Resultados

III CARRERA I MARXA FESTES DEL CRIST MASSALAVÉS

Descargas
Excel:
PDF:

Pos Corredor
1

Manuel Tornero Arago

Independiente

2

Simon Rama

C.e. La Vespa De Novetlè

3

Raul Vila Gutierrez

Grup Atletisme Moixent

4

Angel Ramón Abella Marí

C.a. Alcàsser

5

Alejandro Granero Cerda

Independiente

6

Ivan Hernandez Lopez

Independiente

7

Jose Salvador Montaner López

C.a. Ajos-xàtiva

8

Samuel Sorrentino Pastor

Crespo Cronorunners

9

Vicente Ramón Belda

Independiente

10

Arturo Grau Añó

C.t. Carcaixent

11

Salva Garcia Navarro

Independiente

12

Dani Antolin Eleuterio

Independiente

13

Javier Muñoz Hinojo

Serrano Club Atletismo

14

Calo Palma Gimenez

Club De Trail Serra Vernissa

15

Salva Corbató Boix

Independiente

16

Cristian Sanz Garcia

TriatlÓ Vialterra AlgemesÍ

17

Josep Garrido Benito

La Polseguera D´alcàntera

18

Cristina Garcia Garcia

C.a. Silla

19

Sergio Garcia Garcia

C.a. Silla

20

Vicent Ribes Badia

Crespo Cronorunners

21

Guillem Bellvís Pérez

Crespo Cronorunners

22

Jose Ortega Romero

Independiente

23

Mjose Lopez

5dedos Valencia

24

Pepe Oriola Más

Triatló Carcaixent

25

Miguel Angel García Álvarez

Clockwork Running

26

Aitor Valdivieso

Doszero Team

27

Jorge Navarro Ribes

Independiente

28

Ivan Gomez Moratalla

Independiente

29

Vicent Alexandre Torres Llinares

Independiente

30

Vicente Felip Castell

Independiente

31

Mikhail Chumachenko

Independiente

32

Francisco Navarro Torres

Independiente

33

Raul Peris Gonzalez

Independiente

34

José Luis González Herdaro

Independiente

35

Emily Desprez

Independiente

36

Jesus Yuste Rovira

C.e. La Porte Fresca

37

Gustavo Alborch Chafer

C-m Agda

38

Antonio Medina Rodenes

C.a. Xàtiva

39

Alberto Benavent Escriba

Ratatletes Alberic

40

Vicente Pons Navarro

Independiente

41

Carlos Sanchis

C.A. Antella

42

Daniel Pozo GimÉnez

Independiente

43

Eva Sanchis Hervás

Independiente

44

Constantino Rosell Zulaica

Club Triatlo Alzira

45

José Vicente García Vicent

5dedos Valencia

46

Fco Ramis Alario

Independiente

47

Juan Carlos Rascon Perez

C.t. Carcaixent

48

Hector Tolosa Cuñat

C.a. L´alcudia

49

Carlos Montalva Monsalve

Rickysporteam

50

Pascual Andres Aguado

Rickysportteam

51

Richi Ull Solaz

Rickysportteam

52

Pablo Perales Espí

Independiente

53

Jordi Gil Muñoz

Club De Trail Serra Vernissa

54

Vicente Hernández Martínez

Independiente

55

Jacinto Chinesta Aparicio

Independiente

56

Rebeca Mendoza Limones

C.a. Torrent

57

Jose Jaime Agustin Valles

S.m. C.a. Cafeterias William

58

Vicente Barres Puchal

S.m. C.a. Cafeterias William

59

Salva Montalva Berenguer

Independiente

60

Antonio Moreno Ferrer

Independiente

61

Carles Ferrer Juan

Independiente

62

Ernesto Mateu Mateu

Independiente

63

Javier Ortells Matoses

Independiente

64

Fer Ruíz López

Independiente

65

José Gabriel García Morales

Independiente

66

Saul Tormo Piles

Independiente

67

Diego Chovares Moreno

Independiente

68

Martin Colomer Bataller

C.t. Carcaixent

69

Javier Parada Vayá

Independiente

70

Raimon Beenguer

Independiente

71

Cristian Lloret Ballester

Independiente

72

Elena Badenes Monzo

Club De Trail Serra Vernissa

73

Edu Alborch Marin

Club De Trail Serra Vernissa

74

Ximo Palop Vendrell

C.a. L´alcudia

75

Eulogio Lopez Sanfelix

A.a. Llosa De Ranes

76

Salva Puchades Cuesta

Independiente

77

Juan Garcia Manso

C.a. Silla

78

Benjamin Pérez Ferris

Club De Trail Serra Vernissa

79

Luis Alberto Salvatierra Chavez

Club

80

Joaquin Ventura Melia

Independiente

81

Quique Oltra Garrido

Independiente

82

Jacinto Lorenzo Vercher Donet

Independiente

83

Manuel De La Cruz

Ratatletes Alberic

84

Miguel García Ortega

Ratatletes Alberic

85

Cristina Bedmar Villa

C.a. L´alcudia

86

Vicente Lopez Fombuena

Independiente

87

Vicente Tevar Garcia

Calcheros Runners Team

88

Ramon Ortega Gandia

Ratatletes Alberic

89

Eric Ortiz

Independiente

90

Jose Francisco Tarazona Valero

Valencia Coratge I ForÇa

91

Jose Conrado Diaz Esteve

C.a. Tortuga Algemesí

92

Marcel Bataller Sanchis

Independiente

93

Isabel Ramirez Medina

Independiente

94

Salvador Tormos Toledo

Independiente

95

Juan Manuel Pastor Martínez

Independiente

96

Gisela Gallardo Martínez

Independiente

97

Josep Hervas Fuertes

Independiente

98

Isidro Perez Casero

Independiente

99

Angel Rodriguez Martin

Independiente

100

Susana Murillo Clemente

C.a. L´alcudia

101

Jordi Rebagliato Fabrega

Independiente

102

Rosa García Pérez

Club De Córrer Peus Quets

103

Jorge Pérez García

Club Natació Sueca

104

Àlvaro Delicado Caballero

Independiente

105

Jose Manuel Estrada Hernandez

Ca Carcaixent

106

Jose Antonio BaÑos MeroÑo

Independiente

107

Vicente Puchades Cuesta

Independiente

108

Maria Jose Gimeno Gimeno

Independiente

109

Jose Antonio Sanchis Chalver

Ratatletes Alberic

110

Maria Amparo Lorente Torres

Independiente

111

Pep Mateu Pastor

Independiente

112

Antonio Bellver CasaÑ

Cd Saladar

113

Miguel Bataller Mico

Club De Trail Serra Vernissa

114

Vanessa Vila Romeu

Club De Trail Serra Vernissa

115

Isa Ibañez Ariño

C.a.guadassuar Maskokotas

116

Eric Gomez Diaz

C.a. Tortuga Algemesí

117

Candido Jimenez Borreguero

C.a. Tortuga Algemesí

118

Jose Luis Muñoz Solano

C.a. Tortuga Algemesí

119

Javier De Los Rios Garcia

Habitale Inmobiliaria

120

Maru Moscardo Ortiz

Habitale Inmobiliaria

121

Javier Belenguer

Independiente

122

Isabel GimÉnez Noguera

Independiente

123

Jose Vicente Casterá Pérez

Independiente

124

Arnau Ribera Rosello

Independiente

125

Emi García Moreno

C.a. L´eliana Running

126

Raul Pérez Villagrasa

Club My Wigorunnigteam

127

Jose Ramon Santamans

Independiente

128

Vicente Iborra Escrihuela

Independiente

129

Laura Ruiz Furio

Independiente

130

Joana Del Roj

Crespo Cronorunners

131

Angel Ricardo Barbaran Piles

Independiente

132

Jose David Sanz Mateo

Independiente