Resultados

XXIII MITJA MARATÓ CIUTAT DE XIRIVELLA

Descargas
Excel:
PDF:

Pos Corredor
1

Javi Lozano Velasco

Atletismo Arroyo

2

Francesc Cayo Vilar

C.a. La Vall De Sego

3

Gabriel Hernandez Tur

C.a. La Vall De Sego

4

Marcos Lerma Buleo

C.a. Orero Paterna Runners

5

Saul Cuadrado Fernandez

Club Xtrem Almenara

6

Antonio Torralbo Martinez

C.e. Pobla

7

David Palomera Svensson

Ca Saltamontes

8

Xavi Zorrilla Vico

Independiente

9

Jose Vicente Bertolo Dominguez

C.a. La Vall De Sego

10

Javier Velasco Garcia

Yoiko Team

11

Vicente Roig Yuste

Club Extrem Almenara

12

Alvaro Peiro Latorre

C.a. La Vall De Sego

13

Rafa Saez Riera

Independiente

14

Vicente Tarin Cervera

C.a. Vilamarxant

15

Juan Carlos Deval Garcia

C.a. Vilamarxant

16

Jose Morella Cases

C.a. Running Catarroja

17

Victor Villar Ibanez

C A La Vall De Sego

18

David Rodriguez Zamora

Cd Metaesport

19

Javier Salinas Royan

Independiente

20

Vicente Gomez Tomas

Triatlo Carcaixent

21

Domingo Machi Ortiz

Club.atletismo.benimodo

22

Jose Luis Quintanilla Ruiz

Corre Que Tagafe

23

Alex Zafrilla Pelach

Independiente

24

Jesus Navarro Lahera

Bikila Run With Me - Ivan Galan

25

Angel Fabian Garcia Luna

3FDC

26

Jorge Munoz Bartual

Independiente

27

Jose Maria Vidal Ros

Independiente

28

Jose Ignacio Orenga Castello

Ca La Vall Duixo

29

Sergio Gorriz Canales

Cd Vallivana

30

Angel Torres Pi

C.t. Alberic

31

Joaquin Rel Marco

Independiente

32

Vicente Chilet Munoz

Riberfire & Rickysporteam

33

Esteban Benito Bringue

Independiente

34

Jose Francisco Gabaldon Defez

S.m. C.a. Quart De Poblet

35

Ferran Reig Pascual

Objetivo Finish

36

Miguel Angel Martinez Ibanez

Independiente

37

Pedro Antonio Cascales Budiel

Club De Correr Peus Quets

38

Andres Gomez Castells

Club De Trail Serra Vernissa

39

Richerh Fernando Teran Prado

Independiente

40

Manuel Cruz Camacho

A Les Nou

41

Jose Antonio Juan Villanueva

Club D´atletisme Paiporta

42

Roberto Arevalillo Herraez

Runners Ciutat De Valencia

43

Antoni Espinoza Galarreta

C.a. Marjana Chiva

44

Leopoldo Gimeno Almela

Independiente

45

Jose Valentin Parejo Garcia

Corredores De La Ruta

46

Paco Badia Beltran

C.a. La Vall De Sego

47

Lorenzo Diez Gimeno

Independiente

48

Jose Royo Soro

Independiente

49

Salvador Lopez Borrull

C. A Sense Limits Aldaya

50

Carlos Abad Carcelen

365rider

51

Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo

C.d.u. Politecnica Valencia

52

Ignacio Feijoo Arnau

Independiente

53

Ernesto Mirasol Rubio

Independiente

54

Juan Arboledas Ces

Independiente

55

Rafael Lopez Ferrer

C.a. Carcaixent

56

Teodoro Solaz Garcia

Germans Equip

57

Raul Payri Marin

A Les Nou

58

Txema Cia Garza

C.a. A Les Nou

59

Angel Araujo Tur

Independiente

60

Raul Rodriguez Gimenez

Durs Per Muntanya

61

Dani Masculino Gomar

Penya El Coyote

62

Carlos Roig Pellicer

Gomez Madrid Kagurs

63

Emilio Ferrando Galbis

Independiente

64

Jorge Moreno Millan

Independiente

65

Jorgecarla Carrion Taberner

Ct Rehab Esport Aldaia

66

Quique Martinez Gabaldon

Clockwork Running

67

Jose Jesus Mendez Guerrero

Club De Atletismo Corazon De America

68

Carlos Diego Fons

Independiente

69

Miguel Torres

Runfaster

70

Antonio Abad Simon

Independiente

71

Ramon Marti

Ca Noulas

72

Pablo Megias Fernandez

Independiente

73

Jose Marti

C.d.u. Politecnica Valencia

74

Javier Andreu Villar

Ca Sense-limits

75

Javier Membrillas Iniesta

Independiente

76

Vicente Aledo Penarrubia

Independiente

77

Jose Angel Palomo Navarro

The Kenyan Urban Way

78

Alex Narea Sanchez

Independiente

79

Jaime Dominguez Guijarro

Penya El Coyote

80

Jose Luis Saiz Castellote

C.a. Sense Limits Aldaia

81

Enric Asensi Golfe

C.a. Vilamarxant

82

Nacho David Cardona

Independiente

83

Tomas Cuesta Valero

Club De Correr Peus Quets

84

David Esteve Gaspar

Vermins On The Run

85

Rafael Ricarte Andia

365rider

86

Alfonso Garrido Lestache

C.a. A Les Nou

87

Jesus Vicente Pelecha Fernandez

Independiente

88

Vicente Ferrando Castellano

Benicorrer Benisano

89

Victor Tabasco March

A Tota Canya

90

Andres Martin Pascual

A Les Nou Godella

91

Alejandro Torres Navarro

Independiente

92

Miguel Mazon Momparler

Zooquetes

93

Frank Pascual Lopez

Corredores De La Ruta

94

Francisco Martinez Soto

Atila Team

95

Juan Carlos Ponce Garcia

Atila Team

96

Julio Cesar De Juan Carayol

Atila Team

97

Jesus Martinez Parra

Independiente

98

Luis Miguel Guillamon Robredo

Ranners Ruices

99

Jose Pascual Gil Montolio

C.a. La Vall De Sego

100

Daniel Lluch Marco

Cdupv Triatlo

101

Jesus Sanchez Pedregosa

Sanus Vitae Team

102

Enrique Mateu Violero

Xteam

103

Ramon Cano Gallardo

Xteam

104

David Prieto Lopez

Desnivel+trail

105

Jose Hernaiz Perez

G.e. Coratge Missions

106

Jose Antonio Escutia Saiz

Independiente

107

Salvador Serrano Merchante

Redolat Team

108

Ignacio Garcia Burguete

C.a. La Vall D´uixo

109

Arturo Aguirre

Independiente

110

Victor Manuel Mulero Barber

C.a. Vilamarxant

111

Olga Garcia Santamaria

Independiente

112

Miguel Rodriguez Guillen

C.a. Marjana Chiva

113

Sergi Albella Valganon

Independiente

114

Juan Miguel Sangil Sala

Independiente

115

Pedro Jose Gonzalez Perea

Independiente

116

Francisco Javier Lucena Martinez

Colla El Parotet

117

Valentin Palacios Lopez

Grup De Correr Emperador

118

Carlos Fernandez Domingo

C.a. A Les Nou

119

Carlos Pozo Hermosilla

Climaturia

120

.pedro Jose Bou Alfonso

Corredores De La Ruta

121

David Oliver Colomer

C.a.guadassuar Maskokotas

122

Ester Clausell Tirado

Tarongetes

123

Hector Perez Ferrandis

Independiente

124

Jose A. Gayon Gimenez

Independiente

125

Alexandre Baldres Aguado

C.a. Els Coixos De Carlet

126

Fernando Peiro Planes

Benicorrer-benisano

127

Rafael Conde Paleteiro

Zona3 Club Deportivo

128

Fernando Alvarez Menendez

Independiente

129

Juan Bautista Sanchez Martorell

Picassent Corre

130

David Segarra Nebot

C.a. La Vall D´uixo

131

Pasqual Gil Aguado

Independiente

132

Manuel Lopez Orellana

A Las 14:10

133

Emilio Jose Santos Sebastia

Independiente

134

Adan Vera Ticona

Independiente

135

Carlos Llorca Estarelles

C.a. Almussafes

136

Daniel Sanchez Alvarez

Independiente

137

Vicent Molto Vidal

Independiente

138

Jose Maria Garcia Mercado

C.a. Orero Paterna Runners

139

Alberto Marin Pastrana

Independiente

140

Benito Serrano Gonzalez

C. A. Tarazona

141

David Sanchis Garcia

C.c. El Safranar, Torrent

142

Sandra Piera Ruiz

Independiente

143

Ramon Martinez Martinez

Independiente

144

Luis Fuentes Piquer

C.a. Vilamarxant

145

David Gimeno Civera

C.a. Vilamarxant

146

Jose Luis Moron

Independiente

147

Victor Almendros Ripoll

Independiente

148

Jose Antonio Marquez Fernandez

Independiente

149

Antonio Barajas Costa

Independiente

150

Miguel Angel Gago Gallego

Calcheros Runners Team

151

Ivan Tormo Cabanes

Independiente

152

Sole Climent Conde

C.a. Xativa

153

Juan Rodriguez De Guzman

Picassent Corre

154

Jorge Luna Cervera

C.a. Yatova

155

Sergio Ballester Pallares

S.m. Club Atletismo Onda

156

Emilio Saez Puig

C.c. El Safranar

157

David Ramon Belenguer

Els Desfets

158

Eduardo Cremades Mengibar

Triculpelat Alaquas C.t.

159

Quique Canos Correcher

Eixida C. A.

160

Jose Blanca Rubio

Triculpelat Alaquas

161

Ricardo Gonzalez Latorre

Independiente

162

Javier Diaz Molina

C. D. Nolimits Tri&trail Team

163

Angel Ruiz Coll

C.d. Nolimits Tri&trail Team

164

Ivan Rodenas Aguilar

Triatlo Carcaixent

165

Juan Ferrer Toribio

Independiente

166

Javier Armesto

C.a. Running Catarroja

167

Francisco Jose Gomez Villaescusa

Independiente

168

Enric Llanbies Sendra

C.e. Dorsal 19 Pego

169

Robert Martinez Sanchis

Independiente

170

Mohammed Ouerkat

Independiente

171

Cesar Benavent Vila

Independiente

172

Jesus Sevilla Soler

C.d. Saladar

173

Vicente Juan Soriano

C.a. Rafel

174

Tino Caballero Martinez

C.a. Rafel

175

Angel Rubio Orti

Independiente

176

Victor Pascual Camarasa

Independiente

177

Miquel Morant Vercher

Independent

178

Javier Bolinches Cervera

Independiente

179

Francisco Jose Mellinas Fernandez

Independiente

180

Jose Antonio Raimundo Roig

Grup De Correr Emperador

181

Daniel Mendez Torvisco

Independiente

182

Abel Gomez Escobar

Independiente

183

Guillermo Campos Bonet

Independiente

184

Gerardo Baquero Garcia

Independiente

185

Angel Urena Contreras

365rider

186

Ferran Martinez Graullera

C.a. A Les Nou

187

Carlos Cervera Carceller

Trigodella

188

Paco Galarza Ruiz

Independiente

189

Jose Luis Pastor Marco

Blade Runners

190

Isaac Gonzalez Nogues

Colla El Parotet

191

Guillermo Rodriguez - Bronchu Carceller

Trigodella

192

Roberto Ferrandis Ferrer

S.d. Correcaminos

193

Juanjo Parrilla Ferrando

C.a. Sense Limits Aldaia

194

Sergio Balbastre Moreno

Independiente

195

Pasqual Sendra Franqueza

C.e. Dorsal 19 Pego

196

Enrique Javier Cortes Medrano

Independiente

197

Luis Trullenque

C.d. Never Stop Running

198

Javier Sanchis Bordera

C.a. Orero Paterna Runners

199

Javier Rustarazo Bravo

C.a. Orero Paterna Runners

200

Miguel Angel Perez Rezusta

Redolat Team

201

Javier Perez Gabaldon

Independiente

202

Juan Arcos Ortega

Independiente

203

Javier Peiro Moreno

Redolat Team

204

Onofre Garcia Sebastia

Independent

205

Francisco Javier Rodriguez Sanchez

El Bosque

206

Esteban Sanchez Sanchez

Grup De Correr Emperador

207

Juan Antonio Liebana Lavara

C.a. Camesllargues

208

Juan Lopez Puertas

Independiente

209

Joaquin Martinez Bolinches

Cames Llargues

210

Hugo Montero Arango

Independiente

211

Maria Perez Garcia

C.a. A Les Nou

212

Vicente Gallego Llavata

C.a. A Les Nou

213

Jose Antonio Espinosa Valls

Independiente

214

Ricardo Montilla Castillo

Independiente

215

Jorge Ramos Uceda

Torrent Corre

216

Salva Montaner Daras

C.a. Sollana

217

Manolo Valles Marzo

C.t. A Corre-cuita

218

Esme Fernandez Alvarado

C.t. A Corre-cuita

219

Millan Hernandez Bonaga

C.c. Matarrana

220

Jorge Medina Gonzalez

Penya El Coyote

221

F.javier Prosper Pascual

Independiente

222

Eusebio Zamora Saiz

Torrent Corre

223

Jose Maria Sanchez Cervera

Independiente

224

Jose Mendez Fernandez

Triculpelat Alaquas C.t.

225

Alexis Magraner Rosa

Ce Rantelles Almussafes

226

Juan Lorenzo Perez Ojeda

C.a. A Les Nou

227

Tomas Garcia Garcia-abadillo Aliaga

C.a. Murcielagos

228

Hugo Boquera Tirel

Independiente

229

Jose Maria Luna Huete

C.a. Yatova

230

Francisco J. Gomez Rivodigo

Independiente

231

Jose Luis Menarguez Carbajal

Independiente

232

Benjamin Eder Molina Toscano

Independiente

233

Pedro Blanco Munoz

Club Atletismo Albal

234

Eugenio Vicente Craf

Independiente

235

Benjamin Ruiz Tormo

Independiente

236

Fernando Espin Rodenas

Independiente

237

Juan Antonio Menor Galvez

Oreo Paterna Runners

238

Ruben Hurtado Martinez

Independiente

239

Adrian Herreros Rincon

Runners Asuncion Torrent

240

Alejandro Miravet Martinez

Independiente

241

Chimo Miravet Martinez

Independiente

242

Francisco Javier Sanchez Urbaneja

Independiente

243

Pepe Ferrandis Tarazona

C.a. Paiporta

244

Ruben Garcia Criado

Independiente

245

Chelo Exposito Fort

C.a. Paiporta

246

Jose Vicente Martinez Moll

Independiente

247

Alberto Luque Jaen

Independiente

248

Javier Alcaraz Munoz

Independiente

249

Luis Garcia Covisa

Independiente

250

Juan Carlos Paez Albarracin

C.a. Riba-roja Ribapeu

251

Alicia Gil Martinez

C.a. Vila De Alaquas

252

Julio Tomas Egea

C.a. Rafel

253

Francisco Javier Calero Punteros

Independiente

254

Emi Garcia Moreno

Gaes

255

J.carlos Garcia Garcia

Independiente

256

Jesus Fragueiro Ubeira

C.t. A Corre Cuita

257

Alejandro Requena Garcia

365rider

258

Jose Maria Soler Sanz

Independiente

259

Paco Valverde Girome

C.d.u. Politecnica Valencia

260

Virginia Sanz Gomez

C.a. La Vall De Sego

261

Jose David Lorenzo Bonnin

Independiente

262

Benjamin Pizcueta Soler

Independiente

263

Monika Jancovicova

Independiente

264

Alex Escobar Segura

Calcheros Runners Team

265

Ramon Garro Belenguer

C.a. Avapace Corre

266

Javier Alepuz Flich

C.a. Noulas

267

M.jose Escolar Nunez

C.a. Noulas

268

Toni Vercher Camps

River Runners

269

Angel Nevado Garcia

Serrano Club Atletismo

270

Adrian Nevado Pellicer

Green Power Sports Team

271

David Cercos Domenech

Penya El Coyote

272

Jorge Beneyto Zaragoza

Penya El Coyote

273

Luis Jeusu Perez Gracia

Penya El Coyote

274

Sergio Gomez Gonzalez

Penya El Coyote

275

Abel Oltra Eres

Independiente

276

Carlos Esteban Moreno

Independiente

277

Miguel Domenech Izquierdo

Redolat Team

278

Ferran Roig Puig

Independient

279

Emiliano Sanchez Del Alamo

Independiente

280

Alejandro Munoz Garcia

C.a. Poblats Maritims

281

Luis Gomez Garcia

Independiente

282

Daniel Miranda

C.t. A Correcuita

283

Roberto Garcia Chacon

C.t. A Corre Cuita

284

Carlos Prieto Jimenez

C.t. A Corre-cuita

285

Oscar Josep Perez Narro

Independiente

286

Pedro Ayuso Balaguer

Independiente

287

Andres Cerrillo Ortiz

C.a. Avapace Corre

288

Sergio Salvador Jimenez

C.a. Avapace Corre

289

Vicente Izquierdo Campos

Independiente

290

Maite Fletes Palomares

Independiente

291

Santos Alarte Gorbe

C.a. Vila De Alaquas

292

Jose Luis Barbajosa Perez

C.t. Carcaixent

293

Enrique Alberola Pardo

365rider

294

Patricia Perez Grau

Ballesteres Runners

295

Luis Miguel Fortuny Alentado

Colla De Correr Safranar

296

Miguel Angel Gonzalez Alvarez

River Runners

297

Alberto Molina Casado

Xteam

298

Cesar Garcia Mateos

C.a. Sense Limits Aldaia

299

Antonio Sala Marti

C.d. Never Stop Running

300

Victor Mora Llopez

Los Murillos

301

Eduardo Corell Garcia

Triesport Turis

302

Blanca Insa

C.t.a Correcuita

303

Inma Torres Chirivella

Burjarunners

304

Jose Julian Giron Quilez

Burjarunners

305

Luis Alejandro Garcia Molina

Redolat Team

306

Jose Miguel Leon Sanfelix

Independiente

307

Alex Gomez Simo

Independiente

308

Rafael Herreros Rincon

Runners Asuncion Torrent

309

Eloy Gomez Simo

Independiente

310

Vicente Salvador Asins Magraner

C.a. Almussafes

311

Juan Jose Chalver Folgado

Independiente

312

Ivan Barrenechea

A Ritmo Maraton

313

Antonio S. G.o.

A Ritmo Maraton

314

Rafael Ramos Martinez

Down Valencia Running

315

Pedro Galan Delgado

Independiente

316

Joaquin Picon Crespo

Independiente

317

Jose Javier Soriano Valero

Independiente

318

Ramon Gonzalez

Runners Ciutat De Valencia

319

Jose Antonio Crespo Martin

Colla El Parotet

320

Jose Roman Moreno

C.a. Marjana Chiva

321

Javier Humberto Llanos

C.a. Leliana Running

322

Jose Maria Cerda Montesinos

La Eliana Running

323

Angeles Boj Peris

Independiente

324

Juan Carlos Mena Ivars

A Les Nou

325

Elisabet Sustach

C.a. Running Catarroja

326

Jose Manuel Escribano Leon

Picassent Corre

327

Manuel Antonio Lazaro Ibanez

Independiente

328

Gerardo Minguez Serrano

Independiente

329

Ivan Gonzalez

Independiente

330

Raul Bueso Cebria

Independiente

331

Francisco Jose Lazaro Mari Pino

Independiente

332

Jorge Lopez Redondo

Saukala Trail

333

Jose Francisco Garcia Martinez

Independiente

334

Juan Isidro Garcia Melendez

C.a. La Vall De Sego

335

Lourdes Perez Perez

C.a. La Vall De Sego

336

Jose Vte Urbano

Independiente

337

Vanessa Garcia Vidal

Clockwork Running

338

Soledad Ortega Margaritti

Independiente

339

Gabriel Abel Cervera Lopez

C.a. Vilamarxant

340

Gema Garrido Belena

C.a. Orero Paterna Runners

341

Ricardo Cuenca Romero

Independiente

342

Julio Castell Perez

Independiente

343

Jose Manuel Pedros

Independiente

344

Angel Abad Martinez Portillo

Independiente

345

Juan Antonio Ramon Garcia

Calcheros Runners Team

346

Alfredo Monrabal

Triculpelat Alaquas

347

Nicolas Garcia Banacloy

Independiente

348

Jose Luis Marconell Encinas

C.a Von Hippel Lindau

349

Raul Espinosa Valls

Independiente

350

Jose Vicente Alos Perez

C.a. Vila De Alaquas

351

Rafa Tarrega Cubells

Independiente

352

Jose Pascual Asins Magraner

C.a. Almussafes

353

Tomas Jose Bellver Sanchez

Runator Running Club Valencia

354

Javier Manuel Marzo

Susodelafuente

355

Paola Monzo Barreda

Independiente

356

Pedro Huerta Barreda

Independiente

357

Fernando Corbi Aguirre

A Las 14:10

358

Fernando Corbi Coloma

A Las 14:10

359

Fernando Catalan Alcon

Independiente

360

Francisco Jara Nunez

Independiente

361

Carmen Torres Montesa

Independiente

362

Maria Mercedes Torres Sanchez

Independiente

363

Marta Lozano Gimenez

The Kenyan Urban Way

364

Rafa Martinez Garcia

Runners Ciutat De Valencia

365

Sandra Olmos Marchante

Independiente

366

Rosa Gonzalez Munoz

Independiente

367

Isaac Hernandez Arizo

Independiente

368

Jorge Garcia Secaduras

C.a. Sense Limits Aldaia

369

Alba Maria Vidrier Quiles

Sanus Vitae Team

370

Juan Sebastian Garcia Vizuete

Club Atletismo Albal

371

Ramon Domenech Giner

Independiente

372

Edelmiro Garcia Baron

Independiente

373

Juan Carlos Perez Mahiques

Grup Condol Denia

374

Ana Sanchez Cervera

Independiente

375

Jose Javier Del Coso Pozo

Redolat Team

376

Yolanda Bes Carrasco

Redolat Team

377

Lluis Andreu Puig

Runners Asuncion Torrent

378

Inma Gorba Molla

Independiente

379

Joan Turon

Independiente

380

Julian Moreno Perez

Independiente

381

Jjuan Carlos Del Olmo Benlloch

Independiente

382

Laila Lakkis Cases

C.t. A Corre Cuita

383

Javier Macklinder Sanchez Galarreta

C.d.u. Politecnica Valencia

384

Eduardo Sanchez Gimenez

Solivo Team

385

Francisco Ballester Sancho

C.a. Avapace Corre

386

Sergio Gonzalez Curiel

Colla El Parotet

387

Pedro Castillo Del Amo

Colla El Parotet

388

Carlos Gil Santiago

C.a. La Vall De Sego

389

Angeles Ortiz Requena

Independiente

390

Carlos Horacio Firmani

Independiente