Resultados

XXIV MITJA MARATÓ CIUTAT DE XIRIVELLA

Descargas
Excel:
PDF:

Pos Corredor
1

Julian Ramirez Garcia

Serrano Club Atletismo

2

Miguel Vazquez Fernandez

Atletismo Benetusser

3

Javi Lozano Velasco

Atletismo Arroyo

4

Manuel Herrero Oliva

Urban Running Castellon

5

Roberto Andres Benavent

Independiente

6

Luis Aparicio Manzanares

Teamlam

7

Alex Zafrilla Pelach

Atletismo Benetusser

8

Hector Nevado Pellicer

Serrano Club Atletismo

9

Tono Garcia Ferrer

Pas A Pas Paterna

10

Rafa Saez Riera

Independiente

11

Manuel Abad Castellanos

Bcs Trail Duixo

12

Victor Escriba Hidalgo

C.a. Orero Paterna Runners

13

Ignacio Feijoo Arnau

Independiente

14

Jose Cerdan De La Torre

Independiente

15

David Panduro Gonzalez

Atletismo Benetusser

16

Jaime Dominguez Guijarro

Penya El Coyote

17

Borja Capilla Portales

Trt Meliana Tri-running-trail

18

Enrique Panach Rosat

C.a.massamagrell

19

Antonio Fortea Asins

Atletismo Benetuser

20

Jose Maria Sancho Gimenez

D.r. Running Team

21

Nico Grigoruta

The Kenyan Urban Way

22

Antonio Castro Martin

C.t. Riba-roja Triatlo

23

Roberto Ramos Ballester

Independiente

24

Roberto Arevalillo Herraez

Runners Ciutat De Valencia

25

Esteban Benito Bringue

Independiente

26

Joaquin Merlos Pena

Independiente

27

Francisco Javier Aguilar Igual

C.a. La Vall D´uixo

28

Francisco Javier Herrera Valero

C.a. La Vall Duixo

29

Jose Francisco Gabaldon Defez

S.m. C.a. Quart De Poblet

30

Domingo Machi Ortiz

Club.atletismo.benimodo

31

Juan Bautista Sanchez Martorell

The Kenyan Urban Way

32

Alberto Rey Garcia

C.d. Camp De Morvedre

33

Fernando Rey Ballester

C.d. Camp De Morvedre

34

Manuel Romero Godeo

Independiente

35

Jose Luis Camps Soriano

Independiente

36

Jose Maria Vidal Ros

Independiente

37

Teodoro Solaz Garcia

Germans Equip

38

Angel Luis Corduente Garcia

Independiente

39

Carlos Bovi Gallego

Independiente

40

Joaquin Quintanilla Climent

C.a. Sense Limits Aldaia

41

Jose Navarro Bolos

C.a. Onda

42

Antonio Moraleda Martinez

Independiente

43

Sergio Gadea Morales

Gomez Madrid Kangurs

44

Jose Miguel Escalona Navarro

C.a. Avapace Corre

45

Leopoldo Gimeno Almela

Independiente

46

Francisco Lozano Roser

Independiente

47

Sergio Balbastre Moreno

C.t. A Corre Cuita

48

Carlos Castello Cortina

Independiente

49

Edu Corma

Ca La Vall Duixo

50

Javier Andreu Villar

C.a. Sense Limits Aldaia

51

Joaquin Moreno Casado

C.a. Orero Paterna Runners

52

Ivan Botella Aguado

Picassent Corre

53

Miguel Rodriguez Guillen

C.a. Marjana Chiva

54

Antoni Espinoza Galarreta

C.a. Marjana Chiva

55

Javier Fernandez Sanchez

Independiente

56

Mohammed Ouerkat

Independiente

57

Daniel Lluch Marco

Sanus Vitae Team

58

Boro Serrano Merchante

Redolat Team

59

Raul Fernandez Coronado

Clinic Foot Sport Running

60

Antonio Abad Simon

Independiente

61

Roberto Virgili Pardo

Runners Ciutat De Valencia

62

Jose Cordoba Nunez

Independiente

63

Ramon Romero Mansilla

Independiente

64

Manuel Garrido Contreras

Pas A Pas Paterna

65

Jose Royo Soro

Extrem Almenara

66

Juan Jose Martinez Belmar

Senselimits

67

Cristobal Seijo Casal

Coratge Missions

68

Ramon Bartual Collado

C.a. Sense Limits Aldaia

69

Vicente Penella Garcia

Club Natacion Piscis Mislata

70

Jose Miguel Calvo Domingo

Independiente

71

Roberto Visconti Cifre

Tragaleguas.org

72

Nelo Aliaga Fosati

C.t Evolutrion

73

Raul Tena Lahoz

Independiente

74

Antonio De Juan De La Fuente

Independiente

75

Juan Antonio Ballestin Gonzalez

Independiente

76

Jose Vizuete Del Rio

Independiente

77

Salvador Carbonell Andreu

Pas A Pas Paterna

78

David Esteve Gaspar

Vermins On The Run

79

Felix Miguel Morilla Torrenti

C.e. Trenkacames Sedavi

80

Emilio Jose Santos Sebastia

Independiente

81

Maximiano Atienzar Martinez

Independiente

82

Francisco Javier Garcia Requena

Clinic Foot Sport Running

83

Miguel Angel Domenech Gimeno

Clinic Foot Sport Running

84

Vicente Sosa Alcolea

Xteam

85

Rafael Lopez Ferrer

Alejandro Sanz - Rickysporteam

86

Ghizlane Assou

C.t. A Corre Cuita

87

Francisco Gomez Villaescusa

Independiente

88

Carlos Prado Navas

Independiente

89

Maite Ortiz Gonzalez

Independiente

90

Alejandro Torres Navarro

Independiente

91

Jose Perez Soriano

Xteam

92

Carlos Taberner

Independiente

93

Yago Gallach Perez

Independiente

94

Jose Galdanes Fernandez

Cd.jorge Manrique

95

Ruben Granero Gonzalez

Independiente

96

Juan Fos Dominguez

Xingu

97

Alejandro Andujar Vento

Independiente

98

Jose Luis Moron Tormo

Independiente

99

Jose Maria Lozano Anguix

Independiente

100

David Collado Sanchez

Independiente

101

Jose Luis Monteagudo Marques

Kacespaiii

102

Javier Bermudez Perez

Trilavall

103

Hector Bermudez Perez

Trilavall

104

Sergio Gomez Ballester

Clockwork Running

105

Emil Yordanov

Independiente

106

Jesus Moya Jimenez

Trt Meliana Tri-running-trail

107

Emilio Checa Toledo

C.a.sense Limits Aldaia

108

Raul De Gregorio Del Burgo

C.a. Poblats Maritims

109

David Ramon Belenguer

Independiente

110

Juan Carlos Mata Castillo

Green Power Teem

111

Carlos Tornero

Independiente

112

Cirilo Amoros Garcia

Ceu Run

113

Pablo Megias Fernandez

Independiente

114

Pablo Iglesias Fernandez

C.a. Poblats Maritims

115

Javier Bolinches Cervera

Independiente

116

Miguel Angel Perez Rezusta

Redolat Team

117

Emilio Ramon Gomez

Urenatos Del Infierno

118

Jose Hernaiz Perez

Coratge Missions

119

Carlos Font Exposito

C.a. Paiporta

120

Juan Carlos Rubio Ruiz

Independiente

121

Carlos Casco Sanchez-molina

Urenatos Del Infierno

122

Enrique Rascon Aznar

Independiente

123

Alfonso Garrido Lestache

C.a. A Les Nou

124

Jose Manuel Celda Checa

Independiente

125

Antonio Barajas Costa

Independiente

126

Jesus A. Olivares Noguero

Independiente

127

Miguel Vilar Munoz

Independiente

128

Jose Santos Rayos

C.a. Sense Limits Aldaia

129

Jose Maria Garcia Fernandez

C.a. Sense Limits Aldaia

130

Enrique Defez Blanco

Independiente

131

Miguel Angel Ruiz Rius

Clockwork Running

132

Jose Carlos Martos Lopez

C.a. La Vall D´uixo

133

Sergio Lozano Anguix

Independiente

134

Ramiro Gilabert Dapena

D.r. Running Team

135

Guillermo Alanes Otalora

Independiente

136

Candido Pardo Herrero

Cde Subiendo Cerros

137

Pedro Vicente Hilario Pedroino

Runners Alborache

138

Roberto Martinez Botella

Independiente

139

Toni Campillos Martinez

Tragaleguas.org

140

Daniel Belenguer Marjalizo

Independiente

141

Victor Espada Vela

Independiente

142

Jesus Miguel Gomez Alhambra

C.c. La Llum

143

Pablo Vazquez Ortiz

La V Senturia

144

Jose Raul Munoz Rodriguez

Independiente

145

Manuel Lopez Orellana

A Las 14:10

146

Paola Alexandra Tayupanta Guanuna

C.a. Paiporta

147

Miguel Lopez Corbalan

C. A. Paiporta

148

Alfonso Garrido Ramirez

Sito Team

149

Fernando Rodriguez Infante

Ansias Vivas

150

Ivan Esteve Gaspar

Vermins On The Run

151

Ricardo Martin Gallego

Penya El Coyote

152

Jose Luis Pastor Marco

Blade Runners

153

Adrian Herreros Rincon

Runners Asuncion Torrent

154

Luis Domenech Montesinos

Independiente

155

Rafa Domenech Montesinos

Acpl Benaguasil

156

Javier Almela Siscar

Xino Xano

157

Juan Arcos Ortega

Independiente

158

Pablo Ortiz Cantero

The Kenyan Urban Way

159

Robert Barbera

C.a. Los Dos Star Wars Runners

160

Javier Gonzalez Dolz

Clockwork Running

161

Angel Casamayor Plaza

Independiente

162

Roberto Medina Ruz

Clockwork Running

163

Sebastian Baena Carrion

Independiente

164

Javier Arroyo Bruno

C.t. Evolutrion

165

Rafael Herreros Rincon

Runners Asuncion Torrent

166

Jose Ramon Puig Folgado

Runners Asuncion Torrent

167

Rafael Company Rossi

Independiente

168

Salvador Olmos Ferrandis

G E Coratge Missions

169

J.carlos Garcia Garcia

Independiente

170

Alicia Mercedes Gil Martinez

C.a. Vila De Alaquas

171

Juan Contreras Lucas

C.a. Sense Limits Aldaia

172

Rafael Lozano Sotos

Independiente

173

Sergio Miralles Rodriguez

Independiente

174

Vicente Tevar Garcia

Calcheros Runners Team

175

Vicente Lino Usedo

Independiente

176

Ouidad Falh Fjer

Independiente

177

Vicente Isidro Duran Urena

Galgos Silla

178

Rafa Grimaldi

C.a Vila Dalacuas

179

Juan Lopez Puertas

Independiente

180

Sergio Castillo Milian

Independiente

181

Natalia Garcia Catala

Independiente

182

Eugenio Vicente Craf

C.a. Vila De Alaquas

183

Jose Antonio Marquez Fernandez

Independiente

184

Marcos Antonio Valero Lloria

Independiente

185

Manuel Ruiz Sanchez

Ca A Les Nou

186

Javier Diaz Molina

Independiente

187

Angel Ruiz Coll

Independiente

188

Jose Eduardo Ribera Beneit

Independiente

189

Luis Miguel Soben Garcia

Independiente

190

Carlos Madrid Arroyo

Independiente

191

Socrates Belenguer Uribe

Independiente

192

Vicente Gregori Torres

Nexo Sport Team

193

Enrique Serrano

C.a. Orero Paterna Runners

194

Jorge Beneyto Zaragoza

Penya El Coyote

195

Antonio Rocha Bello

Serrano Club Atletismo

196

Elsa Serrano Herrero

Serrano Club Atletismo

197

Rafael Mombiedro Milian

Independiente

198

Juan Saez Tendero

Cor I Muntanya

199

Vicent Martinez Marco

Runners Ciutat De Valencia

200

Antonio Ignacio Vivo Sales

Independiente

201

Eliseo Marti Llimera

C.a. Ribaroja Del Turia

202

Francisco Javier Garcia Callejo

C.d. Galeno

203

Valle Flores Garcia

Independiente

204

Carlos Camps Soriano

Independiente

205

Angel Nevado Garcia

Serrano Club Atletismo

206

Luis Garcia Covisa

Independiente

207

Chelo Font Exposito

C.a. Paiporta

208

Ionel Dumitrescu

Independiente

209

Arturo Tornero Estebanez

A Ritmo Maraton

210

Adrian Rodriguez Ortega

Team 3fdc

211

Carlos Javier Domingo Figueres

C. A. Murcielagos

212

Ana Dominguez Luna

Independiente

213

Jose Maria Cebollada

C. A. Murcielagos

214

Francisco Tarrega

Falla Jeronima Gales.

215

Beatriz Jimenez Ferrer

Independiente

216

Francisco Moreno Hernandez

Independiente

217

Oscar Montero Lavara

Independiente

218

Eduardo Cremades Mengibar

Triculpelat Alaquas C.t.

219

Jose Felip

Independiente

220

Adrian Conesa

Independiente

221

Carlos Sancho Fernandez

Independiente

222

Juan Angel Ortega Lucas

Independiente

223

Manuel Lamata Segovia

Independiente

224

Jose Mateo Ruiz

Clockwork Running

225

Luis Trullenque

C.d. Never Stop Running

226

Hugo Boquera Tirel

Independiente

227

Jesus De Los Angeles Vilella

Independiente

228

Eduardo Naranjo Anula

C.a. Lapalput Dalbuixech

229

Juan Gabriel Naranjo Juana

C.a. Lapalput Dalbuixech

230

Jose Maria Sanchez Cervera

Independiente

231

Fernando Piera Piera

Independiente

232

Vicente Miguel Peiro Martinez

Independiente

233

Jose Luis Gomez

Independiente

234

Benjamin Pizcueta Soler

Independiente

235

Kike Taberner Tarazona

Taberner Team

236

David Alvarez Martinez

Redolat Team

237

Alejandro Garcia Fons

Clockwork Running

238

Oscar Garcia Fons

Ado

239

Jose Enrique Pastor Tort

Maratetianos Team

240

Carlos Enrique Sospedra Cases

Independiente

241

Cristina Borja Gonzalez

Carlos Alcala

242

Jose Pascual Martin

Independiente

243

Alberto Castro Ten

Independiente

244

Emilio Fernandez Lopez

Las Gacelas A

245

Jose Antonio Bano Guerrero

Las Gacelas A

246

Oscar Perez

Independiente

247

Israel Espinosa Perez

C.a. Vila De Alaquas

248

Noemi Ramos Ruiz

C.a. Orero Paterna Runners

249

Jose Manuel Diaz Hidalgo

C.a. Orero Paterna Runners

250

Patricia Perez Grau

Ballesteres Runners

251

Joan Soriano Aguilar

Independiente

252

Carlos Jesus Perez Cotillas

Independiente

253

Vicente Lahoz Ortega

Independiente

254

Vicente Julia Galindo

Independiente

255

Josep Ramon Sancho Morell

Amunt Avall Torrent

256

Raul Jose Ruiz Juan

Independiente

257

Marta Moreno Vadillo

Ct Rehab Esport Aldaia

258

Tomas Garcia-abadillo Aliaga

C. A. Murcielagos

259

Miguel Angel Ortiz Linares

Ceip Lhorta Running

260

Isabel Fernandez Gasco

C.a. Sense Limits Aldaia

261

Javier Aguilar Moreno

Sense limit

262

Jorge Malpica Valencia

Independiente

263

Juan Mari Gil

Independiente

264

Jose Vicente Calatrava Leon

Independiente

265

Mathias Tome Sanchez

C.a. Orero Paterna Runners

266

Josep Ramon Lliso Ferrando

Independiente

267

Jordi Ciurana Ros

Independiente

268

Feliipe Ruiz Cortijo

Redolat Team

269

Jordi Pico Tura

Independiente

270

Jose Antonio Teller Mora

Tdah+16

271

Sergio Salvador Jimenez

C.a. Avapace Corre

272

Fernando Lozano Carrasco

Independiente

273

Jose Francisco Garcia Martinez

Independiente

274

Ricardo Montilla Castillo

Independiente

275

Roberto Munoz Rus

Independiente

276

Ana Maria Minguez Esparcia

Dsc Running Albacete

277

Miguel Angel Martinez Lucas

Dsc Running Albacete

278

Inma Bayo Herrero

Independiente

279

Victor Leon Santos

Independiente

280

Juan Ramon Martinez Bartual

Els Desfets

281

Miguel Angel Albors Bru

Independiente

282

Sixto Garcia

C.d.sierra De Las Cuerdas

283

Jose Vicente Estelles

Independiente

284

Vicent Oller Vives

The Kenyan Urban Way

285

Jose Ferrandis Tarazona

C.a. Paiporta

286

Mario Belenguer Manso

Independiente

287

Jesus Ruiz Rius

Clockwork Running

288

Jose Luis Marconell Encinas

C.a. Von Hippel Lindau

289

David Torres Casas

Independiente

290

Luis Torres Casas

Independiente

291

Francisco Robredo

C.a. Paiporta

292

Ester Claramonte Sanchez-molina

Pas A Pas Paterna

293

Ximo Solaz Sanchez

Pas A Pas Paterna

294

Rosa Gonzalez Munoz

Independiente

295

Edelmiro Garcia Baron

Independiente

296

Jose Antonio Rodriguez Monzon

C.a. Orero Paterna Runners

297

Alfredo Monrabal Torrent

Triculpelat Alaquas C.t.

298

David Monteagudo Sanz

Independiente

299

Francisco Ballester Sancho

C.a. Avapace Corre

300

Vanessa Navarro Romero

S.d. Correcaminos

301

Laura David Sahuquillo

Redolat Team

302

Pedro Antonio Trujillo Mora

C.a. Vila De Alaquas

303

Jose Vicente Alos Perez

C.a. Vila De Alaquas

304

David Gimenez Miquel

C.a. Vila De Alaquas

305

Jorge Molina Fernandez

C.e. Pobla

306

Jose Molins Cubero

Clinica Fuster

307

Ramon Domenech Giner

Independiente

308

Lluis Andreu Puig

Runners Asuncion Torrent

309

Cesar Garcia Mateos

C.a. Sense Limits Aldaia

310

Carlos Macian Juan

Independiente

311

Jose Antonio Martinez Navarro

La Pajara

312

Carlos Coleto Capitan

Independiente

313

Maria Jose Ballester Domingo

Club Atletisme Almussafes

314

David Sabater Tarin

Independiente

315

Vicen Tormo Diago

Trivu

316

Mari Carmen Gomez Gonzalez

C.a. Ribaroja Del Turia

317

Luis Navarro Cortina

C.a. L´eliana Running

318

Victoria Zanon Garcia

Torrent Corre

319

Jorge Ramos Uceda

Torrent Corre

320

Loli Santillana Campos

Independiente

321

Eduardo Sanchez Gimenez

Independiente

322

Enrique Molins Ballester

Independiente

323

Vicente Cerveron Lleo

S.m. Club Esportiu Universitat De Valencia

324

Rolando Otero

Independiente

325

Francisco Jose Anaya Osa

Independiente

326

Jose Serafin Alonso Abella

Independiente

327

Nuria Diez Bayo

Tragaleguas.org

328

Oscar Saiz Carretero

Independiente

329

Monica Perez Soriano

Independiente

330

Carlos Choucino Iglesias

Independiente

331

Francisco Collado Gimenez

Independiente

332

Joaquin Picon Crespo

Independiente

333

Jose Javier Soriano Valero

Independiente

334

Veronica Guaita

C.a. Sense Limits Aldaia

335

Salud Guijarro Novella

Independiente

336

Sergio Romero Sanguino

Independiente

337

Rafael Murgui Manes

Independiente

338

Sergi Pastor Camisan

C.a. Alfara

339

Alba Rocio Catano Chaverra

Independiente

340

Norberto Francisco Hernandez Martinez

Independiente

341

Raquel Claramonte Alberola

Independiente

342

Amparo Penafiel Navarro

C.a. Paiporta

343

Vicente Llorens Cogollos

Calcheros Runners Team

344

Ana Comes

C.a. Correliana

345

Regil Hernandez

Independiente

346

Ines Garcia Ruiz

Runners Ciutat De Valencia

347

Francisco Jara Nunez

Independiente

348

Emilio Gimenez Beltrano

Independiente

349

Sonia Feriols Tebar

Independiente

350

Marta Aguilar Trucharte

Independiente

351

Juan Antonio Borras Rovira

Team 3fdc

352

Jose Antonio Ayora Terrasa

Team 3fdc

353

Covadonga Balaguer Malmierca

Team 3fdc

354

Maria Balaguer Malmierca

Team 3fdc

355

Norberto Mari Rausell

Team 3fdc

356

Gemma Palanca Carceller

Team 3fdc

357

Nacho Fraga Hernandez

Independiente

358

Ana Casillas Garfias

Independiente

359

Puri Garcia Gines

Club Atletisme Almussafes