Resultados

VI VOLTA MUNTANYA DE LLAURÍ

Descargas
Excel:
PDF:

Pos Corredor
1

Abel Beltran Campillo

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

2

Juan Jose Lopez Villanueva

Redolat Team

3

Xavi Soler Rosa

C.m. Senglars Favara

4

David Giner Sahuquillo

Mandriladora Alpesa

5

Toni Perez Gomez

Alex Campos Team

6

Marc Sansebastian Fos

Sportphisiology

7

Lucas Boix Ferrando

S.m. Club De Montana Vistabella

8

Manuel Torres Fernandez

C.m. Senglars Favara

9

Salva Fos Benavent

Ceca Antella

10

Natxo Gil Benedito

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

11

Tamara Canet Dolz

Societat Alzirenya De Muntanya

12

Jorge Fernandez Gonzalez

Societat Alzirenya De Muntanyers

13

Pere Mayor Castillo

Sportphysiology

14

Pepe Grau Gascon

C.m. Senglars Favara

15

Juanjo Moreno Pelegero

Independiente

16

Sergi Parra Ruiz

C.a. Els Coixos De Carlet

17

Marc Lamolda Fletes

Cobardes Team

18

Vicente Cortes Petez

Independiente

19

Josep Peris Vicedo

C.a. Corbera

20

Juan Ramon Vidal Palomares

Mandriladora Alpesa

21

Alberto Lahoz Colomer

Societat Alzirenya De Muntanyers

22

Antonio Solana Martinez

Sendas Almansa

23

Jose Piqueras Quiles

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

24

Juanmi Damia Vidal

Independiente

25

Lluis Cubedo Tortosa

Societat Alzirenya De Muntanyers

26

Jose Victor Blasco Saez

Cama Llarga

27

Juan Sirerol Gomez

Cem Simat

28

Lluis Pastor Laparra

Centre Excursionista Tavernes De La Valldigna

29

Lucas Soler Lorente

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

30

Jose Mariner Borja

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

31

Javier Terol Ferrer

C.a. Els Coixos De Carlet

32

Alicia Chaveli Peris

Societat Alzirenya De Muntanyers

33

Raul Domenech

Independiente

34

Javier Garcia Martinez

Som Passatge

35

David Barragan Figueredo

Independiente

36

David Roda Parras

Independiente

37

Vicente Miguel Benavent Mahiques

Trivici Team

38

Sandra Alarcon Sanchez

Independiente

39

Eduardo Cebolla Alemany

Independiente

40

Jaime Revert Carbonell

Lxc

41

Adria Arago Camarena

C.m. Senglars Favara

42

Miguel Angel Domenech Gimeno

Independiente

43

Jampi Cerqueira Martinez

Societat Alzirenya D Muntanyers

44

Vicente Ballester Domingo

Mur I Castell Tuga

45

Victor Llacer Guillem

Sherpartanos

46

Susana Murillo Clemente

C.a Lalcudia

47

Xuso Torres

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

48

Javi Puig Carbonell

Independiente

49

Amparo Grau Dura

Escuela Del Corredor Paco Milan

50

Paco Ferrer Lorente

Club Triatlo Sueca

51

Luis Azcarate Perez

Independiente

52

Maria Piera Millet

Independiente

53

Noureddine Ahlam Ezidani

S D Correcaminos

54

Enrique Meseguer Marques

Independiente

55

Pascual Collantes Celda

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

56

Yolanda Jimenez Lopez

Desnivel Mas Trail

57

David Mompo Puig

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

58

Roberto Cerdan Gomez

Runners De L`horta

59

Carlos Munoz Mancebo

Sendas Almansa

60

Javier Humberto Llanos

C.a. Leliana Running

61

Maria Sanchez Samper

Sherpartanos

62

Jose Manuel Varela Biosca

Independiente

63

Sergio Garcia Canet

New Gym Racers

64

Rafael Castells Gozalvez

Camallarga-vallada

65

Ivan Garcia Ortega

Matamon Trail

66

Miguel A. Manzanedo Blanco

Independiente

67

Adolfo Peris Sanchis

Independiente

68

Josep Pla Ferrer

Independiente

69

Ricardo Gimeno Gimenez

Societat Alzirenya De Muntanyers

70

Josep Ferrer Bataller

Societat Alzirenya De Muntanyers

71

Cesar Chavarria De Onate

Desnivel + Trail

72

Joan Maria Mansanet Ripoll

Cem Simat De La Valldigna

73

Susana Ten Ferri

Independiente

74

Jose Manuel Neira Gomez

Independiente

75

David Ferrer Palop

Independiente

76

Victor Aparicio Cogollos

Independiente

77

Ines Puchau Peris

Isport

78

David Romo Herrero

Independiente

79

Joan Francesc Esteve Soldado

Independiente

80

Salva Aguado Ibor

C.a. Sollana

81

Mario Monteamor Puig

C.a. Sollana

82

Maria Climent Rodriguez

Independiente

83

Ivan Furio

C.d. Alcudiadeveo

84

Manuel Company Marti

Independiente

85

Joaquin Ventura Melia

Cronorunner Team

86

Ioana Bojan

Independiente

87

Blanca Fuentes Boix

Independiente

88

Ricardo Gonzalez Ferrer

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

89

Pablo Cogollos Escribano

Anitin Team

90

Juan Navarro Navarro

Club Castell De Serra

91

David Bohigues

Corretot

92

Marcos Argente Castello

Independiente

93

Juan Ramon Granero Sabater

Trail El Salto

94

Ildefonso Ayala Mingol

Societat Alzirenya De Muntanyers

95

Sandra Merino

Escuela Del Corredor Paco Milan

96

Raquel Sanz Ponsa

Societat Alzirenya De Muntanyers

97

Santi Medina Carrasco

Societat Alzirenya De Muntanyers

98

Bernardo Garcia Martinez

C.a. Els Coixos De Carlet

99

Dario Calvo Martinez

Independiente

100

Tian Puig Carbonell

Independiente

101

Pablo Boquera

Trisomin Sport

102

Silvia Garcia Vercher

C.a. Carcaixent

103

Tomas Moreno Fuentes

Desnivel+trail

104

David Segui Segui

Trisomni Esport

105

Emi Garcia Moreno

L, Elianarunig

106

Vicente Giner Blasco

Independiente

107

Josevi Furio Ballester

Som Passatge

108

Ivan Ferrer Garcia

Colla El Parotet

109

Luis Ortola Renart

Corretot

110

Jose Carlos Benavent Castello

C.a. Carcaixent

111

Rosa Solorzano

C.a Leliana Running

112

Javi Latorre Moreno

Corretot

113

David Magraner Mari

C.t Cullera

114

Carlos Martos Hernandez

Cazarettos

115

Diego Toledo Bosch

Independiente

116

Carlos Blasco Bataller

C. A. Sollana

117

Beatriz Martinez Llopis

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

118

Tomas Serrano Falco

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

119

Carlos Palacios

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

120

Isabel Corbera

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

121

Daniel Grau Vidal

Independiente

122

Desiree Martinez Molina

Independiente

123

Marcos Pastor

Independiente

124

Vicente Vernia Ferrer

Independiente

125

Sento Cifre Collado

Independiente

126

Cristobal Marin Puchades

Independiente

127

Paco Marti Asuncion

Independiente

128

Carolina Contreras Monzon

Vinalesa Runners

129

Miguel Ruiz Abadia

Independiente

130

Jose Ramon Catala Cebria

Penya Mohicans

131

Angel Gisbert Herdaro

Beer Runners

132

Sara Mata Gomis

C.a. Carcaixent

133

German Olivares Monzo

C.a. Avapace Corre

134

Dionisio Mahedero Cortes

Orero Paterna Runners

135

Antonio Mas Ochando

Independiente

136

Monica Perez Ramon

Independiente

137

Ati Munoz Santamans

Independiente

138

Amparo Vidal Escriva

Runners Vimar

139

Ana Zuriaga Diaz

Pimos Team

140

Ana Maria Piera Borderia

C.a. Carcaixent

141

Angel Murcia Llacer

C.a. Carcaixent

142

Pepa Cortell Mateo

C.a. L´eliana Running

143

Raul Lorenzo Munoz

Cc Ye! La Cleck!!

144

Maria Silvestre Pira

Independiente

145

Evaristo Bisbal Nogues

C.a. Els Coixos De Carlet

146

Jonathan Alvarez Cardos

C.a. Els Coixos De Carlet

147

Gerardo Minguez Serrano

Independiente

148

Merche Carbonell Ferrando

Club De Trail Serra Vernissa

149

Jordi Ferrer Palop

C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail

150

Laura Tarin Martin

Independiente

151

Sofia Martinez Sanchez

Som Passatge

152

Manuel Dominguez Sanchez

Som Passatge

153

Tomas Gomez Barea

Som Passatge

154

Amparo Cebolla Iborra

Independiente

155

Isabel Masia Pina

C.a. Els Coixos De Carlet

156

Francisco Garcia Rodenes

Independiente

157

Raul Castillo Castillo

Independiente

158

Maria Raquel Fons Brines

C.a. La Valldigna

159

Ana Belen Sala Molina

Independiente

160

Rafa Arago Bixquert

Independiente

161

Maria Domenech Lloret

226 Endurance School

162

Caridad Ortega Hergueta

Beer Runners

163

Jose Javier Marti Camarasa

Copymat Trail Running Team

164

Francoise Bellver Latorre

Copymat Trail Running Team

165

Eva Maria Alarcon Garcia

S D Correcaminos