Lista Inscritos

XV MITJA MARATÓ CIUTAT DE TORRENT

MITJA MARATÓ: 19/01/2020 a las 10:00h

0

Pendientes

329

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
2

Victor Garcia Vazquez

C.C. A peu plà

3

Ferran De Salazar

Malalts de Córrer

4

Restituto Olivares Lopez

Independiente

5

Ana Dominguez Luna

Independiente

6

Rafa Saez Riera

Independiente

7

Chema Carratala Tormo

No Adelantar

8

Francisco Miguel Ramon Delgado

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

9

Alicia Azorin Corcoles

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

10

Mariemy Azorin Corcoles

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

11

Amparo Martinez Lopez

Independiente

12

David Gamon Andreu

Colla el Parotet

13

Juan Manuel Miquel Abad

Independiente

14

Julian Medina Asins

C.A. La panderola

15

Vicent Martinez Marco

Runners Ciutat de Valencia

16

Jose Luis Marconell Encinas

C.A. VON HIPPEL LINDAU

17

Jorge Rodriguez Ramos

Fondistas de Silla

18

Jorge Molina Fernandez

C.E. Pobla

19

Jesus Martinez ViÑuelas

La Font de les Runners

20

Ovi Barcelo Hernandez

No Adelantar

21

Jorge Sanchis

Independiente

22

Carlos Nebot Soriano

Independiente

23

Joaquin Moreno Casado

C.A. Orero Paterna Runners

24

Angel Martinez Layos

La Font de les Runners

25

Enrique Serrano Vizcaino

C.A. Orero Paterna Runners

26

Sofia Fontes Simo

Independiente

27

Carlos Fontes Vila

Independiente

28

Emilio Chulia Soler

La Font de les Runners

29

Rafa Ferrero Frances

Independiente

30

Tania Gerardo Lucena

Independiente

31

Fernando Medina Martinez

FUNKERS RUNNERS CLUB

32

Miguel Zapata Moll

Independiente

33

Javi Cardenas Torralba

Independiente

34

Alberto Yago Canet

Independiente

35

Ramiro Hernandez Blanco

Independiente

36

David Rubio Escribano

La Font de les Runners

37

Jorge Ramos Uceda

Independiente

38

Victoria Zanon Garcia

Torrent Corre

39

Juan Jose Garcia Diaz

Independiente

40

Mario Ballester Llobell

Independiente

41

Antonio Perez Abascal

Construcciones Carcoba-Ribamontan al Mar

42

Fco Javier Capel Planells

Independiente

43

Jose Enrique Lopez Mas

CA VON HIPPEL LINDAU

44

Andres Gasco Lluch

ALEX CAMPOS TEAM

45

Daisy Cabañas Lopez

C.T. A Corre Cuita

46

Victor Vergara Requena

Miboxcrossfit

47

Lola Domenech Navarro

URENATOS DEL INFIERNO

48

Efren Garcia Blasco

Urenatos del Infierno

49

Jose Bermudez Ruiz

XINGU

50

Rosa Baixauli Muñoz

Mibox Crossfit

51

Damian Sobrino Barea

Independiente

52

Juan Lorente Royo

Juntas es Mejor

53

Maria Jose Llacer Maestro

Picassent Corre

54

Felix Garcia Camacho

Independiente

55

Santiago De La Guardia

INHAUS

56

Jordi Ribera Galiana

C.A. Sollana

57

Alberto Rivero Sanchis

C.A. Orero Paterna Runners

58

Sergio Rodriguez Izquierdo

Independiente

59

David Requena Lopez

Independiente

60

Roberto Ruiz Company

Independiente

61

Carlos Tormo Alemany

Independiente

62

Joaquin Saez Pertegaz

Independiente

63

Victor Chirivella Gonzalez

Independiente

64

Vicente Llorens Cogollos

Calcheros Runners Team

65

Tomas Puchalt Mocholi

C.A. NLTT

66

Dara Mctiernan

Independiente

67

Carlos Javier Domingo Figueres

JERONIMA GALES RUNNING TEAM

68

Jacobo Moreno Mora

C.D. Alcudiadeveo

69

Vicente Bayona

Independiente

70

Nacho Conejero

Independiente

71

Massimo Fattori

Trail Morvedre

72

Manuel Latorre Zanon

Torrent Runners

73

Javier Bellido Herrero

C.A. Riba-Roja Ribapeu

74

Alberto Bellido Herrero

C.A. Riba-Roja Ribapeu

75

Julio Garcia Alcaide

Independiente

76

Carlos Macian Juan

Independiente

77

Jose Vicente Ferrer De La Cruz

Atletisme Corbera

78

Fernando Garces Vidal

Amunt Avall Torrent

79

Leonardo Rodriguez

Independiente

80

Vicente Giner Cercos

Cc a la marxeta

81

Ramon Fernandez Beltran

Independiente

82

Gustavo Aleixandre Badia

S.D. Centpeus Albalat

83

Ricardo Descalzo Carreras

Independiente

84

Carlos Ruiz Lopez

Independiente

85

Rocio Galvez Haba

C.A.UTIEL

86

Vicente Crespo Anton

C.A.UTIEL

87

Susana Peña Gonzalez

BOXING UNITRES

88

Sergio Arango Fernandez

BOXING UNITRES

89

Vicent Oller Vives

The Kenyan Urban Way

90

German Furio Perez

Independiente

91

Jose Antonio Panadero Morcillo

Independiente

92

Carlos Romeo Mateo

CARRERAS A MUERTE

93

Ricardo Garcia Ferri

Carreras a Muerte

94

Jose Ballester Zarzo

S.D. Correcaminos

95

Kike Rubio Orti

Independiente

96

Jose Salvador Celda Ruiz

Independiente

97

Maite Ortiz Gonzalez

Independiente

98

Andrea Torrent Jimenez

C.A. Orero Paterna Runners

99

Angels Llavata Sanchis

C.A. Orero Paterna Runners

100

Nico Donato Mora

C.A. Rafel

101

Julio Tomad Egea

C.A. Rafel

102

Jose Molins Cubero

CLINICA FUSTER

103

Antonio Tendero

C.A. Torrent

104

Francisco Javier Garcia Requena

Clinic Foot Sport Running

105

Gabriel Mocanu

CA Almussafes

106

Eusebio Zamora Saiz

Torrent Corre

107

Francisco Mojio Mateo

Runners Ciutat de Valencia

108

Oscar Montero Lavara

Independiente

109

Jose Ramon Llopis Cervera

Independiente

110

Sergio Lozano Anguix

Independiente

111

Jose Maria Lozano Anguix

Independiente

112

Vicente Izquierdo Campos

Independiente

113

Maite Fletes Palomares

Independiente

114

Josep Domingo Nieto

Independiente

115

Jose Carlos Rodriguez Hidalgo

club atletismo Benidorm

116

Rafael Martin Jurado

Independiente

117

Jose Nicolas Sanchez Salazar

Independiente

118

Tino Navarro Martinez

C.E. Dorsal 19 Pego

119

Daniel Miranda Mallea

C.T. A CORRE-CUITA

120

Frederic Server Costa

DORSAL 19 PEGO

121

Jessica Rodriguez

Independiente

122

Jose Ramon Puig Folgado

Runners Asuncion Torrent

123

Joaquin Merlos Peña

Independiente

124

Jose Alfaro Guastavino

Som Passatge

125

Antonio Gimenez Soriano

Independiente

126

Yolanda Bes Carrasco

REDOLAT TEAM

127

Jose Javier Del Coso Pozo

REDOLAT TEAM

128

Jose Carbo Pla

Independiente

129

Ivan Lozano Lluch

Independiente

130

Manolo Montoro Medina

La Font de les Runners

131

Fernando Coloma Vilanova

Independiente

132

Juan Ballester

No Adelantar

133

Javier Mancebo Martinez

Club de Córrer Peus Quets

134

Benjamin Pizcueta Soler

Independiente

135

Miguel Angel Miravalles Jurado

Runners de L`Horta

136

Jose Fernandez Sanchez

Els Caragolets Valencia

137

Eduardo Saiz Melendez

Calcheros runners team

138

Francesc Hernandez Torres

C.T. Trivoltors Alcàsser

139

Francisco Jose Lazaro Mari-pino

Independiente

140

Jose Javier Gisbert Tejedor

C.a.la vega san antonio

141

Jose Vicente Duran Navarro

Independiente

142

Marti Sifre Pont

C. DÉNIA CORRE

143

Miguel Angel Azorin Bustos

C.A. Corredores Buñol

144

Paula Lorente Rius

Juntas es Mejor

145

Vicente Peralta Del Toro

Independiente

146

Jorge Maria Tarrega

GREEN POWER SPORTS TEAM

147

Jose Manuel Mora Andreu

Amunt Avall Torrent

148

Diego Intrigliolo Molina

Independiente

149

Mariano Rubio Lacoba

Independiente

150

Manuel Garcia Piqueras

C.A. Orero Paterna Runners

151

Vicente Perez Lopez

C.A. Avapace Corre

152

Carlos Sanchez Sau

Dénia Corre

153

Luis Guiñon Campos

SERRANO CLUB ATLETISMO

154

Francisco Collado Gimenez

A LAS 14:10

155

Luis Hernandis Dominguez

Tritons Albalat

156

Luis Gutierrez

Independiente

157

Vicente Felis Monros

C.A NLTT

158

Irene Quintero Briceño

Independiente

159

Alexis Magraner Rosa

Atletisme Rantelles Almussafes

160

Alicia Gil Martinez

C.A. Vila de Alaquás

161

Jose Vicente Alos Perez

C.A. Vila de Alaquás

162

Manuel Lopez Orellana

A LAS 14:10

163

Ricardo Remohi Gozalvo

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

164

David Alvarez Martinez

Independiente

165

Cesar Esteve

Independiente

166

Xavi Aldrube Saborit

Independiente

167

Juan Carlos Mena Ivars

C.A. A les nou

168

Luis Serra Marrades

C.A. Avapace Corre

169

Juan Ignacio Rovira Magraner

Independiente

170

Miguel Angel Rufino Molina

Independiente

171

Manuel Romero Godeo

Independiente

172

Ivan Ferrer Del Molino

La Font de les Runners

173

Juan Jose Chalver Folgado

Independiente

174

Fernando Jose Soto Tobal

Colla exursionista amunt i avall

175

Jose Company Roig

Malalts de Córrer

176

Joana Del

C.A. Orero Paterna Runners

177

Jorge Simo Peiro

GR REAL DE GANDIA

178

Alberto Gallardo Viciconti

Independiente

179

Alejandro Romero Ortiz

Independiente

180

Victor Valles Cholbi

C.A. Llebeig Xàbia

181

Maria Jose Guinot Galera

C.A. Avapace Corre

182

Maria Angeles Lluch Blasco

C.A. Avapace Corre

183

Asensio Martinez Hernandez

Team casas para todos

184

Jose Luis Menarguez Carvajal

Independiente

185

Dario Blasco

Independiente

186

Francisco Lozano Roser

Independiente

187

Begoña Garcia Liñana

C.A. Avapace Corre

188

Francisco Jose Tarrega Molina

Independiente

189

Noelia Lopez Lopez

Trilavall

190

Alfonso Ruiz Zaragoza

Rocafort Running

191

Jose Vte Rodriguez Garcia

Corvan Runners

192

Jose Belda Marcos

GR REAL DE GANDIA

193

Jose Ramon Mayor Gonzalez

Independiente

194

Francisco Cano Escriche

Team Casas para todos

195

Josep Pla Ferrer

Independiente

196

Rafa Vilanova Romero

Torrent Runners

197

David Nadal Garcia

Independiente

198

Chimo Gonzalez Garrido

Torrent Runners

199

Juan Jose Minguez Vera

Team Casas para todos

200

Jose Garcia Lopez

idependiente

201

Eduardo Alcon Giner

RANNING CLUB

202

Carlos Manuel Donate Lopez

C.A. Quart de Poblet

203

Antonio Valverde

C.C. A la Marxeta

204

Paco Saiz Flores

S.D. Correcaminos

205

Javier Nuñez Rodriguez

D.R. Running Team

206

Marcel Fluixa Torres

Club de Córrer Xeraco

207

Prese Claver Villagrasa

No hay dolor

208

Roberto Heredia Del Rey

Sanus Vitae Team

209

Marcos Peralta Cuesta

Independiente

210

Ana Merchan Leandro

Independiente

211

Felipe Fernandez Aparicio

La Font de les Runners

212

Enrico Ceruti

Independiente

213

Daniel Gandia Vila

C.A. Alzira

214

Inmaculada Mora Andreu

Amunt Avall Torrent

215

Sergio Gomez Ballester

Clockwork Running

216

Jose Miguel Zurano Peris

Ksi42

217

Jose Eduardo Ribera Beneit

Independiente

218

Andres Fajardo Valenzuela

Torrent Corre

219

Sandra Mejias Adrian

Independiente

220

Juan Pedro Palomares Lopez

MAGNA SEATING

221

Adrian Nevado Pellicer

Green Power Sport Team

222

Jose Francisco Garcia Santacreu

DÉNIA CORRE

223

Antonio Garijo Pascual

C.A.UTIEL

224

Tomas Garcia Garcia

MALALT´S DE CÓRRER

225

Carlos Real Perez

Team 3FDC

226

Jose Luis Coll Vives

GR REAL DE GANDIA

227

David Pozo Rodriguez

Independiente

228

Alba Vidrier Quiles

Sanus Vitae Team

229

Ricardo Martin Gallego

Penya el Coyote

230

Enrique Cantero

Triesport Roquette

231

Jose Manuel Lena Pedron

Club de Córrer Peus Quets

232

Juan Carlos Rubio Ruiz

CA.QUART DE POBLET

233

Fran Perez Ferrer

Sportphisiology

234

Vicente Romero Calero

Independiente

235

Pablo Perez Frances

Alejandro Sanz - Rickysporteam

236

Ivan Pla Rubio

Alejandro Sanz - Rickysporteam

237

Jose Marti

C.D.U. Politécnica Valencia

238

Christian Prats Garcia

Atletisme sagunt

239

Joaquin Garcia Martinez

Independiente

240

Juanjo Burguera Burguera

C.A. Daimús Tecnoesport

241

Salvador Mondragon Ruiz

ACPL Benaguasil

242

Inma Mora Hernandez

Independiente

243

Miguel Angel Garcia Rubio

Independiente

244

Agnieszka Bis

Runners Ciutat de Valencia

245

Jonathan Ure

Runners Ciutat de Valencia

246

Manuel Herrero Oliva

Urban Running Castellón

247

Eugenio Canto Gramage

REDOLAT TEAM

248

Jorge Navalon Ramon

Independiente

249

Flaco Dagostini

Independiente

250

Jose Antonio Teller Mora

TDAH+16

251

Juan Jose Lopez Catala

TemasyTEST

252

Ximo Carratala Benedito

Malalts de Córrer

253

Vicent Teller Mora

Amunt Avall Torrent

254

Ramon Lopez Silva

Corre que t’agafe

255

Vicente Rios Catala

Independiente

256

Alfredo Pastor Gimenez

Independiente

257

Cristobal Rodriguez Gonzalez

C.A. L´Alcudia

258

Oscar Martinez

Independiente

259

Juan Antonio Conejero. Ballester

Independiente

260

Vicent Lopez Ferreres

Dénia Corre

261

Lorenzo Abarca Ballesteros

C. A. ALBAL

262

Eduardo Rubio Muñoz

Independiente

263

Alex Jimenez Plumed

Independiente

264

Vicent Plancha Chorro

Independiente

265

Adrian Martinez Mota

Independiente

266

Toni Campillos Martinez

Tragaleguas.Org

267

Raul Ros Moreno

KSI 42

268

Pablo. Moya Sanchez

Independiente

269

Emilio Gimenez Beltran

Independiente

1

Martín Fiz Martín

Alimco Runningfiz

270

David Beltran Navarro

splogrup rat penat

271

Jose Valerdi Tormo

XbyOrange

272

Andres Vicente Lafuente Huerta

Independiente

273

Zahira Alegre Navarro

C.A. Utiel

274

Eugenio Hernandez Sanchez

Independiente

275

Ivan Muñoz Carbo

C.C El Garbi

276

Alberto Melis Sendra

Independiente

277

Sagrario Bou Martinez

C.C.El Garbi

278

Jose Galan Serra

Independiente

279

Miguel Chavero

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

280

Rafael Masip Sanchis

ajos xativa

281

Enric Samper Sosa

42195 ATHLETICS

282

Juan Moreno Valera

Torrent Runners

283

Marcelo Viera Abelleira

Independiente

284

Jose Cordoba Nuñez

Independiente

285

Pedro Mora Berdun

Torrent Corre

286

Vicente Isidro Duran Ureña

Galgos Silla

287

Sonia Guillem Perez

SERRANO CLUB ATLETISMO

288

Alberto Bermell Simo

Independiente

289

Jorge Luzuriaga

C.D.U. Politécnica Valencia

290

Marcos Chust Maza

Amunt Avall Torrent

291

Carlos Canosa Castro

Independiente

292

Juan Jose Lurbe Escrihuela

CDUPV

293

Vicente Cortes Petez

Juntas es Mejor

294

Francisco Moyano Espin

Independiente

295

Fran Espadas Garcia

SERRANO CLUB ATLETISMO

296

David Cuenca Villar

Independiente

297

Sergio Perez Serrano

Independiente

298

Jose Bolsico Moreno

Independiente

299

Carlos Pecino Lozano

Independiente

300

Dario Otero Carmona

Runners Ciutat de Valencia

301

Jesus Miguel Gomez Alhambra

C.C. la Llum

302

Sergio Ignaci Garcia Rodrigo

Independiente

303

Domingo Muchi Ortiz

Club,Atletismo,Benimodo

304

Angel Sanchez Flores

REDOLAT TEAM

305

Pablo Riquelme Caro

Independiente

306

Josep Hervas Peinado

Club Handbol Riola

307

Juan Francisco Lomas Herreros

Independiente

308

Angel Ramon Abella Mari

Caixa Rural Algemesí

309

Salva Piles Martin

La Font de les Runners

310

Javier Puchol Diaz

Malalts de Córrer

311

Carlos Cleries Olmos

C.A.Guadassuar Maskokotas

312

Andres Bernal Lozano

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

313

Juan Lopez Puertas

Independiente

314

Paco Aragones Vazquez

AJOS XATIVA

315

Rafael Diaz Rubio

Independiente

316

Jose Manuel Genis Parra

Independiente

317

Jose Antonio Genis Albert

Independiente

318

Paco Del Molino De La Hoz

La Font de les Runners

319

Daniel Perez Rovira

Running Free

320

Antolin Miguel Gozalbo Chiva

Independiente

321

Jesus A. Olivares Noguero

Independiente

322

German Olivares Monzo

C. A. Avapace corre

323

Francisco Javier. Garcia Callejo

C.D. Galeno

324

Jordi Marti Carratala

La font de les runners

325

Ruben Segarra Espeleta

La Font de les Runners

326

Vicente Ramon Belda Vila

Triatló Carcaixent

327

Auxi Cosano

SUSODELAFUENTE

328

Manuel Rodriguez Mullor

La Font de les Runners

329

Olivia Del Val Lorente

La Font de les Runners