Lista Inscritos

VI ALÈDUA TRAIL

k11: 04/02/2018 a las 09:00h

0

Pendientes

351

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
3

David Fuster Garcia

Independiente

4

Laura Martínez Fernández

C.A. Orero Paterna Runners

5

Luismi Sanjaime Hurtado

LLOMA I ASFALT

6

Jose Antonio Ferrando Ruberte

Runners Ciutat de Valencia

7

Javier Gardey

Gaes Running Team

8

Antonio Bojó Benet

C.E. Pobla

9

Antonio Escorihuela Merenciano

Independiente

10

Jose R. Arce Olmos

Crespo Runners

11

Paco Monzó Gómez

C.E. Pobla

13

Javi Torres Segura

C.E. Pobla

14

Anselmo Cardona Mir

Independiente

15

Jorge Ortiz Martinez

Independiente

16

Javier Valdivieso Garriga

C.E. Pobla

17

Marcos Galera Lozano

Picassent Corre

18

Vicent Jorge Fontana

LLOMA I ASFALT

19

Paco Iranzo Crespo

Runners de L`Horta

20

Joan Sanleon

Independiente

21

Sergio Tarazona Cabezon

Picassent corre

22

Carlos Guerrero Pla

C.T.Acorrecuita

23

Sandra Pla Sanchis

Caixa Rural Algemesí

24

Ana Escribano Gallardo

Picassent Corre

25

Javi Llacer Sanchis

Picassent Corre

26

Vicent Gregori Orts

Triatló Alginet

27

Yolanda Gallego Ballester

C.A.Guadassuar Maskokotas

1

Pilar Villaplana Caudet

SERRANO CLUB ATLETISMO

28

Josep Ferrús Masiá

Granjas del Marquesat

2

Benja Mansilla Benavent

C.A. Els Coixos de Carlet

29

Rafa Martinez Perez

Matamon Trail

30

M. Angeles Gimenez De Pedro

Societat Alzirenya de Muntanyers

31

Gabriel Diaz Cano

Independiente

32

Juan Antonio Perez

Gomez Madrid Kangurs Benifaio

33

Marco Antonio Lopez Blasco

Independiente

34

Sandra MontaÑÉs ZaragozÁ

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

35

Maribel Martínez Montesinos

C .A. Sense Límits Aldaia

36

Juan Carlos Pruñonosa Anchel

Independiente

37

Mercedes Garcia Mateos

C.A. Sense Límits Aldaia

38

Ximo Gonzalez Gutierrez

C.M. Senglars Favara

39

José Ramón Sánchez García

Clockwork Running

40

Chelo Martín Biosca

G.E. Coratge Missions

41

Pedro Garrido Sanchis

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

42

Mar Vila Ramirez

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

43

Ivan Pérez Pla

Independiente

44

Debora Naval Borras

Independiente

45

Javier Mora Guijarro

Independiente

46

Pepe Llinares Benavent

TRIATLO CARCAIXENT

47

Jaime Andres Martinez

C.D. Muntanya Matamon Trail Carlet

48

Jordi Requena Albuixech

Km3 Xàtiva

49

David Jordan Vargas

OSTEOFISIO

50

David Torralba Gil

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

51

David Más Lozoya

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

52

Noelia Sánchez Talamantes

Independiente

53

Rafael Aguado Cebria

Independiente

54

David Alfaro Martínez

Locos que corren

55

Modesto Ivorra Ivorra

Independiente

56

Pablo Sánchez Talamantes

Independiente

57

Marta Martinez Martinez

C.A. Orero Paterna Runners

58

Luis Miguel García Aguado

Picassent Corre

59

Salva Aguado Ibor

C.A. Sollana

60

Silvia Nicolau Vila

C.A. Orero Paterna Runners

61

Nadia Crisan

C.E. La Porte Fresca

62

BelÉn RosellÓ PÉrez

Club Colectiu d'amics muntanyers d'Algemesí

63

Alina Teodora Gabor

C.E. La Porte Fresca

64

Antonio Ruiz Lliso

C.E. La Porte Fresca

65

Sandra Pastor AÑÓ

Independiente

66

Estefania Pastor AÑÓ

Independiente

67

Vicente José San Martín Díaz

Independiente

68

Cristina Atanasio Lloret

Club Atletisme Almussafes

69

Cristina Sostres Navarret

C.A. Riba-Roja Ribapeu

70

José Antonio Navalón López

C.A. La Vall de Segó

71

Luis Miguel Molina Gomez

Triatló Alginet

72

Luis Bisbal Marti

Independiente

73

Jose Angel Marrahi Navarro

PICASSENT CORRE

74

Juan José López Villanueva

REDOLAT TEAM

75

Gemma Avellan Bisbal

CA Guadassuar Maskokotas

76

Javi Mocholí Calabuig

Picassent Corre

77

Nestor Valles Lopez

Societat Alzirenya de Muntanyers

78

Jorge Iborra Tafaner

C.A. L´Alcudia

79

Antonio Valderrama Arce

SENGLARS DE L´HORTA

80

Pau Santolaria Herrero

SENGLARS DE L´HORTA

81

Quique Villalba Santacruz

C. A. ALMUSSAFES

82

Noemi Güenaga Hermida

Club Atletisme Almussafes

83

Vicente Adam Sanchis

Independiente

84

Vicente Cardona Serrano

Independiente

85

Carlos Daras Cardete

Independiente

86

Victor Abarca

Societat Alzirenya de Muntanyers

87

Gines Martinez Arbona

Club Atletisme Almussafes

88

Santos Rubio Lopez

Club Atletisme Almussafes

89

Jorge Molina Rovira

GÓMEZ MADRID KANGURS

90

Pedro Alonso Palomo

Picassent Corre

91

David Pozuelo Membrilla

Independiente

92

MarÍa JosÉ Sanz Climent

Independiente

93

Natalia Dudii

Independiente

94

Abraham Ballester Pilan

REDOLAT TEAM

95

Noemi Ramos Ruiz

C.A. Orero Paterna Runners

96

Jose Manuel Diaz Hidalgo

C.A. Orero Paterna Runners

97

Ana Hernandorena Alcover

C.A. Els Coixos de Carlet

98

Vanesa Fernandez Saborit

C.A. Orero Paterna Runners

99

Pilar Espert Lorente

C.A. Els Coixos de Carlet

100

Nardo Garcia Alcover

C.A. Els Coixos de Carlet

101

Julián Sanz Martínez

C.A. Els Coixos de Carlet

102

Pablo Fos Claver

Sanus Vitae Team

103

Jose Pascual Asins Magraner

Club Atletisme Almussafes

104

Sergio Jordan Vargas

OSTEOFISIO Llombai

105

Santi Alemany Ferrer

Triatló Alginet

106

Samuel Molina Ruiz

Independiente

107

Carlos Horcajada Diaz

Club de Trail Serra Vernissa

108

Jesus Soriano Adam

Btt Colaita Extrem

109

Rafael Sese Martinez

Independiente

110

Alvaro Garcia Granell

OSTEOFISIO Llombai

111

Inmaculada Antunez

Independiente

112

Eric Espert Gil

Triatló Alginet

113

David Ibañez Muelas

Independiente

114

Salvador Lazaro Cuquerella

Independiente

115

Yolanda HernÁndez RozalÉn

C.A. Orero Paterna Runners

116

Oscar Campos Moreno

Independiente

117

Carmen Rus Poves Herraiz

C.A. Orero Paterna Runners

118

Vicent Burchés I Galán

Independiente

119

Carlos Donat Rosillo

Independiente

120

Yolanda Toral Noblejas

Independiente

121

David Bueno Trescoli

Independiente

122

Javi Latorre Moreno

Racers Cullera Ocr's

123

Ximo Orti Muñoz

Torrent Runners

124

Pili Crespo

Torrent Runners

125

Raquel Hita Nohales

Torrent Runners

126

Carlos Ibáñez García

C.D. Muntanya Matamon Trail Carlet

127

Ramiro García Molina

Albalat Entrena Atletisme

128

Roberto Pérez Moreno

LLOMA I ASFALT

12

Jose Miguel Algarra Gil

C.E. La Porte Fresca

129

Andres Romualdo

Independiente

130

Miguel Ferrando Marti

Independiente

131

Pablo Murcia Escalona

Independiente

132

Toni Esteve Ramirez

Independiente

133

Borja Tronchoni Crespo

Picassent Corre

134

CristÒfor Tronchoni Crespo

Picassent Corre

135

Jose Maria Garcia Soler

Independiente

136

Pepe Llinares Felip

GÓMEZ MADRID KANGURS

137

Federico Terrés Aguado

Sanus Vitae Team

138

Susi Benlloch Romeu

Sanus Vitae Team

139

Jose Chulia Sena

Coratge Missions

140

Eugenio Añó Añó

Independiente

141

David BascuÑana Ceas

Independiente

142

Angel Año Boix

Independiente

143

Angel Piera Barbera

Independiente

144

Gerard AÑÓ Boix

AHÍ VA LA SIDRA

145

Hector Llorens Navarro

AHÍ VA LA SIDRA

146

José Vicente Hortelano Patiño

C.A. Orero Paterna Runners

147

Jorge Bernal Crespín

Independiente

148

Celia Moreno Cucala

C.A. Els Coixos de Carlet

149

Toni Soler Barbera

C.A. Els Coixos de Carlet

150

Pascual Alegre Arnal

Sanus Vitae Team

151

Natividad Martos Porta

Sanus Vitae Team

152

Dani Ferragud Forner

OSTEOFISIO LLOMBAI

153

Rafa Vilanova Romero

Torrent Runners

154

Esther Botica Morcillo

Coratge Missions

155

Isabel Guerra Nohález

Coratge Missions

156

Javier San Juan Alarma

SOM PASSATGE

157

Jose Vicente Hernandez Ferrer

Independiente

158

Jesus Torres Segura

C.E. Pobla

159

Sergio Hernández Llorca

Triatló Alginet

160

Paco Consuegra A

AHÍ VA LA SIDRA

161

Pilar Mellado Marquez

Sanus Vitae Team

162

Fco Alberto Quilez Armenteros

Triatló Alginet

163

David Estevanez Cubells

MTB CABANYAL

164

Jose Luis Leiva Aguado

ALPIC

165

Francisco Talaverano Ruiz

ALPIC

166

David Ortiz Muñoz

Picassent Corre

167

Eliseo Figueres Raboso

C.E. La Porte Fresca

168

Salva Sanchez Romero

C.A. Els Coixos de Carlet

169

Karina Olery

Torrent Runners

170

Alberto Sánchez

Torrent Runners

171

Roti Puig Pla

Independiente

172

Eugenia Torremocha Agudo

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

173

Alberto Viguer Gimeno

Penya el Coyote

174

Salva Mejias Huedo

Independiente

175

Juan Carlos Calonge Rodriguez

C.E. La Porte Fresca

176

María José Hernández Almudéver

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

177

Juan Carlos Moral Paya

Independiente

178

José David Boix Martínez

Independiente

179

Ricar Sanjuan Pla

Independiente

-

Pedro Martin Requeni

C.A. Orero Paterna Runners

180

Leo Villaescusa Fernandez

C.A. Els Coixos de Carlet

181

Tamara Villaescusa Fernandez

C.A. Els Coixos de Carlet

182

Erika Garcia Celda

C.A. Els Coixos de Carlet

183

Blanca Mansilla Benavent

C.A. Els Coixos de Carlet

184

Salvador Martorell Cuco

CC la Rabosa Muntanya

185

Pedro Martin Requeni

C.A. Orero Paterna Runners

186

Domi Enrique Mompo

GÓMEZ MADRID KANGURS

187

Olga Raga Martinez

GÓMEZ MADRID KANGURS

188

Xavier Campos Marques

GÓMEZ MADRID KANGURS

189

Martha Monica Olguin Flores

Picassent Corre

190

Eduardo Machancoses Crespo

Picassent Corre

191

Hugo Barrera Ledru

Picassent Corre

192

Lupe Urgilez Rea

Independiente

193

Alejandro Toledo Alcoy

Estupit Runners

194

Carolina Navarrete Salazar

SOM MORATALLA

195

Armando Medina Acón

REDOLAT TEAM

196

Santiago Jose Garrigos Gómez

Independiente

197

Manolo Carpena Escudero

C.A. Els Coixos de Carlet

198

Sergio Almonacil Segura

Independiente

199

Sergio Galan

The Rockys Team

200

Miguel Orozco Luna

GÓMEZ MADRID KANGURS

201

Fernando Berbegal Martinez

Torrent Runners

202

Juan Ignacio Sánchez Tornero

Sanus Vitae Team

203

Pamela Torres Gálvez

C.A. Els Coixos de Carlet

204

Vicente Puchol Serrano

C.A. Els Coixos de Carlet

205

Lidia Resa Martinez

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

206

Maribel Marco Ramon

Coratge Missions

207

Natxo Muñiz Ferrando

Coratge Missions

208

Vicente Francisco Porcar Company

ALPIC

209

Sonia Vercher Martorell

C.A. Els Coixos de Carlet

210

M.isabel Orta Ruiz

C.A. Els Coixos de Carlet

211

Maria Rosa Romero Lopez

C.A. Els Coixos de Carlet

212

Javier Mendoza Moreno

C.A. Els Coixos de Carlet

213

Anabel Sanchez Lopez

C.A. Els Coixos de Carlet

214

Edu Lopez

Independiente

215

Angel Gallego Perez

Independiente

216

Jose Sanches Campintero

Independiente

217

Salvador Garcia Soria

Picassent Corre

218

Carles Company Verger

Independiente

219

Tamara Cavero

Independiente

220

Mila Pons Calahorra

C.A. Els Coixos de Carlet

221

Enrique Nicolau Vazquez

TAULAINS ALFAFAR

222

Oscar Casas Martinez

Vikings Racers

223

Jose Manuel Garcia Esplugues

C.A. Els Coixos de Carlet

224

Víctor Ruiz Lopez

Sanus Vitae Team

225

Gabriel Olmedo HernÁndez

CC la Rabosa Muntanya

226

Migel Angel Lambiez Blay

CC la Rabosa Muntanya

227

Estela Fernández Nava

Independiente

228

David Velasco

Independiente

229

Sonia Martínez León

Almirunning Cullera

230

Bernardo Perucho Ramon

Almirunning Cullera

231

Omar Ismael Bouazza Juanes

C.A. Orero Paterna Runners

232

Paco Ferrer Lorente

Triesport roquette

233

Ramón Pasamontes Calero

Picassent Corre

234

Gerardo Minguez Serrano

Independiente

235

Mari Nieves Esteve Jornet

C.A.Guadassuar Maskokotas

236

Liliana Castello Ginestar

Sanus Vitae Team

237

Francisco Javier Bonilla Adan

Independiente

238

Sergio Barber Gómez

PEÑA EL COYOTE

239

Raul Gimenez Diaz

Independiente

240

Oscar Asins Satorres

Atletisme Rantelles Almussafes

241

Èrik Canals CisterÓ

Independiente

242

Eli Guerrero

Almirunning Cullera

243

Antonio Escrihuela

Racers Cullera Ocr's

244

Jose Miguel Alocen Gutierrez

REDOLAT TEAM

245

Javier Fernandez Majuelos

Independiente

246

Vicent Alberola Alcover

C.A. Els Coixos de Carlet

247

Marga Garcia Ordoño

Independiente

248

Eva Giménez Vallet

Almirunning Cullera

249

Francisco Garcia Galiano

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

250

Nuria Sapiña Aragó

Almirunning Cullera

251

Oscar Iznardo Fernández

Almirunning Cullera

252

Alberto Lahoz Colomer

Societat Alzirenya de Muntanyers

253

Pablo Serrano Andreu

C.T. Laboratorio Sys

254

Juan Simón Flordelis

Independiente

255

David Bueno Adam

Crespo Runners

256

Delfin Fargueta Signes

Atletisme Alginet

257

Cristian GutiÉrrez Cifuentes

Independiente

258

Teto Ruiz Nogues

Triatló guadassuar

259

Agustin Peña Sanz

Triatló Alginet

260

Vicente Gimenez De Pedro

PELUQUERIA ESTHER FITA

261

Victor Almudever Arjona

C.T. Trivoltors Alcàsser

262

Maria Jesus Rosa Alepuz

Atletisme Alginet

263

Jose Lopez Marques

Atletisme Alginet

264

Miguel Angel Garcia Galiano

Independiente

265

Jose Manuel Martinez Marin

La Font de les Runners

266

José Vicente Tarazona Cervero

Independiente

267

Jesus Santabarbara Iborra

LLOMA I ASFALT

268

Carlos Millán Giner

Km3 xativa

269

Juanvi Gil Tarin

C.A. Vilamarxant

270

Ismael Morales Llamas

Independiente

271

Paco Sanmiguel Hueso

Picassent Corre

272

Aranzazu Picón Crespo

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

273

Jose Zornoza Alcover

C.A.Els Coixos de Carlet

274

David López Morcillo

Decathlon Campanar

275

Enrique Jover Cabrera

C.M. Senglars Favara

276

Miguel Angel Vilata Esteve

C.A. Vilamarxant

277

Javier Sanchis Bertomeu

Independiente

278

Roger Lopez Carratala

Independiente

279

Miguel Ribes Senabre

Picassent Corre

280

Jose Alvarez Rodriguez

Independiente

281

Alberto Vidal Perez

C.A. Els Coixos de Carlet

282

Puri Garcia Gines

CLUB ATLETISME ALMUSSAFES

283

Jorge Navalon Ramon

Independiente

284

Carlos Garceran Buades

Club Atletisme Almussafes

285

Loreto Martin Moron

Team 3FDC

286

Empar Catala Garcia

Club Atletisme Almussafes

287

Sergio Pons Lliso

C.E. La Porte Fresca

288

Juan Moreno Valera

Torrent Runners

289

Mayte Juan Fortea

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

290

Amparo Rodríguez Martín

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

291

Fco Javier Alapont Raga

C.A. Orero Paterna Runners

292

Roger Hernandez Sanchez

C.A. Avapace Corre

293

Cristian Bonet Perez

C.A. Avapace Corre

294

David Gomez Viana

Picassent Corre

295

Oscar Albert Albert

Picassent Corre

296

Rosa Maria Garrote De Miguel

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

297

Luis Gasull Navarro

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

298

Isabel Giner Calatayud

Runners Ciutat de Valencia

299

David Cerveró Llácer

C.A. Tortuga Algemesí

300

Abel Moreno Almerich

Independiente

301

Alberto Climent Gil

Independiente

302

Andreu Garcia Artes

Independiente

303

Jose Gimeno Lorenzo

Sanus Vitae Team

304

David Moya Tapia

Independiente

305

Jose Hernández Llorca

S.D. Correcaminos

306

Juan Reina Martínez

REDOLAT TEAM

307

Eva MartÍnez Gorgues

C.A. La Pobla de Vallbona

308

Javier Moya

Mtb cabanyal

309

Clara MuÑoz

DIMONIS TEAM SUECA

310

Javier Perez Roses

Independiente

311

Óscar Montero Lavara

Independiente

312

Alfredo Moragon

Crespo Runners

313

Angel Rubio Orti

Independiente

314

Jaime Hervas Primo

C.A. Els Coixos de Carlet

315

Luis Calatayud Córdoba

Independiente

316

Jordi Masia Astruells

VNrunners

317

Alvaro Marti Perez

Triesport Roquette

318

Adrian Del Rey Nuevalos

Sanus Vitae Team

319

Sofia Pla Santos

Sanus Vitae Team

320

Edu Girona Salvador

Independiente

321

Eri Granero Luna

Independiente

322

Angeled Castellanos Flores

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

323

Laura Escutia López

Triatló Alginet

324

Sabina Martín Albiñana

Sanus Vitae Team

325

Javi Bosc

Independiente

326

Javier Ramírez Sanz

Independiente

327

Angel Sevilla Lozoya

C.A. Orero Paterna Runners

328

Amadeo Perez Rodrigo

C.A. De puente a puente

329

Sergio Gomez Gonzalez

Penya el Coyote

330

Ramon Fernandez Aparicio

Independiente

331

Joanjo Ferrer Sancho

C.A. Avapace Corre

332

Ana MartÍnez Gorgues

C.A. La Pobla de Vallbona

333

Carpin Sanchez Carpintero

Independiente

334

Alex Gomez

Independiente

335

Sonia Llácer Cuñat

C.A. Alcàsser

336

Miguel Angel Sosa Samper

Runners Ciutat de Valencia

337

Silvia Boix

Esport al Carrer l'Alcúdia

338

Nour Eddine Asbita

C.A. Edeta

339

Felipe Alabajos Jara

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

340

Sergi Calabuig Marti

Independiente

341

Miguel Angel Grau

Independiente

342

Juan Carlos Llorca Estarelles

Club Atletisme Almussafes

343

Amparo Miñana Navarro

Independiente

344

Rosa Maria Belmonte Fernandez

Runners Ciutat de Valencia

345

Jose Alejandro Forés Pérez

Triesport Roquette

346

Pepe Marin Richart

Lacuesta Team

347

Raquel Sanz Ponsa

Societat Alzirenya de Muntanyers

348

Fernando Pedraza Crrasco

Independiente

349

Jesús Cordero Ballesteros

Sanus Vitae Team

350

Elena Martinez Esquefa

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN