Lista Inscritos

XX MITJA MARATÓ CIUTAT DE XIRIVELLA

Carrera Absoluta: 08/11/2015 a las 00:00h

0

Pendientes

710

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
65

Vicente Penella Garcia

Independiente

66

Marta Lozano Giménez

The Kenyan Urban Way

67

Noureddihe Ahlam Ezidani

ca massamagrell

68

Eva Maria Alarcon Garcia

ca massamagrell

69

Pepe Ferri Valero

La Polseguera d´Alcàntera

70

Jesús Galera Fernández

C.A. La Vall d´Uixó

71

Francisco Cano Gomez

IND

72

EstefanÍa Perdomo RodrÍguez

C.C. Tos Pelat

73

Dani Úbeda GarcÍa

C.C. Tos Pelat

74

Luis Miguel Molina Gomez

C.A. Almussafes

75

Cristóbal Gálvez Flores

GyP Runners

76

Luis Anguis Montes

karrank

77

Rafael Hernández Garcia

Winercon

78

Javier Arnau Fernández

WINERCON

79

Antonio Ontiveros Sanchez

Runners Ciutat de Valencia

80

Jose P. Piqueras

Independiente

81

Julio Jose Rivilla Segarra

Independiente

82

Jose Maria Yebana Toledano

Independiente

83

F.javier Prósper Pascual

Independiente

84

Jorge Ojeda Garcia

Sense presses 2.0

85

Francisco Martin Ez Soto

Independiente

86

Victor Manuel Saiz Muñoz

Independiente

87

David Maya Cano

Independiente

88

Antonio Barrera De Los Reyes

Independiente

89

Roberto Ojeda Garcia

Independiente

90

Leopoldo Gimeno Almela

Independiente

91

Raul Gutierrez Gil

Independiente

92

Pedro Marquez Cazorla

Independiente

93

Sergio Miralles Rodríguez

Independiente

94

Jose Moreno Lopez

C.C. Tos Pelat

95

Jose Cerda CerdÁn

LA MANADA

96

Antonio Vega Perez

Independiente

97

Cristian Camacho PÉrez

Club Rodrimotor

98

Juan Ignacio Nicolas

Independiente

99

Raúl Mercader García

Independiente

100

Silvia Gonzalez Martinez

Independiente

101

Yolanda Lopez Villamayor

Independiente

102

Silvia Gonzalez Martinez

Independiente

103

Daniel Vidal Navarro

Independiente

38

Victor Manuel Martinez Montañes

Los Galgos Running Landete

104

Luis Gutierrez Serrano

Independiente

105

Juan José Vaz Saez

Independiente

106

Jose Javier Mañez Gil

C.A. Camesllargues

107

Trini Chilet

Inspectoras

108

Richar Llopis Granell

Independiente

109

Daniel Escriba Hidalgo

C.A. LOS CANALLAS

110

José Luis Morón Tormo

Independiente

111

Ciriaco De La Fuente Sanz

C.A.almussafes

112

Alfredo Martín De Vidales

C.C. Tos Pelat

113

Juan Valladares Cobo

C.A. HORNO ESTACIÓN

114

Paco Soriano Giner

C.C. Tos Pelat

115

Reyes Honrubia Millan

Independiente

116

Jesus Navarro Castro5

C.A. Quart de Poblet

117

Javier Talayero Paricio

Independiente

118

José Marquéz Expósito

C.C. Tos Pelat

119

Manolo Sáez Martinez

C.C. Tos Pelat

120

Nicolas Ortega Maqueda

Independiente

121

Pablo Castro Serra

Independiente

122

Nacho Lopez

Hot Line

123

Jose Royo Soro

Independiente

124

José Ángel Palomo Navarro

Independiente

125

Ignacio Feijoó Arnau

Independiente

126

Unal Mutus

Independiente

127

Almudena Navarro Martinez

Independiente

128

Ruben Garcia Santamaria

Independiente

129

Dani Ambrona

no

130

Patxi Corma Carmona

Durs per muntanya

131

David Oliver Esbri

Durs per muntanya

132

Elias Colom Hernandez

No Adelantar

133

Gonzalo Sanchez Calabuig

kike moret desafiorunning

134

Oscar Sanchez Rincon

Independiente

135

Bernabe Segovia Higueras

Independiente

136

Abel Oller Julia

C.A. Corremundos

137

David Crespo Yerves

Independiente

138

Victoria Folch Cardenas

Independiente

139

Damian Sandemetrio Palliser

Independiente

140

Roberto Valero Lisarde

C.A. Orero Paterna Runners

141

Manuel Lara Gimeno

Runners de L`Horta

142

Manuel Garcia Rodriguez

Independiente

143

Jaime Ahuir Mañez

CT TRICULPELAT FISIOMAR ALAQUAS

144

Esteban Gascon Lopez

Independiente

145

Raul Villanueva Ovalle

CT TRICULPELAT FISIOMAR ALAQUAS

146

Jose Maria Rubio Garcia

Independiente

147

Juan Antonio Ballestin Gonzalez

Independiente

148

Rafael Vidal Camarasa

Independiente

149

Enrique Perez Pinto

Passencurt

150

Jose Luis Lopez Cebrian

Independiente

151

Sergio P. Mas Denia

Independiente

152

Jorge Navarro Ribes

Independiente

153

Francisco León Rodríguez

Independiente

154

Raul Sotoca Prades

Independiente

155

Manuel La Torre Quijada

C.A. Galapagos

156

Juan Polo Bayarri

Independiente

157

Javier Herrera Valladolid

Independiente

158

Jose Manuel Gil Duet

Independiente

159

Javier Puchol Diaz

gyps

160

David Galera Fernandez

c.m.gr 33

161

Sergio Marin Giner

con. a.corremundos

162

Raul Cervera Pascual

C.A. L´Alcudia

163

Raul Rodriguez Gimenez

Durs per muntanya

164

Jose M BorrÀs Penyarroja

Durs per muntanya

24

Mario Garde Olcina

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

165

Emilio Jose Beltran Peñarroja

C.M. Amics Volta al Terme Fondeguilla

166

Jose Enrique Cortina Bellver

A tota canya

167

Lluís Miquel Civera Esteve

Independiente

168

Jose Vicente Pedroche Perez

alex campos teem

169

Carmen Moragón López

Runners Ciutat de Valencia

170

Raúl Calderón Fernández

Independiente

171

Jose Roman Moreno

C.A. Marjana Chiva

172

Rafael Martin Crispin

Independiente

173

Richerh Fernando Terán Prado

Green Power ST.

23

Juanma Miquel Abad

C.D. Es posible

174

Vicente Felis Monros

Calcheros Runners Team

175

Marcos Nebot Fernandez

C.A. Noulas

176

Eduardo Escribano Sanchez

Betxi Runners

177

César Gilabert Mengod

Independiente

178

Santiago Cejalvo

C.A. Quart de Poblet

57

Ángel Josep Rochina Tarrega

Independiente

179

Francisco Javier García Callejo

Independiente

180

Dimas Gallego Barreiro

C.T. A Corre Cuita

181

George Gijón Folgado

Independiente

182

Josep Onofre Valldecabres Monzo

Independiente

183

Isabel PÉrez Agapito

Independiente

184

Jorge Lara AzcÓn

Independiente

185

Victor De La Llana Alamar

Independiente

186

Mari Carmen Camps Alcañiz

Club Atletimo "tos pelat" de Moncada

187

Laura García Alfonso

C.C. Tos Pelat

188

Francisco Andres Parra Blasco

Independiente

189

Joaquin AlbiÑana Cuenca

Independiente

190

Adrian Gijon Claramonte

C.A. Vilamarxant

191

Juanjo Susín

Independiente

192

Xavier Alvaro Puig

Independiente

193

Amparo Ruiz Macias

Green Power Sports Team

194

Juan Pedro Jiménez Ramón

Independiente

195

Emiliano Sanchez Ormeño

Duristoraris

196

Jose Miguel León Sanfelix

Independiente

197

Justo Gonzalez Vargas

Independiente

198

Vicente Cervera MuÑoz

Independiente

199

Pepe Marco Sanchez

CA IPS

200

Germán Aneiros Gándara

Independiente

201

Fermin Luis Nieto Gil

c.a edeta

202

Kike MuÑoz Gabarda

Independiente

203

David Fernandez Viñas

JR BRUNELEC BENETUSSER

204

Sonia Ferriols Tebar

CC la llum

205

Francisco Jose Cebrian Pedreira

Triculpelat Alaquàs C.T.

206

Rafael Mombiedro Milian

Soleval club

207

Ernesto Granell Esteve

Independiente

208

Sergio Molins Illana

Independiente

209

Amalio Monforte Gomez

Independiente

210

Abel Ramírez Belinchón

Independiente

211

Ignacio Guerola Alborch

Aguas de Valencia

212

Pablo Sanchez Gomez

Aguas de Valencia

213

Miquel Juan Barberan

segoruners

214

Fernando Garcia Suay

Independiente

45

Salvador Serrano Merchante

REDOLAT TEAM

215

Hécor González Pons

Independiente

216

Luis Galvez PeÑa

C.A. CAMES LLARGUES

217

Cristobal Perez Monterde

Independiente

218

Javier Iborra Muñoz

Independiente

219

Felipe Garcia Iborra

Independiente

220

Ignacio Escuder FernÁndez

Independiente

221

Marcelino Pérez Miguelez

Independiente

222

Antonio Sanchez Ribes

Independiente

223

Vte Lara Dominguez

espartanos lorguilla

224

Mªangeles Gimeno Miquel

Independiente

225

Edelmiro García Cabo

Independiente

226

Francisco Domenech Beltran

Independiente

227

Carlos Alberto Benlloch Talavan

Independiente

228

Fernando Soto Tobal

Independiente

229

Manuel Mora Andreu

Independiente

230

Marcos Chust Maza

Independiente

231

Luis Ortega Riera

Independiente

232

David Requena Lopez

Independiente

233

Vicente Juan Villanueva

C.A. Paiporta

25

Pilar Carrero Crespo

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

234

JosÉ Antonio Juan Villanueva

C.A. Paiporta

235

Javier Membrillas Iniesta

Independiente

236

Julio García Yago

Els Caragolets Valencia

237

Sergio Pérez Serrano

Independiente

238

Carlos Gomis Arce

Independiente

239

Christian Damian Garcia

Independiente

240

Daisy Cabañas López

ALEX CAMPOS TEAM

241

Isabel Haro Revenga

Independiente

242

Marcos Amigo Simo

Independiente

243

Francisco José Tárrega Gil

CT REHAB ESPORT ALDAIA

244

Pedro Ortin Ferrero

Independiente

245

Jesus Pascual Castillo

Soleval

246

Noelia Navarro Sanchez

Blue Line

247

Sergio Fernandez Bono

Blue Line

248

Vicky Casanova Relancio

Blue Line

249

Maria Luisa Sinisterra Llaneli

Independiente

250

Jorge Cabrero Peiro

Independiente

251

Iván Arnandis Estarlich

C.A. 42 y Pico

252

Christian Schonborn

Mortes Bikes-VRP Electric -Club Triatló Sueca

253

Vera Palau Climent

Independiente

254

Lorenzo Herraiz Anguix

Valencia Sport Training

255

Jose Manuel Segura Hernando

Pas a pas - La Cañada

256

Jose Miguel Cejalvo Toledo

Independiente

257

Jesus Montesinos Ferrer

Independiente

258

Raul Martinez Patiño

c.a.les formiguetes

259

Susana Tomas Hernandez

C.A. CORREORES BUÑOL

260

Jose Reina Casp

C.A. CORREORES BUÑOL

261

Pablo Gil Gimeno

independiente

262

Pablo Cubas Lleo

Independiente

263

Manuel Romero Verdejo

Atalanta running club

264

Ivan Manuel Guerrero Cabeza

Fentca Running

265

Emilio Ferrando Galbis

C.T. Guadassuar

266

Ximo Ventura Ballester

Crespo Cronorunners

267

Javier RÓdenas GonzÁlez

Triculpelat Alaquàs C.T.

268

Ivan Moreno Navas

C.T. Trilions

269

Sara Gomez IbaÑez

C.A. Riba-Roja Ribapeu

270

Luis Maria Ilzarbe

Independiente

271

Sergio Gonzalez Flores

Independiente

272

Jose Antonio Lopez Cantero

Independiente

273

José Manuel Pérez González

C.A. Marjana Chiva

274

Richard Carañana Barbera

C.D. Camp de Morvedre

275

Manuel Herrero Oliva

Urban Running Castellón

276

Paco Camacho Vidal

Independiente

277

Ramon Romero Mansilla

Independiente

278

Pere Cremades Barros

C. A. l'Espenta

279

Ximo Cremades Barros

C. T. Oliva

280

Francisco Javier Castello Camps

Olaso Team Carcaixent

281

Albert Navarro Saavedra

C.A. La Costera

282

Angel Redon Cañadas

Independiente

283

Cesar Forner Landete

Independiente

284

Mªcarmen Puertes Escribano

C.T. A Corre Cuita

285

Rafa De Tomás Y Peris

C.T. A Corre Cuita

286

José Ignacio Montés Rodríguez

Independiente

287

Silvia Rubio MonzÓn

Independiente

288

Juan Sancho-tello Ripoll

Independiente

289

Alfonso Diaz-portales Marin

Independiente

290

Ernesto Torrico Salado

Pas a pas - La Cañada

291

Fernando Carcelen Guerrero

Independiente

292

Carlos Tornero Estebanez

Independiente

293

Jose Francisco Sanchis Laorden

Independiente

294

Jorge Reig Martínez

Independiente

295

Gonzalo Toval Ledo

Independiente

296

M Dolores Inglada Vercher

Club de Córrer Peus Quets

297

Miguel Juan Bernal Gimenez

Mes desnivell

298

Jose Ciscar Rosell

Club de Córrer Peus Quets

299

M Carmen Garcia Herrera

Club de Córrer Peus Quets

300

Francisco Garcia Mellado

Independiente

301

Sandra L. López

Independiente

302

Antonio Barajas Costa

Independiente

303

Fco. Javier Gomez Vergara

Independiente

304

Luis Aparicio Manzanares

Independiente

305

David Gascón González

Independiente

306

César Zapater Abellán

Independiente

307

Jose Toribio Morante

LG2 BTT Racing Team

308

Valentin Estruch Gimeno

Independiente

309

Nacho Silvestre Estruch

Independiente

310

Jorge Olivares Noguero

Independiente

311

Jesus Xavier Torresano Toledo

XTEAM

312

Vicente Romeu Alapont

Independiente

313

Jose Romeu Gimeno

Independiente

314

Laura Martínez Navarro

Triculpelat Alaquàs C.T.

315

Jose Manuel Zapero Cardenas

Olaso Team Carcaixent

316

Chari Garcia Dupla

DURS-TDP

317

Daniel Pascual Murria

C.D. Camp de Morvedre

318

Jose Manuel CaÑavera Gonzalez

Independiente

319

Vicente Mecho Llusar

Independiente

320

CÉsar Casanova JimÉnez

Independiente

321

Cristina Rodriguez Pérez

Independiente

322

Jose María Vidal Ros

Independiente

323

Jorge Quintana Ortí

Independiente

324

Lourdes Inglada Vercher

Club de Córrer Peus Quets

325

Jose Luis Infante Castillo

Independiente

326

Josep Lledo Benito

Independiente

327

Luis Ferrer Gómez

Independiente

328

Carlos Alarcon Vinuesa

Independiente

329

Pepe Camps Soriano

Independiente

330

Mario Marquez Vazquez

C.A.almussafes

331

Miguel Torres Gazquez

Corre que t'Agafe

332

Javier Alandes Melendez

Independiente

333

Paco Perez Gonzalez

C.A. Quart de Poblet

334

Neyer Flores Cano

SERRANO CLUB ATLETISMO

335

Juan De La Huerga Moreno

Independiente

336

Roberto Martínez Botella

Pas a pas - La Cañada

337

Vicente Nadal Rubio

C.C. Tos Pelat

338

Daniel Rubio Perez

C.A. Peus Lleugers

339

Jose Carlos Vindel Soriano

INDEPENDIENTE

340

Gabriel Agut Garcia

Independiente

341

Margarita Paucar Quezada

Pioneros de Sudamerica

342

Luis Hernandis Dominguez

Tritons Albalat

343

Aida Vlad

Independiente

344

Francisco JosÉ LÁzaro Mari-pino

Independiente

345

Carlos Ramos Martinez

Running Asindown

346

Sergio Gustavo Masjoan Fernandez

Independiente

347

Ramir Segerra Boix

correllops

348

Javier Ferrando Adell

correllops

349

Francisco Javier Trujillo Zamora

Independiente

350

Juan Moya Sapena

Fentca Running

351

Julian Moya Francés

Independiente

352

Oscar Santos Rayo

Independiente

353

Tomas Nieto Mora

Independiente

354

Hector Toledo Fernandez

Independiente

355

José Luis Gómez Palomares

Penya el Coyote

356

Javier Gandia Gil

Independiente

357

Olga García Santamaria

Independiente

358

Rafael Martin Jurado

Independiente

359

Maximiano Atienzar Martinez

Independiente

360

Jose Antonio Mascarell Olaso

Independiente

361

Jose Manuel Gregori Puertas

La Font de les Runners

362

Jose Vicente Salvador Aparici

Independiente

363

Azzeddin El Fakiri

Calcheros Runners Team

364

Pedro Vazquez Orti

Independiente

365

Angel Blas Moreno

ca maskokotas guadassuar

366

Miguel Angel Cebrian Sanchez

Independiente

367

David Aguado Sanchis

Independiente

368

Mercedes Montejano Jimenez

Independiente

369

Jose Antonio Lopez Gamero

Independiente

370

Pascual Azorin Azorin

Zapatillas

371

David Ramon Belenguer

els desfets

372

Jorge Garcia Ruiz

Independiente

373

Antonio Contreras

Independiente

374

Carlos Martínez Ramos

Team 3FDC

375

Ernesto Verdu Mas

Coratge Missions

376

Luis Torres Casas

Independiente

377

Liliana Suman

Independiente

53

Satur Roses Navarro

C.A. Alcàsser

378

Vicente Javier Brotons Albert

Independiente

379

Fernando Aguilar Rorello

Independiente

380

Fran Bautista Querol

Independiente

381

Alfonso Baeza Hernandez

Independiente

382

Antuan Atienza Puebla

C.A. 42 y Pico

383

Prese Claver Villagrasa

Club de Córrer Peus Quets

384

Leandro Cubillas Lopez

C.A.REQUENA

385

Charo Garcia Saez

Independiente

386

Andres Antonio Mellado

Independiente

387

Clemente San Miguel Macias

Independiente

388

Gabriel Estupina

C.D CHERA

389

Jose Celda Ruiz

Independiente

390

Luis Gil Esteban

alberic calvari runner

391

Vicent Pau Argente Argente

Independiente

392

Ignacio Carbonell Oliván

Independiente

393

Vicente Ibars Chulvi

C.A. Residencia Cantallops

394

Esperanza Rojas Zurita

Pioneros de Sudamerica

61

Fran Espadas Garcia

SERRANO CLUB ATLETISMO

395

Jose Antonio Gomez Garcia

Independiente

396

Vicente Gil Pelayo

Triamics Silla C.T.

397

Juan Antonio Martinez Iranzo

Independiente

398

Vicent Gaspar I Ferrer

Independiente

399

Juan Sanchez Lopez

TRAIL MORVEDRE

400

Cristhian Garvi Pedrajas

C.A. Quart de Poblet

401

Angeles Ortiz Requena

Independiente

402

Manuel Rubio Perez

Independiente

403

Juanjo Pardo Collado

els desfets

404

Alba Facundo Garcia

Independiente

405

Leopoldo Segarra Sanchez

Independiente

406

Francesc Guillem I Benlloch

Club Athlètic Massalfassar

407

Mireya Pedro Salazar

Independiente

408

Lorena Romo Escobar

Triculpelat Alaquàs C.T.

409

Francisco Miguel Casas GarcÍa

Triculpelat Alaquàs C.T.

410

Maite Perez Argudo

Triculpelat Alaquàs C.T.

411

Elizabeth Rios Peredo

Burjarunners

412

Jose Tebar Garcia

C.A. Galapagos

413

Angel Rodriguez Martin

Independiente

414

Juan Jose Escobar Lechuga

C.A. Calcher

415

Juan Carlos Martinez Ortuño

S.M ATLETISMO CAFETERIAS WILLIAMS

416

Antonio Bruna Gimenez

C.D. Never Stop Running

417

Jose Jaime Agustin Valles

S.M ATLETISMO CAFETERIAS WILLIAMS

418

Alfonso Arevalo Prados

TRT Meliana Tri-Running-Trail

419

Vicent Puchades Cardona

Independiente

420

Ana Guerrero Tavira

C.A. Vila de Alaquás

421

David MuÑiz Ortiz

Corre que t'Agafe

422

Fernando Crespo Sotos

Independiente

423

Carlos Perez Galindo

C.D. Camp de Morvedre

424

Anthony Alonso Montoya

C.A. Poblats Marítims

425

Roberto Sorolla Zamora

Independiente

426

David Piqueras Berjano

C.A. Avapace Corre

427

José Ramón Blasco Puchades

Independiente

428

Juan Carlos Martinez Guiot

C.T A CORRE CUITA

429

Toni Galvis Veinat

Independiente

430

Javier CaÑada Cambronero

Independiente

431

Bernardo Galindo Talaya

Independiente

432

Ramon López Silva

Corre que t'Agafe

433

Jose Javier Coronado Frias

Independiente

434

Cristian Llacer CuÑat

C.A. Alcàsser

435

Jose Manuel Rosello Aguado

C.A. Alcàsser

436

Rafael Rosello Raga

C.A. Alcàsser

437

Miguel Costa Arenas

REDOLAT TEAM

438

Vanessa Muñoz Lopez

Corre que t'Agafe

439

Gregorio Martinez Hoyo

Independiente

440

Aithami Reyes Rodríguez

TriCarlet 10 Aniversari

441

Enrique Climent Roselló

C.A. Els Cobra

442

Antonio Copovi Talens

C.A. Els Cobra

443

Salva Alemany Sanchis

C.A. Els Cobra

444

Daniel Torres Curado

Independiente

445

Juan Carlos Perez Mahiques

grup condol denia

446

Jorge Alama Alcantara

C.A. Avapace Corre

447

Vicente Vedri Ferrer

S.M. Club Atletisme Noulas

448

Jose Flich Clofent

S.M. Club Atletisme Noulas

449

Jesus Rogla Martinez

C.A. A 4 Pelat

450

Nestoriano Sanchez Villanueva

Independiente

451

Angel Montero Suarez

SERRANO CLUB ATLETISMO

452

Victor Perez Galindo

C.D. Camp de Morvedre

453

Juan Vitoria Luis

Club de Córrer Xeraco

454

Marcel Fluixa Torres

Club de Córrer Xeraco

455

Juan Bautista Sánchez Martorell

Independiente

44

David Gonzalez Ruiz

Calcheros Runners Team

456

Francisco Chisbert Poncelas

Peluquería Pilar Correcher

457

Jose Luis Chisbert Poncelas

Peluquería Pilar Correcher

458

Jesus Pertegaz Cervera

Independiente

459

Juan Pablo Sánchez Beltrán

Independiente

460

Lorena Sampedro Llopis

REDOLAT TEAM

461

Silvia Romagosa Martinez

Independiente

462

Jose Manuel Sebastia Alvarez

C.E. Runners Rio Túria

463

Toñi Vilches Nieto

Tridimonis

464

Jose Luis Carrasco Gomez

Club Atletismo Hellín

465

Juan Carlos Martinez Garcia

Club Atletismo Hellín

466

Juan Sevillá Gascó

Independiente

467

Josep Server Ausina

Club de Correr El Garbí

468

Norberto Romero Monlleo

C.A. A 4 Pelat

469

Alberto Vazquez Artes

Independiente

59

Joan Soriano Aguilar

CT REHAB ESPORT ALDAIA

470

Pepe Oltra Martinez

C.A. Carcaixent

471

Mila Del Campo Mora

Triculpelat Alaquàs C.T.

472

Vicente Cantero Palomo

Triculpelat Alaquàs C.T.

473

Ernesto MasiÁ Hermano

CLUB TRIATLÓ ALZIRA

474

Amadeo Moll Cubedo

Tritons Albalat

475

José Luis Collado Monteagudo

Independiente

476

Manuel Lopez Orellana

C.D. Es posible

477

Juan Pastor Calvo

Independiente

478

Pablo Lopez Mazcuñan

Som Passatge

479

Miguel Naranjo Martin

Independiente

480

Pau Inglada Jimenez

Independiente

481

Jorge Bastida Berenguer

C.A. Tortuga Algemesí

482

Katy Ortiz

C.A. VON HIPPEL LINDAU

483

Diego Raul Escobar

C.A. Almussafes

484

Jose Miguel Coll Tarazona

C.A. Riba-Roja Ribapeu

485

Monica Campos Campos

C.A. Riba-Roja Ribapeu

486

Carlos Sorolla Zamora

Independiente

487

Sebastián Alfonso Magraner

Triculpelat Alaquàs C.T.

488

Francisco Javier Sanchez Urbaneja

Independiente

489

Juan Jose Poquet Climent

Tragaleguas.Org

490

Pablo Calduch Lopez

Independiente

491

Jesus Feliz De Vargas Pastor

Asociacion atletica turolense

492

Sergi Almenar Portalés

Independiente

493

Fina Viñado Martinez

Asociación atletica turolense

494

Oscar Bustamante Ruano

REDOLAT TEAM

495

Javier Feliz De Vargas Viñado

Asociación atletica turolense

496

Andres Gimenez Sendra

S.D. Correcaminos

497

Ana Granero Blasco

Independiente

498

Christian Sanchis Tortosa

Independiente

499

Pepe Tarazona Díez

Independiente

500

Nacho Navarro Molina

C.D. Camp de Morvedre

501

Sonia Guillem Perez

SERRANO CLUB ATLETISMO

502

Laura Noelia Cases Moncho

Triamics Silla C.T.

503

Vicente Isidro Duran Ureña

Galgos Silla

504

Jose Sanchez Sanchez

Independiente

505

Francisco Fraile Herrera

Independiente

506

Jose Manuel Llorens Delgado

Independiente

507

Francisco CaÑadas Puchades

C.T. A Corre Cuita

508

Vicent Tomàs I Hervàs

Independiente

509

Pedro Jaen Fernandez

Independiente

510

Jose Javier Vitoria Garcia

Club de Córrer Xeraco

511

JosÉ Vicente BÉrtolo DomÍnguez

C.A. La Vall de Segó

21

Juan Jose Morales Rodriguez

Calcheros Runners Team

512

Jose Villena Loncan

Independiente

513

Raúl Cuevas Muñoz

C.D. Camp de Morvedre

514

Tian Puig Carbonell

Independiente

515

Sergio Ortells Rodenes

La V Senturia

516

Jose Miguel Hoyos Martínez

Corredores de la ruta

517

Luis Lino Usedo

C.A. Vila de Alaquás

518

Ernesto Primo Lopez

Pataliebres Picassent

519

Jorge Carretero Cuestas

Independiente

520

Alexis Morales Moreno

Corredores de la ruta

521

Fernando Domenech Garcia

CLUB ATLETISMO CHESTE

522

Tony Fernandezgarcia

C.A. A les nou

523

Julian Briones Pardo

La V Senturia

524

Llorenç Mas Hernández

C.A. Corremundos

525

Jose Manuel Culebradas Sotos

GREEN POWER SPORTS TEAM

52

Pedro Vicente Ochoa Rubio

Independiente

526

Bernardo Galindo Prieto

C.D. L'ESPENTA

527

Jeronimo Marco Mata

tricarlet 10 aniversari

528

Joan Prades Vercher

TriCarlet 10 Aniversari

529

Juan Jose Galindo Prieto

C.D. L'ESPENTA

27

Jose Antonio Teller Mora

Amunt Avall Torrent

530

Miguel Angel Martinez Ibañez

Independiente

531

Luis SopeÑa Corvinos

Independiente

532

José Mares Monedero

Trotamons

533

Ramon Sanchis Garcia

Cor i Muntanya Puçol

534

Javier Alcazar Morata

Independiente

535

Vanessa Garcia Vidal

Clockwork Running

536

Quique Martinez Gabaldon

Clockwork Running

537

Rafael Bellvis Felix

Independiente

538

Rafael Bellvis Fuster

Independiente

539

Andres Torrijos Rodrigo

Pataliebres Picassent

540

Jose Ramon Navarro Hidalgo

Independiente

541

Andres Tamarit Pechero

Independiente

542

Carlos Orellana Palmero

C D Camp De Morvedre

543

Miguel Angel Viana Espi

Independiente

544

Joaquin Lopez De Briñas Ferragut

Independiente

545

Daniel Galiana Tortosa

Independiente

546

Francisco Esteverubio

C.A. Tortuga Algemesí

547

Eduardo Moscardo Parada

Rikysporteam

548

Henry Alvarado Hauyon

Independiente

549

Benjamin Pizcueta Soler

Independiente

550

Jose Luis Muñoz Serrano

Torrent Corre

551

Jose Ballesteros Duran

Triculpelat Alaquàs C.T.

552

Jose Pablo Vazquez Perez

S.D. Correcaminos

553

Francisco Jose Soto Gonzalez

Independiente

554

Sergio Oliva Arroyo

Independiente

555

Pepe Zanon Zarzo

Independiente

556

Javier CastaÑer Domingo

Saltamontes

557

Jose Simo Aznar

Independiente

558

Teresa Ramón Borja

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

559

Jonathan Vega Martínez

Independiente

560

Daniel García Fernández

Independiente

561

Eusebio Zamora Garcia

Independiente

562

Vicente Giner Lluch

C.A. Tortuga Algemesí

563

Adria Pico Morales

Independiente

564

Pablo Chorques Vila

Independiente

565

Vicente Pérez López

Independiente

566

María José Guinot Galera

Independiente

567

Sonia Llácer Cuñat

C.A. Alcàsser

568

RaÚl Soriano Sanchez

Los Galgos Running Landete

569

Alicia Gutierrez Juarez

Runners Ciutat de Valencia

570

Ricardo Sisternes CaÑete

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

571

Javier Martinez Navas

Independiente

572

Adil Ibn Salah

C.A. Playas de Castellón

573

Victor Belloch Palop

Running Asindown

574

Ximo Villarroya Roig

TriCarlet 10 Aniversari

575

Jorge Perelló

Independiente

576

Paco Julve Lanuza

Independiente

577

Luis Ruiz Calvo

Independiente

578

Javier Crespo Ferris

Independiente

579

Javier Pulido Blasco

Independiente

580

Jose Ramon Mayor Gonzalez

Independiente

581

Manuel PatÓn Carrero

C.A. La Rabosa

582

Enrique Martinez Piqueres

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

583

Miguel MazÓn Momparler

ZOOQUETES

584

Carlos MontalvÁ Monsalve

Independiente

585

Javier Poveda Gomariz

dreamszone

586

Gerardo Baquero García

Independiente

587

Jose Vicente Ferrer De La Cruz

C.A. Corbera

588

Rober Tomas Marin

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

589

Gada Niang

carreristas

590

Pablo Poveda Gomariz

dreamszone

591

Roberto Arevalillo Herráez

Independiente

592

Jose Juan Sastre Rodriguez

Independiente

593

Alba Rodríguez Jarillo

REDOLAT TEAM

594

Sergi Parra Ruiz

TriCarlet 10 Aniversari

595

Juan Jose Siurana Cerdan

Independiente

596

Daniel Alambiaga Bayarri

Independiente

597

Jose Manuel Raro Roig

Saltamontes

598

Miguel Ángel Gómez Garcia

C.A. Cheste

599

Rafael Mendoza Quiles

Independiente

600

Francisco Amorós Pérez

Independiente

601

Manuel Celda Palacios

C.T. A Corre Cuita

602

Pablo Lopez Lluch

C.T. A Corre Cuita

603

Pilar Paños Melgoso

Independiente

604

Jose Gregorio Torralba Iranzo

C E Pobla

605

Jorge Vílchez Castillo

Triculpelat Alaquàs C.T.

606

José Pascual Macias Pardo

Independiente

607

Ricky Pous

Independiente

608

Jose AviÑo Lluch

S.D. Correcaminos

609

Luis Miguel Fortuny Alentado

COLLA DE CORRER EL SAFRANAR

610

Jose Vicente Martinez Moll

Independiente

611

Antonio Villena Corral

Independiente

612

Carla Fuller Suarep

Corre que t'Agafe

613

Santos LÓpez Montesinos

Pataliebres Picassent

614

Ricardo Checa Ruiz

Podium u Hopital

615

Miguel Angel Verdu Romero

Triculpelat Alaquàs C.T.

616

Pedro José Pontes Campos

Independiente

617

Oscar Garcia Fons

Independiente

618

Carlos Abad Fuentes

Independiente

619

Jose L Villanueva Peral

Independiente

620

Eduardo Rodriguez Navarro

JR Brunelec Benetússer

621

Angel Casasus Marquez

Independiente

622

Luis Carrilero Almazan

Independiente

623

Vicente Ramon Belda Vila

TRIATLO CARCAIXENT

624

Jose Carlos Sanz Salvi

Gacelas runners

625

Juan Miguel Cervantes Costa

C.D. Es posible

626

Francisco Zayas Sanjuan

C.A. La Rabosa

627

Cesar Vanaclocha Camison

TriCarlet 10 Aniversari

628

Blas Folgado Montaner

C.A. Riba-Roja Ribapeu

629

José Manuel Donet Simeon

C.A. Residencia Cantallops

630

Carlos Del Olmo Momblanc

Independiente

631

Ruben Boix Soriano

C.A. L´Alcudia

632

Ramon Moyano Jiménez

Calcheros Runners Team

633

Miguel Angel Del Moral PeÑas

Independiente

634

Francisco Javier Bonilla Adan

Independiente

635

Antonio BojÓ Benet

C.E. Pobla

636

Gerardo PelechÁ Alonso

Independiente

637

Francisco Moreno Hernandez

Independiente

638

Maximo San Jaime Batista

C.A. Riba-Roja Ribapeu

639

Miguel Ángel Gil Martí

Independiente

640

Sergio Sánchez García

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

641

Elena Campos Guzmán

C.A. Riba-Roja Ribapeu

642

Julio Vidal Bataller

C.A. Safor DelikiaSport

643

Marga Calabuig Montesinos

C.D. Never Stop Running

644

Pau Gimenez Martinez

Runners Ciutat de Valencia

645

Oscar Puigpinós Sánchez

Independiente

646

Paco Lopez Alcazar

Independiente

647

Jaime Pages Aznar

Independiente

648

Carlos Ruiz Lopez

Independiente

649

Oscar De La Encarnacion Ramiro

Independiente

650

Chimo Martinez De Caritat

365Rider

651

JosÉ GÓmez JimÉnez

Independiente

652

Raul Raga Guijarro

C.T. Rehab Esport Team

653

Raquel MartÍnez RodrÍguez

Independiente

654

Sergio Navarro Cabo

Independiente

655

Soledad Ortega Margaritti

Clockwork Running

656

Javier Rosa Esteve

C.A. Almussafes

657

Jose Alonso Ferrer

Independiente

658

Rafael Navarrete Mallorquin

C.A. Almussafes

659

Paco Ballester Sancho

C.A AVAPACE CORRE

660

Juan Ramón Monrabal Navarro

REDOLAT TEAM

661

Alejandro Gonzalez Lopez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

662

Roberto Lillo

Penya el Coyote

663

Javier Espejo Valencia

Tragaleguas.Org

664

Daniel Leon Zurera

Corre que t'Agafe

665

Sergio Parreño Gonzalez

Tragaleguas.Org

666

Victor Mico Rausell

Independiente

667

Ivan Cervera PeÑaranda

Independiente

668

Ramon Sabater Rosa

C.A. Almussafes

669

Fernando Machi Borras

C.A.TORTUGA ALGEMESI

670

Jose Ignacio Gonzalez Gimenez

Independiente

671

Jaume Carañana Mollá

Atletisme Benissa

672

Jose Francisco Gabaldon Defez

C.A. Quart de Poblet

673

David Dominguez Diaz

BCS trail d'uixo

674

Vicente Mercader Molins

Gent de Foios

675

Ricardo Fernandez Bonillo

triatlo lliria

676

Jose Albert Tronchoni

Independiente

677

Toni Perez Rubio

TriSAB-Ciclesport Alboraia

678

Luis Romero Cantero

no tengo

679

Neus Albert Ríos

Independiente

31

Jose Vicente Alos Perez

C.A. Vila de Alaquás

30

Alicia Gil Martinez

C.A. Vila de Alaquás

20

Juan Antonio Ramon Garcia

Calcheros Runners Team

680

Toni Marco Sanchís

Trisab-Ciclesport Alboraia

681

Tano Climent Bixquert

Independiente

682

Miguel Navarro Martin

ryckysportteam

683

Paco Monzó

C.E. Pobla

684

Pedro Martinez Cruz

Independiente

685

Victor Julio TituaÑa Vasquez

Independiente

686

Carlos Martinez Company

expotrans runner

687

Adrià Pérez-serrano Martínez

C.T. A Corre Cuita

688

Vicent Alexandre Torres Llinares

Independiente

689

José Giménez Rodríguez

Independiente

690

Adrián Gómez Giménez

C.D. Camp de Morvedre

691

Vicente Llansol Garcia

Independiente

692

Toni Pizarro Mena

C.A. Xeresa

693

Francisco Santos Rubio

Independiente

694

Ernesto Mirasol Rubio

Runners Ciutat de Valencia

695

Daniel Navarrete González

C.T. A Corre Cuita

696

Roberto Aldehuela Gregorio

Dreamszone bienaventuradosomos

697

Luis Sandro Garcia Molina

Independiente

698

Juan Carlos Nogales Muñoz

Green Power

699

Benito Pancorbo Alvarez

Tragaleguas.Org

700

Vicente Chilet Muñoz

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

701

Angel Alvarez Lopez

Independiente

702

David Fort Garcia

Independiente

64

Vicent Cosme Aracil

Independiente

63

Mariluz MondÉjar Ortiz

Independiente

703

José Luis Martínez Casanova

Ardacho Running

704

Pedro Cifuentes Gomez

CLUB DON QUIJOTE ALBACETE

705

Manuel Jarne Ara

C.C. Tos Pelat

706

Manuel Furio

BRAVUCONES

707

Rubén Andreo Fernández

Independiente

708

Pedro Alonso Ferrer

S.D. Correcaminos

709

Mikhail Chumachenko

Independiente

710

Jose Roman Alonso Ortiz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

711

Laura MartÍnez UrbÁn

Pedralba

712

Ruben Sánchez Serrano

Pataliebres Picassent

713

Juan Bautista Calero Sanchez

Penya el Coyote

714

José Javier Soriano Valero

Independiente

715

Francisco Castellote Jorge

Pedralba

716

Salvador Alandí Rocafull

Independiente

717

Paco Llácer Cuñat

C.A. Alcàsser

718

Vicente Tevar Garcia

C.A. Orero Paterna Runners

719

Alberto SÁnchez Vizcaino

C.A. Residencia Cantallops

720

Sergio Salas Moril

Penya el Coyote

721

Ramon Muñoz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

722

Vicente Riera Calvo

Crespo Cronorunners

723

Frederic Jousten

REDOLAT TEAM

724

Simeon Luz Nogueserola

Independiente

725

Frank Pascual Lopez

Corredores de la ruta

726

Lorenzo Garcia Montat

C.A. Riba-Roja Ribapeu

727

Javier Martinez Perez

CT REHAB ESPORT ALDAIA

728

Esteve Pedrós Gómez

Crespo Cronorunners

729

Rubén García Criado

Independiente

730

Luis Marques Mateu

C.T. Rehab Esport Team

731

Hector Ruiz

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

732

Fran Cantos Alfaro

porkobikers

733

Carlos García Bartual

C.A. Almussafes

734

Héctor Salinas Gras

C.T. A Corre Cuita

735

Miguel Ángel Carpio Martínez

Dreamszone

736

Francisco Robredo Martinez

C.A. Paiporta

737

Vicente Cordoba Rodriguez

Independiente

738

Francisco Javier Fontana Peris

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

739

Ramon Martinez Martinez

BODEGAS FOS

740

Enric Lleti Ripoll

Independiente

741

Manuel Campos Muñoz

CT REHAB ESPORT ALDAIA

742

Javi Del Hoyo

Independiente

743

Santiago Linuesa Garcia

Independiente

744

Vicent Ribes Carrasco

SD CENTPEUS ALBALAT

745

Gustavo Aleixandre Badia

SD CENTPEUS ALBALAT

746

Gustavo Aleixandre Quiles

SD CENTPEUS ALBALAT

747

Mario Serrano López

Independiente

748

Benjamín Martínez Llinares

Independiente

749

Nati Sanchez Matallin

Independiente

750

Vicente Garrido Rodriguez

FFDR

751

Use Sanchez Matallin

Independiente

752

Alberto Javier Iranzo Moreno

los antilopes de porxino

753

Francisco Pradas Prieto

Mur i Castell Tuga

754

Jorge Moreno Millan

C.A VON HIPPEL LINDAU

755

Victor Piqueras Montilla

Montilla runner

756

Jaime López Montilla

Montilla runner