Resultados

XX MITJA MARATÓ CIUTAT DE XIRIVELLA

Descargas
Excel:
PDF:

Pos Corredor
1

Benito Pancorbo Alvarez

Tragaleguas.org

2

Manuel Herrero Oliva

Urban Running Castellón

3

Adil Ibn Salah

C.a. Playas De Castellón

4

Primitivo Martín Carrasci

Tragaleguas.org

5

Jose Miguel Hoyos Martínez

Corredores De La Ruta

6

Fran Espadas Garcia

Serrano Club Atletismo

7

Jose Cerda CerdÁn

La Manada

8

Ricardo Sisternes CaÑete

Rickysportteam

9

Adrian Gijon Claramonte

C.A. Vilamarxant

10

Marcel Fluixa Torres

Club De Córrer Xeraco

11

Sergio Sánchez García

Escuela Del Corredor Paco Milan

12

Vicente Riera Calvo

Crespo Cronorunners

13

David Dominguez Diaz

Bcs Trail D'uixo

14

Francisco Miguel Casas GarcÍa

Triculpelat Fisiomar Alaquàs C.t.

15

Luis Aparicio Manzanares

Independiente

16

Vicente Ramon Belda Vila

Triatlo Carcaixent

17

Noureddihe Ahlam Ezidani

Ca Massamagrell

18

Juan Sanchez Lopez

Trail Morvedre

19

Francesc Guillem I Benlloch

Club Athlètic Massalfassar

20

Ernesto Mirasol Rubio

Runners Ciutat De Valencia

21

Angel Blas Moreno

Ca Maskokotas Guadassuar

22

Pere Cremades Barros

C. A. L'espenta

23

Jaume Carañana Mollá

Atletisme Benissa

24

Manuel Garcia Rodriguez

Independiente

25

Carlos Orellana Palmero

C D Camp De Morvedre

26

Vicente Giner Lluch

C.a. Tortuga Algemesí

27

Hécor González Pons

Independiente

28

Francisco Javier Castello Camps

Olaso Team

29

Javier Alcazar Morata

Independiente

30

José Manuel Pérez González

C.a. Marjana Chiva

31

Jorge Moreno Millan

C.a Von Hippel Lindau

32

Quique Martinez Gabaldon

Clockwork Running

33

Amadeo Moll Cubedo

Tritons Albalat

34

Vicente Garrido Rodriguez

Ffdr

35

Javier Rosa Esteve

C.a. Almussafes

36

José Luis Martínez Casanova

Ardacho Running

37

Gabriel Agut Garcia

Independiente

38

Gada Niang

Carreristas

39

Miguel Navarro Martin

Ryckysportteam

40

Oscar De La Encarnacion Ramiro

Independiente

41

Fernando Domenech Garcia

Club Atletismo Cheste

42

Miguel Ángel Gómez Garcia

C.a. Cheste

43

Juan Moya Sapena

Fentca Running

44

Josep Server Ausina

Club De Correr El Garbí

45

Ximo Cremades Barros

C. T. Oliva

46

Javier Poveda Gomariz

Dreamszone

47

Francisco Martin Ez Soto

Independiente

48

Julio Vidal Bataller

C.a. Safor Delikiasport

49

Patxi Corma Carmona

Durs Per Muntanya

50

Manuel Jarne Ara

C.c. Tos Pelat

51

Jose Flich Clofent

S.m. Club Atletisme Noulas

52

Vicente Felis Monros

Calcher

53

Antuan Atienza Puebla

C.a. 42 Y Pico

54

Jose María Vidal Ros

Independiente

55

José Mares Monedero

Trotamons

56

Toni Marco Sanchís

Trisab-ciclesport Alboraia

57

Jorge Olivares Noguero

Independiente

58

Eduardo Escribano Sanchez

Betxi Runners

59

Daniel Escriba Hidalgo

C.a. Los Canallas

60

Enric Lleti Ripoll

Independiente

61

Enrique Climent Roselló

C.a. Els Cobra

62

Carlos Alarcon Vinuesa

Independiente

63

Pepe Camps Soriano

Independiente

64

Hector Ruiz

Rickysportteam

65

Raul Rodriguez Gimenez

Durs Per Muntanya

66

Miguel Ángel Carpio Martínez

Dreamszone

67

Vicente Cordoba Rodriguez

Independiente

68

Jesus Xavier Torresano Toledo

Xteam

69

Ernesto MasiÁ Hermano

Club TriatlÓ Alzira

70

Jorge Bastida Berenguer

C.a. Tortuga Algemesí

71

Vicente Chilet Muñoz

Rickysportteam

72

Leandro Cubillas Lopez

C.a.requena

73

Francisco Fraile Herrera

Independiente

74

Christian Sanchis Tortosa

Independiente

75

Juan Valladares Cobo

C.a. Horno EstaciÓn

76

Juan Bautista Calero Sanchez

Penya El Coyote

77

Abel Oller Julia

C.a. Corremundos

78

Jose Roman Alonso Ortiz

Rehab Esport Team

79

Francisco Castellote Jorge

Pedralba

80

Albert Navarro Saavedra

C.a. La Costera

81

Josep Lledo Benito

Independiente

82

Rafael Vidal Camarasa

Independiente

83

Daniel Pascual Murria

C.d. Camp De Morvedre

84

Juan Vitoria Luis

Club De Córrer Xeraco

85

Ivan Manuel Guerrero Cabeza

Fentca Running

86

Vicente Romeu Alapont

Independiente

87

Luis SopeÑa Corvinos

Independiente

88

German PalopTaberner

Independiente

89

JosÉ Antonio Juan Villanueva

C.a. Paiporta

90

Francisco Esteverubio

C.a. Tortuga Algemesí

91

Juan Pedro Jiménez Ramón

Independiente

92

Raquel MartÍnez RodrÍguez

Independiente

93

Javier RÓdenas GonzÁlez

Triculpelat Fisiomar Alaquàs C.t.

94

Alexis Morales Moreno

Corredores De La Ruta

95

Miguel Angel Martinez Ibañez

Independiente

96

Salvador Serrano Merchante

Redolat Team

97

Juan Jose Escobar Lechuga

C.a. Calcher

98

Jesús Galera Fernández

C.a. La Vall D´uixó

99

Luis Lino Usedo

C.a. Vila De Alaquás

100

Victor Belloch Palop

Running Asindown

101

Sergi Parra Ruiz

Triatló Carlet

102

Aithami Reyes Rodríguez

Triatló Carlet

103

Luis Marques Mateu

C.t. Rehab Esport Team

104

Pau Inglada Jimenez

Independiente

105

Vicent Alexandre Torres Llinares

Independiente

106

David Fernandez Viñas

Jr Brunelec Benetusser

107

Victor Manuel Martinez Montañes

Los Galgos Running Landete

108

Richerh Fernando Terán Prado

Green Power St.

109

Francisco Javier Fontana Peris

Rickysportteam

110

Rubén García Criado

Independiente

111

Pepe Oltra Martinez

C.a. Carcaixent

112

Eduardo Moscardo Parada

Rikysporteam

113

Marcos Nebot Fernandez

C.a. Noulas

114

Javier Espejo Valencia

Tragaleguas.org

115

Jose M BorrÀs Penyarroja

Durs Per Muntanya

116

Raul Cervera Pascual

C.a. L´alcudia

117

Jose Luis Carrasco Gomez

Club Atletismo Hellín

118

Ruben Boix Soriano

C.a. L´alcudia

119

Toni Perez Rubio

Trisab-ciclesport Alboraia

120

Joan Soriano Aguilar

Rehab Esport Team

121

Pedro Vicente Ochoa Rubio

Independiente

122

Simeon Luz Nogueserola

Independiente

123

Paco Perez Gonzalez

C.a. Quart De Poblet

124

Jose Manuel Gil Duet

Independiente

125

Jose Luis Lopez Cebrian

Independiente

126

Alfonso Arevalo Prados

Trt Meliana Tri-running-trail

127

Miguel Torres Gazquez

Corre Que T'agafe

128

Sergio Navarro Cabo

Independiente

129

Vicente Javier Brotons Albert

Independiente

130

Rafael Martin Jurado

Independiente

131

Fernando Machi Borras

C.a.tortuga Algemesi

132

Pablo Poveda Gomariz

Dreamszone

133

Jorge Perelló

Independiente

134

Paco Julve Lanuza

Independiente

135

Miguel MazÓn Momparler

Zooquetes

136

Ximo Ventura Ballester

Crespo Cronorunners

137

Juan Carlos Martinez Garcia

Club Atletismo Hellín

138

Vicente Juan Villanueva

C.a. Paiporta

139

Jose Manuel Segura Hernando

Pas A Pas - La Cañada

140

Ramon Sanchis Garcia

Cor I Muntanya Puçol

141

Llorenç Mas Hernández

C.a. Corremundos

142

Jaime Pages Aznar

Independiente

143

Anthony Alonso Montoya

C.a. Poblats Marítims

144

Henry Alvarado Hauyon

Independiente

145

Héctor Salinas Gras

C.t. A Corre Cuita

146

Pascual Azorin Azorin

Zapatillas

147

Rafael Navarrete Mallorquin

C.a. Almussafes

148

Pedro Ortin Ferrero

Independiente

149

Francisco Javier Sanchez Urbaneja

Independiente

150

Pedro Vazquez Orti

Independiente

151

Javi Del Hoyo

Independiente

152

José Luis Morón Tormo

Independiente

153

Daniel Alambiaga Bayarri

Independiente

154

Francisco Pradas Prieto

Mur I Castell Tuga

155

Javier Feliz De Vargas Viñado

Asociación Atletica Turolense

156

Esteve Pedrós Gómez

Crespo Cronorunners

157

David Ramon Belenguer

Els Desfets

158

Mikhail Chumachenko

Independiente

159

Luis Ferrer Gómez

Independiente

160

Maximiano Atienzar Martinez

Independiente

161

David Galera Fernandez

C.m.gr 33

162

Jose Enrique Cortina Bellver

A Tota Canya

163

Manuel Celda Palacios

C.t. A Corre Cuita

164

Margarita Paucar Quezada

Pioneros De Sudamerica

165

Ricardo Fernandez Bonillo

Triatlo Lliria

166

Salva Alemany Sanchis

C.a. Els Cobra

167

Jose Carlos Vindel Soriano

Independiente

168

Oscar Sanchez Rincon

Independiente

169

Daniel Galiana Tortosa

Independiente

170

Angel Casasus Marquez

Independiente

171

Manuel Lopez Orellana

C.d. Es Posible

172

Luis Carrilero Almazan

Independiente

173

Alfonso Diaz-portales Marin

Independiente

174

Jose Miguel Cejalvo Toledo

Independiente

175

Andres Torrijos Rodrigo

Pataliebres Picassent

176

Jose Gregorio Torralba Iranzo

C E Pobla

177

Carlos Gomis Arce

Independiente

178

José Javier Soriano Valero

Independiente

179

Jose Ramon Navarro Hidalgo

Independiente

180

Sergio Miralles Rodríguez

Independiente

181

Juan Pastor Calvo

Independiente

182

Enrique Martinez Piqueres

Rickysportteam

183

Joan Prades Vercher

Triatló Carlet

184

Jose Tebar Garcia

C.a. Galapagos

185

Francisco Chisbert Poncelas

Peluquería Pilar Correcher

186

Luis Torres Casas

Independiente

187

Cesar Vanaclocha Camison

Triatló Carlet

188

Diego Raul Escobar

C.a. Almussafes

189

Francisco Zayas Sanjuan

C.a. La Rabosa

190

David Crespo Yerves

Independiente

191

Rober Tomas Marin

Rickysportteam

192

Juan Antonio Ballestin Gonzalez

Independiente

193

Sebastián Alfonso Magraner

Triculpelat Fisiomar Alaquàs C.t.

194

Ignacio Feijoó Arnau

Independiente

195

Vicente Mecho Llusar

Independiente

196

Cristina Rodriguez Pérez

Independiente

197

Nicolas Ortega Maqueda

Independiente

198

Jose Manuel Zapero Cardenas

Olaso Team

199

David Requena Lopez

Independiente

200

Oscar Puigpinós Sánchez

Independiente

201

Ximo Villarroya Roig

Triatló Carlet

202

Edelmiro García Cabo

Independiente

203

Gregorio Martinez Hoyo

Independiente

204

Juan Jose Poquet Climent

Tragaleguas.org

205

Andres Antonio Mellado

Independiente

206

Victor Julio TituaÑa Vasquez

Independiente

207

Javier Puchol Diaz

Gyps

208

Antonio Barajas Costa

Independiente

209

Ignacio Carbonell Oliván

Independiente

210

Luis Galvez PeÑa

C.a. Cames Llargues

211

Antonio Villena Corral

Independiente

212

Norberto Romero Monlleo

C.a. A 4 Pelat

213

Jesus Rogla Martinez

C.a. A 4 Pelat

214

Sergio Ortells Rodenes

La V Senturia

215

Julian Briones Pardo

La V Senturia

216

José Ángel Palomo Navarro

Independiente

217

Carla Fuller Suarep

Corre Que T'agafe

218

Lorenzo Herraiz Anguix

Valencia Sport Training

219

Paco Lopez Alcazar

Independiente

220

Mario Serrano López

Independiente

221

Leopoldo Gimeno Almela

Independiente

222

José Ignacio Montés Rodríguez

Independiente

223

Unal Mutus

Independiente

224

Miguel Juan Bernal Gimenez

Mes Desnivell

225

Vicente Ibars Chulvi

C.a. Residencia Cantallops

226

Alicia Gutierrez Juarez

Runners Ciutat De Valencia

227

Frank Pascual Lopez

Corredores De La Ruta

228

Alberto SÁnchez Vizcaino

C.a. Residencia Cantallops

229

Vicente Vedri Ferrer

C.A. Noulas

230

Mario Garde Olcina

Escuela Del Corredor Paco Milan

231

Manuel La Torre Quijada

C.a. Galapagos

232

Antonio Sanchez Ribes

Independiente

233

Pablo Chorques Vila

Independiente

234

Luis Miguel Fortuny Alentado

Colla De Correr El Safranar

235

Javier Martinez Perez

Rehab Esport Team

236

Jose Royo Soro

Independiente

237

Antonio Ontiveros Sanchez

Runners Ciutat De Valencia

238

Francisco Javier García Callejo

Independiente

239

Carlos Martinez Company

Expotrans Runner

240

David Gascón González

Independiente

241

Gabriel Estupina

C.d Chera

242

Juan Carlos Nogales Muñoz

Green Power

243

Manuel Lara Gimeno

Runners De L`horta

244

Pablo Gil Gimeno

Independiente

245

Antonio Barrera De Los Reyes

Independiente

246

Cristóbal Gálvez Flores

Gyp Runners

247

Alicia Gil Martinez

C.a. Vila De Alaquás

248

Jose Vicente Alos Perez

C.a. Vila De Alaquás

249

Daniel Vidal Navarro

Independiente

250

Roberto Aldehuela Gregorio

Dreamszone Bienaventuradosomos

251

Eduardo Rodriguez Navarro

Jr Brunelec Instalaciones Eléctricas

252

Victor Piqueras Montilla

Montilla Runner

253

Jose L Villanueva Peral

Independiente

254

Paco Llácer Cuñat

C.a. Alcàsser

255

Tano Climent Bixquert

Independiente

256

Roberto Valero Lisarde

C.a. Orero Paterna Runners

257

Bernardo Galindo Prieto

C.d. L'espenta

258

José Luis Gómez Palomares

Penya El Coyote

259

Francisco Santos Rubio

Independiente

260

Rafael Bellvis Felix

Independiente

261

Ramir Segerra Boix

Correllops

262

Jorge Navarro Ribes

Independiente

263

Javier Ferrando Adell

Correllops

264

Sergio Pérez Serrano

Independiente

265

Mario Marquez Vazquez

C.a.almussafes

266

Neyer Flores Cano

Serrano Club Atletismo

267

Raul Gutierrez Gil

Independiente

268

Reyes Honrubia Millan

Independiente

269

Adria Pico Morales

Independiente

270

Rafael Bellvis Fuster

Independiente

271

José Manuel Donet Simeon

C.a. Residencia Cantallops

272

Jorge Carretero Cuestas

Independiente

273

Juanjo Pardo Collado

Els Desfets

274

Jose Manuel Culebradas Sotos

Green Power Sports Team

275

Juan Carlos Martinez Ortuño

S.m Atletismo Cafeterias Williams

276

Antonio Bruna Gimenez

C.d. Never Stop Running

277

Jose Jaime Agustin Valles

S.m Atletismo Cafeterias Williams

278

Vte Lara Dominguez

Espartanos Lorguilla

279

Jose Miguel Coll Tarazona

C.a. Ribarroja-ribapeu

280

Monica Campos Campos

C.a. Ribarroja-ribapeu

281

Sergio Marin Giner

Con. A.corremundos

282

Alberto Vazquez Artes

Independiente

283

David Oliver Esbri

Durs Per Muntanya

284

Chari Garcia Dupla

Durs-tdp

285

Francisco Jose Soto Gonzalez

Independiente

286

Manuel Campos Muñoz

Rehab Esport Team

287

Jose Javier Mañez Gil

C.a. Camesllargues

288

David MuÑiz Ortiz

Corre Que T'agafe

289

Javier Crespo Ferris

Independiente

290

Carlos Martínez Ramos

Team 3fdc

291

Benjamín Martínez Llinares

Independiente

292

Fernando Aguilar Rorello

Independiente

293

Neus Albert Ríos

Independiente

294

Jose Albert Tronchoni

Independiente

295

Salvador Alandí Rocafull

Independiente

296

Daniel García Fernández

Independiente

297

Julio Jose Rivilla Segarra

Independiente

298

Miguel Angel Cebrian Sanchez

Independiente

299

Alberto Javier Iranzo Moreno

Los Antilopes De Porxino

300

Marcos Chust Maza

Independiente

301

Toñi Vilches Nieto

Tridimonis

302

Andres Tamarit Pechero

Independiente

303

Pablo Cubas Lleo

Independiente

304

Jose Celda Ruiz

Independiente

305

Vicente Gil Pelayo

Triamics Silla C.t.

306

Toni Marin Hernandez

Independiente

307

Paco Soriano Giner

C.c. Tos Pelat

308

Miguel Angel Del Moral PeÑas

Independiente

309

Manolo Sáez Martinez

C.c. Tos Pelat

310

Cristobal Perez Monterde

Independiente

311

Christian Schonborn

Mortes Bikes-vrp Electric -club Triatló Sueca

312

Cesar Forner Landete

Independiente

313

José Marquéz Expósito

C.c. Tos Pelat

314

Juan Jose Morales Rodriguez

Calcher

315

Antonio Copovi Talens

C.a. Els Cobra

316

Dimas Gallego Barreiro

C.t. A Corre Cuita

317

Blas Folgado Montaner

C.a. Ribarroja-ribapeu

318

Sonia Guillem Perez

Serrano Club Atletismo

319

Vicente Isidro Duran Ureña

Galgos Silla

320

Jose Moreno Lopez

C.c. Tos Pelat

321

Jose Vicente Ferrer De La Cruz

C.a. Corbera

322

Juan Antonio Ramon Garcia

Calcher

323

Jorge Cabrero Peiro

Independiente

324

Nacho Navarro Molina

C.d. Camp De Morvedre

325

Jose Antonio Lopez Gamero

Independiente

326

Carlos Perez Galindo

C.d. Camp De Morvedre

327

Victor Perez Galindo

C.d. Camp De Morvedre

328

Raúl Cuevas Muñoz

C.d. Camp De Morvedre

329

Gerardo Baquero García

Independiente

330

Ruben Garcia Santamaria

Independiente

331

Laura Noelia Cases Moncho

Triamics Silla C.t.

332

Francisco José Tárrega Gil

Rehab Esport Team

333

Ernesto Torrico Salado

Pas A Pas - La Cañada

334

Pedro Martinez Cruz

Independiente

335

Jose Roman Moreno

C.a. Marjana Chiva

336

Sergio Oliva Arroyo

Independiente

337

Ricardo Checa Ruiz

Podium U Hopital

338

Roberto Martínez Botella

Pas A Pas - La Cañada

339

Jose Ignacio Gonzalez Gimenez

Independiente

340

Javier Iborra Muñoz

Independiente

341

Ciriaco De La Fuente Sanz

C.a.almussafes

342

Lorenzo Garcia Montat

C.a. Ribarroja-ribapeu

343

Fernando Soto Tobal

Independiente

344

Manuel Mora Andreu

Independiente

345

Fernando Garcia Suay

Independiente

346

Bernabe Segovia Higueras

Independiente

347

Jose Francisco Sanchis Laorden

Independiente

348

Javier Membrillas Iniesta

Independiente

349

Felipe Garcia Iborra

Independiente

350

Jorge Reig Martínez

Independiente

351

Gonzalo Toval Ledo

Independiente

352

Carlos Ruiz Lopez

Independiente

353

Cristian Camacho PÉrez

Club Rodrimotor

354

Miguel Costa Arenas

Redolat Team

355

Oscar Bustamante Ruano

Redolat Team

356

Lorena Sampedro Llopis

Redolat Team

357

Pedro Jaen Fernandez

Independiente

358

Jose Ballesteros Duran

Triculpelat Fisiomar Alaquàs C.t.

359

Sergi Almenar Portalés

Independiente

360

Jose Luis Muñoz Serrano

Torrent Corre

361

Jose Pablo Vazquez Perez

S.d. Correcaminos

362

Raul Raga Guijarro

C.t. Rehab Esport Team

363

Jose Antonio Mascarell Olaso

Independiente

364

Vanessa Garcia Vidal

Clockwork Running

365

Jorge Alama Alcantara

C.A. Avapace Corre

366

Sergio Salas Moril

Penya El Coyote

367

Roberto Lillo

Penya El Coyote

368

Pepe Tarazona Díez

Independiente

369

Jose Vicente Pedroche Perez

Alex Campos Teem

370

Rafael Mendoza Quiles

Independiente

371

Manuel PatÓn Carrero

C.a. La Rabosa

372

Carlos MontalvÁ Monsalve

Independiente

373

Prese Claver Villagrasa

Club De Córrer Peus Quets

374

Ernesto Primo Lopez

Pataliebres Picassent

375

Genoveva Felguera Catalá

Independiente

376

Ruben Sánchez Serrano

Pataliebres Picassent

377

Javier CastaÑer Domingo

Saltamontes

378

Oscar Santos Rayo

Independiente

379

Francisco Javier Trujillo Zamora

Independiente

380

Clemente San Miguel Macias

Independiente

381

Miguel Angel Viana Espi

Independiente

382

Jorge Garcia Ruiz

Independiente

383

Jose Francisco Gabaldon Defez

C.a. Quart De Poblet

384

Angel Montero Suarez

Serrano Club Atletismo

385

Manuel Rubio Perez

Independiente

386

Ivan Cervera PeÑaranda

Independiente

387

Ignacio Escuder FernÁndez

Independiente

388

Francisco Amorós Pérez

Independiente

389

Jesus Pascual Castillo

Soleval

390

Rafael Mombiedro Milian

Soleval Club

391

Carlos Abad Fuentes

Independiente

392

Daniel Leon Zurera

Corre Que T'agafe

393

Liliana Suman

Independiente

394

Jose Sanchez Sanchez

Independiente

395

Francisco Javier Bonilla Adan

Independiente

396

Roberto Arevalillo Herráez

Independiente

397

Jesus Feliz De Vargas Pastor

Asociacion Atletica Turolense

398

Javier CaÑada Cambronero

Independiente

399

Bernardo Galindo Talaya

Independiente

400

Oscar Garcia Fons

Independiente

401

Ramon Moyano Jiménez

Calcher

402

Ramon Martinez Martinez

Bodegas Fos

403

Juan Jose Siurana Cerdan

Independiente

404

Jose Manuel Llorens Delgado

Independiente

405

Pedro Marquez Cazorla

Independiente

406

Ramon Muñoz

Rehab Esport Team

407

David Aguado Sanchis

Independiente

408

Angel Alvarez Lopez

Independiente

409

Juan Ramón Monrabal Navarro

Redolat Team

410

Emilio Jose Beltran Peñarroja

C.m. Amics Volta Al Terme Fondeguilla

411

Jaime López Montilla

Montilla Runner

412

Vicente Penella Garcia

Independiente

413

Jose Manuel Raro Roig

Saltamontes

414

Amparo Ruiz Macias

Green Power Sports Team

415

Adrián Gómez Giménez

C.d. Camp De Morvedre

416

Pablo Castro Serra

Independiente

417

Angel Rodriguez Martin

Independiente

418

Richard Carañana Barbera

C.d. Camp De Morvedre

419

Nacho Lopez

Hot Line

420

César Gilabert Mengod

Independiente

421

Vicente Llansol Garcia

Independiente

422

Iván Arnandis Estarlich

C.a. 42 Y Pico

423

Lluís Miquel Civera Esteve

Independiente

424

Marga Calabuig Montesinos

C.d. Never Stop Running

425

Pau Gimenez Martinez

Runners Ciutat De Valencia

426

Charo Garcia Saez

Independiente

427

Jose Vicente Martinez Moll

Independiente

428

Santos LÓpez Montesinos

Pataliebres Picassent

429

Kike MuÑoz Gabarda

Independiente

430

Carlos Del Olmo Momblanc

Independiente

431

Emiliano Sanchez Ormeño

Duristoraris

432

Laura García Alfonso

C.c. Tos Pelat

433

Luis Gil Esteban

Alberic Calvari Runner

434

Sergio P. Mas Denia

Independiente

435

Mari Carmen Camps Alcañiz

Club Atletimo "tos Pelat" De Moncada

436

Dani Ambrona

No

437

Rafa De Tomás Y Peris

C.t. A Corre Cuita

438

Fernando Crespo Sotos

Independiente

439

Tony Fernandezgarcia

C.a. A Les Nou

440

Pablo Lopez Lluch

C.t. A Corre Cuita

441

Adrià Pérez-serrano Martínez

C.t. A Corre Cuita

442

Benjamin Pizcueta Soler

Independiente

443

Juan Bautista Sánchez Martorell

Independiente

444

Francisco JosÉ LÁzaro Mari-pino

Independiente

445

Vicente Mercader Molins

Gent De Foios

446

Maximo San Jaime Batista

C.a. Ribarroja-ribapeu

447

Elena Campos Guzmán

C.a. Ribarroja-ribapeu

448

Vicent Ribes Carrasco

Sd Centpeus Albalat

449

Luis Hernandis Dominguez

Tritons Albalat

450

Gustavo Aleixandre Badia

Sd Centpeus Albalat

451

Gustavo Aleixandre Quiles

Sd Centpeus Albalat

452

Francisco Robredo Martinez

C.a. Paiporta

453

Rafael Martin Crispin

Independiente

454

Jose Carlos Sanz Salvi

Gacelas Runners

455

Jose Alonso Ferrer

Independiente

456

Pedro Alonso Ferrer

S.d. Correcaminos

457

Juanma Miquel Abad

C.d. Es Posible

458

Jorge Quintana Ortí

Independiente

459

Katy Ortiz

C.a. Von Hippel Lindau

460

Enrique Perez Pinto

Passencurt

461

Angel Redon Cañadas

Independiente

462

Jose Javier Coronado Frias

Independiente

463

Jose Antonio Gomez Garcia

Independiente

464

Nati Sanchez Matallin

Independiente

465

Use Sanchez Matallin

Independiente

466

Jose Ramon Mayor Gonzalez

Independiente

467

Julian Moya Francés

Independiente

468

Juan De La Huerga Moreno

Independiente

469

Pedro Cifuentes Gomez

Club Don Quijote Albacete

470

Francisco Moreno Hernandez

Independiente

471

Ignacio Guerola Alborch

Aguas De Valencia

472

Pablo Sanchez Gomez

Aguas De Valencia

473

Raul Martinez Patiño

C.a.les Formiguetes

474

Mila Del Campo Mora

Triculpelat Fisiomar Alaquàs C.t.

475

Vicente Cantero Palomo

Triculpelat Fisiomar Alaquàs C.t.

476

Jorge Vílchez Castillo

Triculpelat Fisiomar Alaquàs C.t.

477

Victoria Folch Cardenas

Independiente