Lista Inscritos

XVI TRAIL 3 PICS LES RODANES

8KM (INICIACIÓ TRAIL): 19/01/2020 a las 09:30h

0

Pendientes

219

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
900

Arantxa Salinas Velasquez

Independiente

901

Severino Dura Campos

Independiente

902

Laura Castello Senent

Independiente

903

Isabel Cervera Garcia

Independiente

904

Clara Sanchis Castillo

Independiente

905

Inma Guillen Garcia

Independienteclub atletismo ildanense

906

Ruben Ortiz Soler

Independiente

907

Ignacio Marti Lluesma

Independiente

908

David Ortiz Soler

Independiente

909

Lucia Rioja Gasent

Independiente

910

Javier Herrero Bondia

Corredores Anónimos Benaguasil

911

Inmaculada Almazan Simon

Independiente

912

Hector Juan Sanmartin

Independiente

913

Juan Antoni Fernandez Saraiva

Independiente

914

Marisa Arteaga Mendez

Independiente

915

Rafa Golfe Gil

Independiente

916

Patricia Llopis Granero

Independiente

917

Beatriz Garcia Ten

Independiente

918

Roberto Garcia Ten

Independiente

919

Maria De Pablos

Independiente

920

Jose Antonio Lopez Panzuela

Independiente

921

Sandra Caceres Millan

Forus Runners

922

Lidia Varea Fliquete

Independiente

923

Beatriz De Calatrava

Independiente

924

Iliria Carrion Orozco

Runners Ciutat de Valencia

925

Paula Garcia Alfaro

Runners Ciutat de Valencia

926

Mamen Espadas Garcia

Runners Ciutat de Valencia

927

Manolo Moya Diaz

C.A. Vilamarxant

928

Monica Pilco Inga

The Kenyan URBAN WAY

929

Alicia Calleja Gimeno

Independiente

930

Jose Ventura Paños Garcia

Independiente

931

Arantxa Tortajada Pardo

Independiente

932

Mario Vivo

Independiente

933

Noemi Pozo Rodrigo

Colla el Parotet

934

Almudena Fernandez

Independiente

935

Oliver Cotanda Navarro

Independiente

936

Julio Zarzo Escrich

Toprun by Metaesport

937

Any Marilena Popa

Independiente

938

Sandra Ibañez Sania

Independiente

939

Carmen Berna Mechon

Independiente

940

Gemma Valiente Prado

Independiente

941

Alicia Ortuño Ibañez

Independiente

942

Jennifer Carmona Sanchez

BCS Trail d’uixo

943

Emilio Martin Aragon

Independiente

944

Raquel Leon Gonzalez

Independiente

945

Joaquin Melendez Zamora

Independiente

946

Maria Jesus Sancho Bernabeu

Independiente

947

Ana Granel Rodriguez

Independiente

948

Jose Antonio Martinez Sanz

C.a edeta

949

Natalia Fuentes Valderrama

C.A. Vilamarxant

950

Remedio Valero Peñarrocha

C. A edeta

951

Antonio Martin Puneda

Independiente

952

Fatima Alcalde De Vicente

DONES DE FERRO

953

Ramiro Gilabert

D.R. Running Team

954

Rafael Mateos Jodar

CEIP L'HORTA RUNNING

955

Anna Solaz Alama

Independiente

956

Juan Uriol Batuecas

C.A. A les nou

957

Jose Palacios Mato

Independiente

958

Noelia Bernat Pacheco

Independiente

959

Carlos Juarez Estevan

Independiente

960

Victor Torres Arenas

C.A. Riba-Roja Ribapeu

961

Ainhoa Alcocer Serrano

C.A. Vilamarxant

962

Marta Salido Arroyo

C.D. NOLIMITS TRI&TRAIL TEAM

963

Pili Moreno Soria

Independiente

964

Patricia Verdeguer Benitez

Independiente

965

Emi Marfil

Independiente

966

Jorge Mayor Vaño

Independiente

967

Laura Patricia Soria Sabater

Independiente

968

Jose Francisco Climent Carpio

Tri.Net Nunca es tarde C.T. Femenino

969

Maria Del Carmen De La Fuente Vicent

Independiente

970

David Perez Conde

Independiente

971

Mluz Llovera Cosin

Independiente

972

Encarna Valera Fernandez

C.A.VON HIPPEL LINDAU PAIPORTA

973

Yolanda Navarro Perez

Independiente

974

Juan Antonio Saez Tebar

Independiente

975

Jose Angel Ortega Marroco

Independiente

976

Paco Montes PeÑarrubia

C.A.VON HIPPEL-LINDAU PAIPORTA

977

Ana Ruiz Suarez

Coratge Missions

978

Vicente Pellicer Calvo

Coratge Missions

979

Nicolas Benlloch Matamales

C.A. Vilamarxant

980

Adriana Llop Montesinos

Independiente

981

Pedro Carlos Contri Solbes

Independiente

982

Raul Camara Martin

Independiente

983

Sandra Sanchez Martin

STEEL RUNNERS

984

Jose Aldasoro Perez

Tragaleguas.Org

985

Sara Martinez Aliaga

Komando trail

986

Gala Garrido Alpuente

Coratge Missions

987

Nicolas Casal Diaz

Independiente

988

Enric Sanz Hernandez

Independiente

989

Kino Navarrete Roca

Independiente

990

Braulio Marlon Sumba Mendez

Independiente

991

Pablo Cardona Sanchez

Independiente

992

Cristina Santiago Carmona

Independiente

993

Llorens Marin Ferrando

Independiente

994

Pablo Marti Rodrigo

CC Bugarra

995

Marcela De Pereda Castro

ADO

996

Bianca Mandiuc

Independiente

997

Vicent Franch Coronil

Independiente

998

Jose Ferrandis Tarazona

C.A.PAIPORTA

999

Angela Tena Tejedor

OLYMPO TEAM

1000

Victoria Sanchez Martinez

C.A. Orero Paterna Runners

1001

Emi Sanchez

Club atletisme paiporta

1002

Cristina Del Puerto Alepuz

Independiente

1003

Chelo Martin Biosca

Coratge Missions

1004

Jorge Martinez

C.A. VON-HIPPEL LINDAO PAIPORTA

1005

Anabel Martinez Elbal

Coratge Missions

1006

Victor Galvez Salvador

C.A. Edeta

1007

Marti Guillem Campos

Independiente

1008

Paula Calvo Tudon

Independiente

1009

Raquel Claramonte Alberola

Independiente

1010

Lynda Boyer

Independiente

1011

Vicente Benlloch Ramos

Independiente

1012

Ana Isabel Balbastre Valero

Independiente

1013

Paco Monzo Gomez

C.E. Pobla

1014

Concepcion Benlloch Ramos

Independiente

1015

Montse Ribas Ochoa

CT REHAB ESPORT ALDAIA

1016

Rebeca Muñoz

Independiente

1017

Mireia Nieto Torres

Independiente

1018

Jasmin Salgado Moreno

Independiente

1019

Modesto Uceda Perez

Independiente

1020

Antonio Herrera Cerezo

Independiente

1021

Juan Bautista Sanchez Martorell

The Kenyan Urban Way

1022

Rafa Montesinos Serrano

ADO

1023

Jose Vicente Garcia Siurana

Colla el Parotet

1024

Mayte Mocholi Serra

Colla el Parotet

1025

Inmaculada Olmos Gimeno

Colla el Parotet

1026

Bernardino Corbaton La Cueva

SCHMIDT L'ELIANA VLC

1027

Eva Montoro Tormos

C. E. POBLA

1028

Hector Galvis Peñarrocha

Independiente

1029

Jose Caballer Ferrer

SCHMIDT L'ELIANA VLC

1030

Daniel Martinez Iranzo

Independiente

1031

Alba Brunes Yeste

Independiente

1032

Jose Mari Iranzo Ibañez

Independiente

1033

Susana Garcia Serra

Coratge Missions

1034

Jose Garcia Perez

Independiente

1035

Raul Guillem Muñoz

Independiente

1036

Luis Garcia Del Val

Independiente

1037

Lucas Alveiro Chiriguaya Vinueza

C.A. Vilamarxant

1038

Marta Catala Martinez

Independiente

1039

Victor Amador

Independiente

1040

Belen Cuervo Serrato

Independiente

1041

Isabel Beltran Enguidanos

ADO

1042

Juan Pedro Torres Perez

Independiente

1043

Carmen Cantarero Server

Independiente

1044

Manuel Palnerolopez

Escuela Atletisno Turis

1045

Sonia Garcia Morales

Independiente

1046

Lucia Perez Martinez

Independiente

1047

Javier Tolosa Ortega

Independiente

1048

Roberto Rocher Fernanfez

Trainning planet

1049

Ivan Berlanga

Independiente

1050

Wilman Paul Jimenez Quizhpe

C.A. Kuntur Vlc

1051

Eva Cebellan Teresi

Independiente

1052

Victor Miguel Piqueras Montilla

Independiente

1053

Paula Gomez Herrero

Runners Ciutat de Valencia

1054

Miguel Lis Perez

C.A. Edeta

1055

Alfonso Lanchas Barrios

Independiente

1056

Ruben Ubeda Rubio

Independiente

1057

Miguel Angel Jorge Calatayud

C.A. Vilamarxant

1058

Federico Maldonado Dasit

A les Nou

1059

Sheila Perez Rosa

S.D. Correcaminos

1060

Mariangeles Mateo Vivo

Independiente

1061

Encarna Palenzuela Aviles

Independiente

1062

Jorge Navarro Tarin

Club de Muntanya CXM València

1063

Marco Perez Carrasco

C.A. Edeta

1064

Victor Llorca Valmaña

Independiente

1065

Mariano Atienza Estal

Independiente

1066

Paco Suarez Romero

REDOLAT TEAM

1067

Cristina Mansanet Solanes

REDOLAT TEAM

1068

Ximo Fortaña Cubells

Independiente

1069

Emma Gomez Mateo

Colla el Parotet

1070

Paco Fernandez De La Fuente

Independiente

1071

Sergi Barber Bellver

C.A. Vilamarxant

1072

Maria Miro Sanchez

Independiente

1073

Rafa Espejo Carneros

Independiente

1074

Carlos Marti Bria

Independiente

1075

Marta Asensi Merlos

Independiente

1076

Raquel Guardiola Piquer

Independiente

1077

Pablo Gieure Sastre

Independiente

1078

Ester Guardiola Piquer

Independiente

1079

Juan Vicente Rogel Perez

Independiente

1080

Jose Vicente Lavara Mena

Independiente

1081

Miguel Navarro Hernandez

Independiente

1082

Miguel Navarro Rodriguez

Independiente

1083

Jose Miguel IbaÑez Boch

SCHMIDT L'ELIANA VLC

1084

Miguel Amado Mari

Ricasa Running

1085

Pablo Servulo Gonzalez Moreno

C.A. VON HIPPEL LINDAU

1086

Ma Jose Garcia Serra

Coratge Missions

1087

Jose Vicente Hortelano Patiño

C.A. Orero Paterna Runners

1088

David Gutierrez Moya

Independiente

1089

Mara Gonzalez Cantarero

Independiente

1090

Joaquin Ventura Melia

Cronorunner Team

1091

Ismael Perez Garcia

Tragaleguas.Org

1092

Natalia Sanfelix Haywood

Independiente

1093

Ivan Garcia Ferrer

Independiente

1094

Maxi Exposito Merideño

Independiente

1095

Hector Del Alcazar Indarte

Runners Ciutat de Valencia

1096

Sante Carrascosa Alonso

Independiente

1097

Laura Aguilar Olivares

Sanus vitae

1098

Judit Gavila Grados

Jalance Corre

1099

Tena Tena Tejedor

Olympo Team

1100

Jose Luis Fontan Muñoz De Morales

Homes de Ferro

1101

Vicent Forment Just

C.A. Edeta

1102

Roberto Mocholi Roberto

Independiente

1103

Jenny Noble

GREEN POWER SPORTS TEAM

1104

Olga Lopez Perez

C.A. Poblats Marítims

1105

Mara Lopez Ventura

Independiente

1106

Victor Morillas Megia

REDOLAT TEAM

1107

Jose Luis Enguidanos Sierra

C.A. Edeta

1108

Sergio Baixauli

HOMES DE FERRO

1109

Paola Pascual Gea

Independiente

1110

David Agramunt Cabrera

Independiente

1111

Juan Gallego Ble

CDM Avant Moncada

1112

Sara Sanchez Perez

Independiente

1113

Esther Segura Montesinos

Independiente

1114

Antonio Marin Garcia

Facultat d'Economia UV

1115

Jose Manuel Pastor Monsalvez

Facultat d'Economia - UV

1116

Sonia Monrabal Rodrigo

Independiente

1117

David Prieto Lopez

Club Atletismo Cuenca

1118

Milagros Ruiz Garcia

Club Atletismo Cuenca