 04:41 | Sénior-F | |
149 | 608 | 00:46:50 | 04:41 | Sénior-M | |
150 | 668 | 00:46:56 | 04:42 | Sénior-F | |
151 | 946 | 00:47:05 | 04:42 | Veterano A-M | |
152 | 864 | 00:47:07 | 04:43 | Veterano A-M | |
153 | 865 | 00:47:07 | 04:43 | Veterano A-F | |
154 | 754 | 00:47:14 | 04:43 | Veterano A-M | |
155 | 914 | 00:47:14 | 04:43 | Veterano B-M | |
156 | 806 | 00:47:30 | 04:45 | Veterano A-F | |
157 | 829 | 00:47:31 | 04:45 | Veterano A-M | |
158 | 820 | 00:47:34 | 04:45 | Sénior-F | |
159 | 698 | 00:47:35 | 04:46 | Veterano B-M | |
160 | 717 | 00:47:35 | 04:46 | Sénior-M | |
161 | 804 | 00:47:49 | 04:47 | Veterano A-M | |
162 | 727 | 00:47:56 | 04:48 | Veterano C-M | |
163 | 795 | 00:48:07 | 04:49 | Veterano C-M | |
164 | 835 | 00:48:08 | 04:49 | Veterano A-M | |
165 | 983 | 00:48:16 | 04:50 | Sénior-M | |
166 | 814 | 00:48:19 | 04:50 | Veterano C-M | |
167 | 826 | 00:48:21 | 04:50 | Veterano B-M | |
168 | 650 | 00:48:22 | 04:50 | Veterano B-F | |
169 | 629 | 00:48:26 | 04:51 | Veterano A-F | |
170 | 665 | 00:48:43 | 04:52 | Veterano B-M | |
171 | 676 | 00:48:43 | 04:52 | Veterano C-M | |
172 | 612 | 00:48:57 | 04:54 | Veterano A-M | |
173 | 832 | 00:49:01 | 04:54 | Veterano B-M | |
174 | 784 | 00:49:03 | 04:54 | Veterano A-M | |
175 | 765 | 00:49:05 | 04:54 | Veterano C-M | |
176 | 834 | 00:49:11 | 04:55 | Veterano C-M | |
177 | 672 | 00:49:17 | 04:56 | Veterano B-M | |
178 | 774 | 00:49:24 | 04:56 | Veterano A-F | |
179 | 791 | 00:49:24 | 04:56 | Veterano A-M | |
180 | 644 | 00:49:27 | 04:57 | Veterano A-M | |
181 | 669 | 00:49:27 | 04:57 | Veterano A-M | |
182 | 667 | 00:49:30 | 04:57 | Sénior-M | |
183 | 945 | 00:49:30 | 04:57 | Sénior-M | |
184 | 728 | 00:49:35 | 04:58 | Veterano C-M | |
185 | 736 | 00:49:35 | 04:58 | Veterano B-M | |
186 | 729 | 00:49:36 | 04:58 | Veterano C-M | |
187 | 841 | 00:49:38 | 04:58 | Veterano A-M | |
188 | 779 | 00:49:46 | 04:59 | Júnior-F | |
189 | 618 | 00:49:56 | 05:00 | Veterano B-M | |
190 | 882 | 00:49:56 | 05:00 | Sénior-M | |
191 | 697 | 00:49:57 | 05:00 | Veterano A-F | |
192 | 866 | 00:50:00 | 05:00 | Veterano B-M | |
193 | 813 | 00:50:02 | 05:00 | Veterano A-M | |
194 | 641 | 00:50:08 | 05:01 | Veterano B-M | |
195 | 900 | 00:50:08 | 05:01 | Sénior-F | |
196 | 978 | 00:50:14 | 05:01 | Sénior-M | |
197 | 871 | 00:50:18 | 05:02 | Sénior-M | |
198 | 680 | 00:50:19 | 05:02 | Veterano B-M | |
199 | 799 | 00:50:20 | 05:02 | Júnior-F | |
200 | 982 | 00:50:20 | 05:02 | Veterano A-M | |
201 | 891 | 00:50:22 | 05:02 | Veterano A-M | |
202 | 944 | 00:50:22 | 05:02 | Veterano C-M | |
203 | 895 | 00:50:25 | 05:02 | Veterano C-M | |
204 | 955 | 00:50:27 | 05:03 | Sénior-M | |
205 | 768 | 00:50:30 | 05:03 | Veterano B-M | |
206 | 844 | 00:50:30 | 05:03 | Veterano B-M | |
207 | 904 | 00:50:34 | 05:03 | Veterano A-M | |
208 | 811 | 00:50:39 | 05:04 | Veterano B-M | |
209 | 758 | 00:50:45 | 05:04 | Veterano A-M | |
210 | 801 | 00:50:46 | 05:05 | Sénior-M | |
211 | 802 | 00:50:47 | 05:05 | Sénior-F | |
212 | 678 | 00:50:48 | 05:05 | Veterano B-F | |
213 | 683 | 00:50:48 | 05:05 | Veterano B-M | |
214 | 694 | 00:51:01 | 05:06 | Veterano A-M | |
215 | 637 | 00:51:03 | 05:06 | Veterano A-F | |
216 | 693 | 00:51:03 | 05:06 | Veterano A-M | |
217 | 638 | 00:51:05 | 05:06 | Veterano A-F | |
218 | 789 | 00:51:10 | 05:07 | Veterano B-M | |
219 | 785 | 00:51:15 | 05:08 | Veterano A-M | |
220 | 948 | 00:51:18 | 05:08 | Veterano A-M | |
221 | 862 | 00:51:20 | 05:08 | Veterano A-M | |
222 | 749 | 00:51:28 | 05:09 | Sénior-F | |
223 | 905 | 00:51:31 | 05:09 | Júnior-F | |
224 | 906 | 00:51:31 | 05:09 | Veterano B-M | |
225 | 619 | 00:51:39 | 05:10 | Sénior-M | |
226 | 798 | 00:51:45 | 05:10 | Veterano A-M | |
227 | 830 | 00:51:53 | 05:11 | Veterano A-M | |
228 | 831 | 00:51:53 | 05:11 | Veterano A-M | |
229 | 995 | 00:51:53 | 05:11 | Sin Categorias | |
230 | 682 | 00:51:56 | 05:12 | Veterano B-M | |
231 | 679 | 00:52:16 | 05:14 | Veterano B-M | |
232 | 714 | 00:52:25 | 05:14 | Veterano A-M | |
233 | 670 | 00:52:27 | 05:15 | Veterano B-M | |
234 | 875 | 00:52:33 | 05:15 | Veterano A-M | |
235 | 951 | 00:52:41 | 05:16 | Sénior-M | |
236 | 744 | 00:52:45 | 05:16 | Veterano A-F | |
237 | 803 | 00:52:49 | 05:17 | Veterano B-M | |
238 | 913 | 00:52:50 | 05:17 | Veterano A-F | |
239 | 926 | 00:52:51 | 05:17 | Veterano B-M | |
240 | 924 | 00:52:53 | 05:17 | Sénior-F | |
241 | 929 | 00:52:53 | 05:17 | Veterano C-F | |
242 | 880 | 00:52:54 | 05:17 | Veterano B-M | |
243 | 868 | 00:52:59 | 05:18 | Veterano B-M | |
244 | 997 | 00:53:14 | 05:19 | Veterano A-M | |
245 | 643 | 00:53:22 | 05:20 | Veterano B-M | |
246 | 755 | 00:53:22 | 05:20 | Veterano A-M | |
247 | 732 | 00:53:29 | 05:21 | Veterano C-M | |
248 | 936 | 00:53:31 | 05:21 | Veterano B-F | |
249 | 777 | 00:53:32 | 05:21 | Veterano B-M | |
250 | 661 | 00:53:35 | 05:22 | Sénior-M | |
251 | 771 | 00:53:35 | 05:22 | Veterano A-M | |
252 | 662 | 00:53:36 | 05:22 | Veterano C-M | |
253 | 879 | 00:53:42 | 05:22 | Sénior-F | |
254 | 881 | 00:53:42 | 05:22 | Veterano C-M | |
255 | 718 | 00:53:44 | 05:22 | Veterano B-M | |
256 | 827 | 00:53:44 | 05:22 | Sénior-M | |
257 | 828 | 00:53:44 | 05:22 | Sénior-F | |
258 | 690 | 00:53:46 | 05:23 | Veterano A-M | |
259 | 609 | 00:53:47 | 05:23 | Veterano A-M | |
260 | 632 | 00:53:52 | 05:23 | Sénior-F | |
261 | 853 | 00:54:08 | 05:25 | Veterano A-M | |
262 | 848 | 00:54:20 | 05:26 | Sénior-M | |
263 | 850 | 00:54:21 | 05:26 | Sénior-F | |
264 | 956 | 00:54:22 | 05:26 | Veterano A-F | |
265 | 748 | 00:54:24 | 05:26 | Veterano C-M | |
266 | 931 | 00:54:24 | 05:26 | Veterano C-F | |
267 | 783 | 00:54:25 | 05:26 | Veterano C-M | |
268 | 934 | 00:54:25 | 05:26 | Sénior-F | |
269 | 807 | 00:54:28 | 05:27 | Veterano A-F | |
270 | 691 | 00:54:36 | 05:28 | Veterano B-M | |
271 | 712 | 00:54:36 | 05:28 | Veterano B-M | |
272 | 659 | 00:54:38 | 05:28 | Veterano B-M | |
273 | 912 | 00:54:38 | 05:28 | Veterano A-F | |
274 | 626 | 00:54:39 | 05:28 | Veterano A-M | |
275 | 761 | 00:54:40 | 05:28 | Veterano C-M | |
276 | 764 | 00:54:41 | 05:28 | Veterano A-M | |
277 | 910 | 00:54:41 | 05:28 | Veterano C-M | |
278 | 930 | 00:54:41 | 05:28 | Veterano C-F | |
279 | 878 | 00:55:02 | 05:30 | Veterano C-M | |
280 | 937 | 00:55:16 | 05:32 | Sénior-F | |
281 | 686 | 00:55:17 | 05:32 | Sénior-F | |
282 | 818 | 00:55:17 | 05:32 | Veterano A-F | |
283 | 996 | 00:55:19 | 05:32 | Sin Categorias | |
284 | 757 | 00:55:33 | 05:33 | Veterano A-M | |
285 | 639 | 00:55:36 | 05:34 | Veterano A-F | |
286 | 692 | 00:55:36 | 05:34 | Sénior-M | |
287 | 877 | 00:55:38 | 05:34 | Veterano C-M | |
288 | 603 | 00:55:41 | 05:34 | Sénior-M | |
289 | 605 | 00:55:42 | 05:34 | Veterano A-M | |
290 | 893 | 00:55:57 | 05:36 | Veterano C-F | |
291 | 810 | 00:56:07 | 05:37 | Veterano A-F | |
292 | 825 | 00:56:07 | 05:37 | Veterano B-M | |
293 | 915 | 00:56:10 | 05:37 | Veterano B-F | |
294 | 861 | 00:56:11 | 05:37 | Veterano B-M | |
295 | 922 | 00:56:16 | 05:38 | Sénior-F | |
296 | 839 | 00:56:23 | 05:38 | Sénior-F | |
297 | 722 | 00:56:24 | 05:38 | Sénior-F | |
298 | 876 | 00:56:33 | 05:39 | Sénior-F | |
299 | 656 | 00:56:40 | 05:40 | Veterano B-M | |
300 | 815 | 00:56:53 | 05:41 | Veterano C-M | |
301 | 782 | 00:56:56 | 05:42 | Veterano A-M | |
302 | 689 | 00:56:57 | 05:42 | Veterano A-M | |
303 | 796 | 00:57:24 | 05:44 | Veterano A-M | |
304 | 797 | 00:57:25 | 05:44 | Veterano A-F | |
305 | 648 | 00:57:27 | 05:45 | Veterano B-F | |
306 | 709 | 00:57:47 | 05:47 | Veterano B-F | |
307 | 958 | 00:57:48 | 05:47 | Veterano B-F | |
308 | 710 | 00:57:49 | 05:47 | Veterano B-F | |
309 | 716 | 00:58:39 | 05:52 | Sénior-F | |
310 | 872 | 01:00:03 | 06:00 | Veterano B-M | |
311 | 621 | 01:00:38 | 06:04 | Veterano B-M | |
312 | 654 | 01:01:28 | 06:09 | Veterano C-M | |
313 | 887 | 01:01:50 | 06:11 | Veterano B-M | |
314 | 739 | 01:02:11 | 06:13 | Veterano A-M | |
315 | 699 | 01:02:12 | 06:13 | Veterano A-F | |
316 | 738 | 01:02:12 | 06:13 | Veterano A-M | |
317 | 623 | 01:02:21 | 06:14 | Veterano B-M | |
318 | 984 | 01:02:21 | 06:14 | Veterano A-M | |
319 | 655 | 01:02:31 | 06:15 | Veterano C-M | |
320 | 954 | 01:02:34 | 06:15 | Veterano A-M | |
321 | 823 | 01:02:35 | 06:16 | Veterano A-M | |
322 | 919 | 01:02:36 | 06:16 | Veterano A-F | |
323 | 703 | 01:02:39 | 06:16 | Veterano B-M | |
324 | 773 | 01:02:53 | 06:17 | Veterano A-F | |
325 | 772 | 01:02:54 | 06:17 | Veterano A-M | |
326 | 658 | 01:02:59 | 06:18 | Veterano B-M | |
327 | 604 | 01:03:35 | 06:22 | Veterano A-M | |
328 | 704 | 01:03:48 | 06:23 | Veterano C-M | |
329 | 990 | 01:04:27 | 06:27 | Veterano B-F | |
330 | 992 | 01:04:27 | 06:27 | Veterano B-F | |
331 | 981 | 01:04:56 | 06:30 | Veterano A-M | |
332 | 836 | 01:05:05 | 06:30 | Veterano C-M | |
333 | 897 | 01:05:22 | 06:32 | Veterano A-F | |
334 | 921 | 01:08:52 | 06:53 | Veterano A-M |
Buscador
- 945 - Adria Pla Perucho
- 771 - Adrian Ferrandis Martinez
- 784 - Adrian Gavidia Pena
- 768 - Adrian Iglesias Benitez
- 890 - Agustin Pena Sanz
- 716 - Aida Hervas Gonzalez
- 657 - Alba Ausina Roman
- 642 - Alberto Cortabarra Climent
- 952 - Alberto Galduf Martin
- 680 - Alberto Gares Gomez
- 618 - Alberto Llorens Roig
- 749 - Alejandra Orquin
- 894 - Alejandro Gimeno Arlandis
- 869 - Alejandro Sanz Garcia
- 889 - Alex Valls Benavent
- 979 - Alexandre Colomer Talens
- 628 - Alfonso Franco Martinez
- 712 - Alfonso Monte Alfaro
- 833 - Alina Teodora Gabor
- 612 - Alvaro Caballero Pau
- 720 - Alvaro Martinez Garcia
- 711 - Alvaro Moscardo Escandell
- 912 - Ana Jimenez Martinez
- 744 - Ana Maria Piera Borderia
- 820 - Ana Sofia Chanza Tellez
- 620 - Andres Font Vicente
- 692 - Andres Fraile Tudela
- 871 - Andres Ramon Renau
- 726 - Andres Soler Bisbal
- 666 - Andres Tudela Ferrando
- 659 - Andres Valverde Gallego
- 738 - Andreu Piqueras Vallet
- 824 - Angel Rodriguez Iborra
- 643 - Angel Sarrio Ventura
- 879 - Angels Armengol Jordan
- 708 - Antonio Gil Valls
- 853 - Antonio Machado Darocas
- 755 - Antonio Palacios De La Guia
- 993 - Antonio Prats Gutiérrez
- 997 - Antonio Sánchez Conejero
- 729 - Antonio Zornoza Ortega
- 790 - Armando Giron Moreno
- 917 - Arturo Tortajada Guna
- 652 - Aurora Piqueres Martinez
- 925 - Benja Mansilla Benavent
- 607 - Benjamin Albelda Clari
- 764 - Benjamin Jimenez Reviejo
- 777 - Bernardo Jose Ferrer Masia
- 665 - Bernardo Martinez Albertos
- 689 - Bernardo Montagud Masia
- 946 - Bernat Ferriols Colomar
- 862 - Bruno Motilla Alcoy
- 761 - Candido Jimenez Borreguero
- 934 - Carla Sanchis Castillo
- 886 - Carles Ausina Serra
- 944 - Carles Campos Alemany
- 832 - Carlos Esteve Navarro
- 830 - Carlos Gil Tornero
- 819 - Carlos Oliver
- 629 - Carmen Carbonell Gonez
- 674 - Carmen Martinez Ferrgud
- 910 - Casimiro Garcia Castella
- 918 - Cesar Maldonado Arias
- 741 - Cesar Martinez Martinez
- 870 - Cristian Argente Garcia
- 733 - Cristian Llacer Cunat
- 897 - Cristina Escutia Sanchis
- 891 - Damian Castells
- 878 - Damian Montagud Gonzalvo
- 694 - Dani Bixquert Martinez
- 896 - Dani Tormo Barahona
- 735 - Daniel Corral Bono
- 758 - Daniel Gares Sayol
- 793 - Daniel Gonzalez Perez
- 884 - Daniel Hortelano Peris
- 949 - David Baixauli
- 995 - David Crespo Tarragó
- 688 - David Fisac Monje
- 775 - David Giner Pellicer
- 619 - David Quiros Garrigos
- 868 - David Ribas Gasent
- 808 - David Romero Munoz
- 609 - David Valle Cervantes
- 608 - David Villatoro Bono
- 899 - Delfin Signes
- 996 - Diego Bornull Moragues
- 756 - Diego Fernandez
- 801 - Diego Gomez Ausina
- 671 - Edu Gil
- 914 - Eduardo Sanchis Martin
- 633 - Eduardo Saurina Lacal
- 984 - Emilio Dola Boluda
- 623 - Emilio Angel Castillo Dolz
- 754 - Emilio Jose Molina Martin
- 783 - Emilio Juan Giner
- 807 - Empar Pastor Lopez
- 812 - Enrique Alcover Alcover
- 821 - Enrique Mas Castany
- 851 - Eric Martinez Richart
- 697 - Erika Malonda Ausina
- 781 - Esteban Alvarez Lleonart
- 854 - Esteban Ortega Vecina
- 722 - Esther Hervas Gonzalez
- 992 - Eva Galdón Gómez
- 605 - Fernando Garcia Fernandez
- 927 - Fernando Martinez Gaya
- 673 - Fernando Parrilla Castellanos
- 815 - Fernando Parrilla Climent
- 969 - Fouad Benzeroual
- 837 - Fran Velez Martinez
- 776 - Francisco Bru Juan
- 887 - Francisco Espana
- 906 - Francisco Ferrer Alarte
- 603 - Francisco Ferrer Zurriaga
- 798 - Francisco Izquierdo Rangel
- 829 - Francisco Javier Escriva Moragues
- 811 - Francisco Javier Pons Molto
- 951 - Francisco Jose Rizo Vila
- 796 - Francisco Lucas Hernandez
- 651 - Francisco Perez Marin
- 682 - Francisco Tortosa Cutanda
- 672 - Fredy Munoz
- 880 - Gabriel Mocanu
- 763 - Gada Niang
- 699 - Gema Pilar Roig Boils
- 846 - Gerson Gonzalez Cuevas
- 718 - Gonzalo Arias Carballo
- 660 - Hector Ruiz
- 981 - Héctor Rubert Pérez
- 780 - Ignasi Roig Ripoll
- 982 - Ismael Sacido Verde
- 859 - Ivan Aguado Carlos
- 842 - Ivan Canet Rodriguez
- 831 - Ivan Rubio Aliaga
- 855 - Jaime Piqueres Martinez
- 932 - Jaime Sanchis Flores
- 928 - Javier Bono Canet
- 875 - Javier Chacon
- 816 - Javier Latorre Bellver
- 881 - Javier Mano Sigalat
- 792 - Javier Navasquillo Gamiz
- 841 - Javier Perez Perez
- 861 - Javier Prats Valero
- 625 - Javier Terol Ferrer
- 786 - Jesus Cuenca Garcia
- 734 - Jesus Duart Martinez
- 948 - Jesus Maria Cano Lara
- 901 - Jesus Molina Martin
- 866 - Jesus Ortega Mateu
- 681 - Jesus Pastor Rebato
- 978 - Jesús Bernia Martí
- 834 - Joaquin Garcia Molina
- 809 - Joaquin Piqueres Ciscar
- 983 - Jordi Esteve Boix
- 767 - Jorge Grima Gutierrez
- 714 - Jorge Machi Ros
- 840 - Jorge Navarro Ribes
- 730 - Jorge Sanz Ros
- 991 - Jose Luis López Chelet
- 746 - Jose Antonio Braulio Martin
- 789 - Jose Antonio Sirvent Domingo
- 727 - Jose Clari Agullo
- 691 - Jose Lopez Estero
- 658 - Jose Lucas Garcia Monllor
- 765 - Jose Luis Munoz Solano
- 772 - Jose Manuel Corral Bono
- 704 - Jose Manuel Estrada Hernandez
- 675 - Jose Manuel Gomez Morant
- 662 - Jose Manuel Rosello Aguado
- 908 - Jose Maria Exposito Canas
- 954 - Jose Maria Rius Diego
- 641 - Jose Mico Vaya
- 615 - Jose Miguel Bellver Tormo
- 817 - Jose Piqueras Quiles
- 723 - Jose Rafael Barber Sancho
- 655 - Jose Ramon Santamans Llorca
- 926 - Jose Salvador Garcia Escoms
- 644 - Jose Sanfrancisco Simo
- 858 - Jose Tortajada Castell
- 654 - Jose Vicente Benavent Carceller
- 630 - Jose Vicente Coso Pardos
- 848 - Jose Vicente Donat Martinez
- 736 - Jose Vicente Gimeno Dura
- 836 - Jose Vicente Lavara Mena
- 690 - Jose Vicente Sapena Molla
- 724 - Jose Vicente Ubeda Fernandez
- 877 - Jose Zapata Monrabal
- 762 - Josep Antoni Jorge Cisar
- 989 - José Manuel Caplliure Pieva
- 759 - Jovi Sanchez Moreno
- 685 - Juamjo Magraner Llopis
- 909 - Juan Antonio Botias Perez
- 696 - Juan Carlos Andres Caballero
- 847 - Juan Carlos Hungria Robles
- 835 - Juan Carlos Rascon Perez
- 757 - Juan Ferrero Ferrer
- 610 - Juan Pla Vila
- 825 - Juan Ramon Martinez Bartual
- 895 - Juan Serrano Coronado
- 670 - Juanjose Martinez Azana
- 604 - Juanvi Moratal Ferrando
- 994 - Juanvi Muñoz Escrihuela
- 839 - Laura Escutia Lopez
- 953 - Leo Ibanez Esteve
- 865 - Lorena Perez Ruano
- 679 - Luis Francisco Loureiro Bocourt
- 606 - Luis Sevilla Gimenez
- 782 - Luis Vicente Ferriol Bisbal
- 710 - Luisa Carbo
- 867 - Manel Llacer Peris
- 892 - Manuel Pallas Momparler
- 747 - Marc Enguix Mico
- 627 - Marcelo Gallego Mayor
- 721 - Marcos Roca Puig
- 955 - Marcos Vives Fuster
- 709 - Mari Carmen Simo Torres
- 632 - Maria Carpena
- 900 - Maria Cuesta Talens
- 915 - Maria Jesus Rosa Alepuz
- 929 - Maria Jose Ballester Domingo
- 919 - Maria Jose Enrique Ramon
- 931 - Maria Jose Sanz Vinoles
- 728 - Mariano Pascual Aguado
- 774 - Marilo Garcia Ortega
- 937 - Mariola Garrigos
- 639 - Marta Santoyo Valls
- 678 - Mayte Calatayud Chover
- 838 - Miguel Alafarga Peiro
- 649 - Miguel Gomez Bohigues
- 930 - Milagros Sifre Artal
- 856 - Miriam Gregori Romero
- 850 - Natalia Hernandez Martinez
- 703 - Nestor Albelda Rosello
- 646 - Neus Garrigues Garcia
- 601 - Nicolas Munoz Sanchis
- 828 - Nuria Sapina Arago
- 648 - Olga Espana Roig
- 706 - Olivier Laudieur
- 883 - Oscar Dasi Llacer
- 751 - Oscar Garrigues Merino
- 827 - Oscar Iznardo Fernandez
- 980 - Oscar Martínez Ferrer
- 921 - Oscar Saez Sanchez
- 611 - Pablo Carratala Mezquita
- 873 - Pablo Collado Pellicer
- 785 - Pablo Lafuente Sanchis
- 857 - Pablo Marti Segui
- 683 - Pablo Requena Villar Del Saz
- 800 - Paco Martinez Pellicer
- 664 - Paco Salvador Moreno
- 936 - Paqui Riera Roig
- 677 - Pascual Soler Devis Discapasitat
- 645 - Pau Garrigues Garcia
- 668 - Paula Avino Isern
- 802 - Paula Herrero Espert
- 845 - Pedro Jose Culebras Vaquerizo
- 795 - Pepe Gil Belenguer
- 797 - Pilar Frances Nunez
- 990 - Puri Vázquez Dénia
- 922 - Quique Girbes Candel
- 748 - Rafa Lopez Flores
- 843 - Rafa Lorenzo Moreno
- 661 - Rafa Rosello Raga
- 823 - Rafa Sanfelix
- 844 - Rafael Escolano Signes
- 743 - Rafael Lopez Ferrer
- 637 - Raquel Alonso Arocas
- 956 - Raquel Sanjose Irimia
- 941 - Raul Bosch Nadal
- 614 - Raul Soler Barbera
- 818 - Rebeca Alminana Fuertes
- 638 - Rebeca Climent
- 920 - Ricardo Granero Tormo
- 822 - Ricardo Sisternes Canete
- 882 - Roge Pelaez Alventoss
- 893 - Rosa Garcia Perez
- 650 - Rosa Villanueva
- 779 - Roser Roig Oltra
- 864 - Ruben Garcia Llopis
- 913 - Sabrina Mazon Rabasco
- 905 - Salut Ferrer Vendrell
- 804 - Salva Barbera Segura
- 740 - Salva Clari Garcia
- 813 - Salva Martorell Galdon
- 933 - Salva Piqueres Martinez
- 752 - Salva Torres
- 803 - Salvador Fons Gilabert
- 769 - Salvador Montalva Berenguer
- 814 - Salvador Ubeda Ferragud
- 717 - Sandre De Arcos Medina
- 739 - Santiago Romero Jimenez
- 799 - Sara Ferrer Vendrell
- 924 - Sara Paton Gomez
- 958 - Sari Rosello Martorell
- 621 - Satur Roses Navarro
- 701 - Sergi Sanjuan Adres
- 693 - Sergio Calatayud Faus
- 849 - Sergio Fayos Merin
- 698 - Sergio Marin Giner
- 863 - Sergio Montaner Che
- 766 - Sergio Piera Perez
- 902 - Sergio Rosell Sanchez
- 745 - Silvia Garcia Vercher
- 942 - Sonia Llacer Cunat
- 686 - Sonia Martinez Leon
- 806 - Susana Murillo Clemente
- 872 - Tino Ferrandis Blasco
- 669 - Tomas Salas Simo
- 773 - Vanesa Munoz Perez
- 826 - Vicent Ausina Juan
- 667 - Vicent Grimaltos Ribes
- 617 - Vicent Ribes Badia
- 676 - Vicent Ribes Carrasco
- 742 - Vicente Gimenez De Pedro
- 635 - Vicente Girbes Barcelo
- 943 - Vicente Ibanez Mascarell
- 732 - Vicente Iborra Escrihuela
- 888 - Vicente Jordan Sario
- 791 - Vicente Machi Ros
- 656 - Vicente Osca Vidal
- 903 - Vicente Sanz Hernandorena
- 907 - Vicente Simo
- 626 - Vicente Vila Torres
- 770 - Victor Bueno Roman
- 860 - Victor Escriva
- 684 - Victor Harold Arroyo Cahuana
- 663 - Victor Manuel Calaforra Espana
- 810 - Virginia Gonzalez Carnero
- 876 - Virginia Palop Lopez
- 640 - Xavier Richart Soriano
- 904 - Ximo Garcia
- 874 - Ximo Lorente Lluch
- 778 - Ximo Puig Torres
- 950 - Yolanda Gallego Ballester
Clasificación Clubes
Club |
---|
Participantes:25 Tiempo:17:49:11 |
Participantes:18 Tiempo:14:02:55 |
Participantes:13 Tiempo:08:55:10 |
Participantes:10 Tiempo:08:32:58 |
Participantes:9 Tiempo:06:58:22 |
Participantes:9 Tiempo:06:40:34 |
Participantes:9 Tiempo:07:16:59 |
Participantes:9 Tiempo:06:07:30 |
Participantes:7 Tiempo:05:00:05 |
Participantes:6 Tiempo:05:34:10 |
Participantes:5 Tiempo:04:08:41 |
Participantes:5 Tiempo:04:19:23 |
Participantes:4 Tiempo:03:01:49 |
Participantes:4 Tiempo:03:27:44 |
Participantes:4 Tiempo:03:02:21 |
Societat Alzirenya De Muntanyers Participantes:3 Tiempo:02:13:27 |
Participantes:3 Tiempo:02:12:02 |
Participantes:3 Tiempo:02:41:59 |
Participantes:2 Tiempo:01:20:46 |
Participantes:2 Tiempo:01:25:19 |
Participantes:2 Tiempo:01:27:35 |
Participantes:2 Tiempo:01:43:55 |
Participantes:2 Tiempo:01:44:58 |
Participantes:2 Tiempo:01:33:32 |
Participantes:2 Tiempo:01:23:22 |
Participantes:2 Tiempo:01:47:27 |
Participantes:2 Tiempo:01:37:32 |
Participantes:2 Tiempo:01:40:50 |
Participantes:2 Tiempo:01:41:49 |
Participantes:2 Tiempo:01:32:44 |
Participantes:2 Tiempo:01:42:08 |
Participantes:2 Tiempo:01:46:57 |
Participantes:2 Tiempo:01:48:34 |
Participantes:2 Tiempo:02:06:27 |
Participantes:1 Tiempo:00:43:43 |
Participantes:1 Tiempo:00:41:27 |
Participantes:1 Tiempo:00:36:40 |
Participantes:1 Tiempo:00:41:31 |
Participantes:1 Tiempo:00:44:55 |
Participantes:1 Tiempo:00:45:28 |
Participantes:1 Tiempo:00:45:48 |
Participantes:1 Tiempo:00:45:59 |
Participantes:1 Tiempo:00:46:10 |
Participantes:1 Tiempo:00:46:48 |
Participantes:1 Tiempo:00:36:37 |
Participantes:1 Tiempo:00:36:28 |
Participantes:1 Tiempo:00:40:55 |
Participantes:1 Tiempo:00:48:26 |
Participantes:1 Tiempo:00:39:18 |
Participantes:1 Tiempo:00:49:11 |
Participantes:1 Tiempo:00:39:55 |
Participantes:1 Tiempo:00:42:22 |
Participantes:1 Tiempo:00:50:00 |
Participantes:1 Tiempo:00:41:00 |
Participantes:1 Tiempo:00:51:18 |
Participantes:1 Tiempo:00:52:49 |
Participantes:1 Tiempo:00:52:53 |
C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail Participantes:1 Tiempo:00:43:01 |
Participantes:1 Tiempo:00:38:15 |
Participantes:1 Tiempo:00:43:02 |
Participantes:1 Tiempo:00:53:46 |
Participantes:1 Tiempo:00:56:07 |
Participantes:1 Tiempo:00:57:27 |
Participantes:1 Tiempo:01:00:03 |
Participantes:1 Tiempo:00:43:35 |
Participantes:1 Tiempo:01:05:05 |