Lista Inscritos

VI VOLTA MUNTANYA DE LLAURÍ

TRA·LLA: 25/01/2020 a las 09:30h

0

Pendientes

154

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
1

Jonhatan Benito Martos

Som Passatge

2

Oscar Soto Moreno

HBC entrenamiento personal

3

Lorenzo Gil Galiano

Independiente

4

Juan Maria Jimenez Llorens

GREEN POWER SPORTS TEAM

5

Juan Molto Vallet

C.t. serra de les raboses

6

Maria Herrero Martinez

Runners Vimar

7

Miguel Angel Morales Rojo

Runners Vimar

8

Norberto Francisco Hernandez Martinez

Independiente

9

Javier Sancho Alvaro

Independiente

10

Antonio Villena Corral

Independiente

11

Sergio Perez Martinez

C.M. Senglars Favara

12

Borja Huertas

Independiente

13

Antonio Arias Conejo

Penya Himalaia

14

Adrian Tomas Petit

Triatló Alginet

15

Francisco Moreno Garcia

Independiente

16

Ricardo Serena Signes

Independiente

17

Pedro Angel Navarro Sanchez

Cee traíl club

18

Maria Angeles Milan Camañes

Cee traíl club

19

Salva Bernia Albelda

Independiente

20

Jesus Yuste Rovira

C E la porte fresca

21

Alfredo Albors Montaner

Club Muntanya Penya Himalaia

22

Carlos Jorge Merino Bueso

Runerrs Vimar

23

Alfredo Alcarria Mora

Independiente

24

Vicente Pons Navarro

C.A. Carcaixent

25

Aniceto Laliga Nacher

C.A. Corriols Sueca

26

Damian Ascoz Carrio

Club triatló cullera

27

Eliseo Arnau Llorens

Papelo

28

Alejandro Lillo Landete

Papelo

29

Pablo Soler Gonzalez

Independiente

30

Esther Peris Gonzalez

CEM MARINES

31

Nicolas Cebolla De Pereda

ADO

32

Pascual Cebolla Rodriguez

Independiente

33

Noelia Sanchez Alandi

CEM MARINES

34

Ester Claramonte Sanchez-molina

PAS A PAS PATERNA

35

Miguel Angel Gomez Martinez

SENDAS ALMANSA

36

Jose Antonio Ferriol Lostao

Runners Vimar

37

Liliana Arias

Club de Córrer Peus Quets

38

Yamid Arias

Club de Córrer Peus Quets

39

Jose Simo Aznar

Independiente

40

Jesus Javier Gonzalez Garcia

Cobarde's Team

41

Eusebio Zamora Garcia

Independiente

42

David Gallardo Perez

C.A. Rafel

43

Pablo Herrero Perez

Colla el Parotet

44

Oscar Biendicho Gimenez

Independiente

45

Gabriel Valero Alarcón

Independiente

46

Vicente Linares Navarro

Independiente

47

Salva Brines Brines

C.E.M. SIMAT

48

Belen Cuenca Piqueras

SENDAS ALMANSA

49

Jose Manuel Sala Prieto

Papelo

50

Andres Navarro Lopez

Sendas Almansa

51

Antonio Javier Lopez Zafra

Almirunning Cullera

52

Fidel Gomez Ayala

Independiente

53

Ramon Grau Ribes

Penya Himalaia

54

Pedro Martinez Escoto

vericuetos godelleta

55

David Cruañes Navarro

CENTRE EXCURSIONISTA TAVERNES DE VALLDIGNA

56

Diego Rodriguez Azcarate

Independiente

57

Josevi Llario Mateu

Beniganim Trail

58

Ximo Barbera Ribes

CLUB MONTAÑA PEÑA HIMALAYA

59

Salvador Arlandis Escriva

LA NOSTRA

60

Gabriel Tarraso Sierra

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

61

Ivan Tarraso Sierra

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

62

Jose Miguel Rovira Garcia

Independiente

63

Alexandre Baldres Aguado

C.A. Els Coixos de Carlet

64

Francisco Guillem Mars

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

65

Jorge PerpiÑa Ubeda

C.A. Carcaixent

66

Andres Hernandez Lopez

Club de Trail Serra Vernissa

67

Secundino Tapia Regal

Matamon Trail

68

Luis Perez

CC la Rabosa Muntanya

69

Omar Cuevas Monserrat

Matamon Trail

70

Jose Luis Navarro Monsalve

Independiente

71

Jose Manuel Benito Cardo

Independiente

72

Ruben Marco Torrent

Independiente

73

Christian Aznar Ruiz

Club atletisme Genoves

74

Jose Jaime Agustin Valles

S.M. C.A. Cafeterias William

75

Ruben Ciscar Rubio

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

76

Manel Llacer Peris

Independiente

77

Ferran CaÑes Llopis

FEM ESPORT ALZIRA

78

Mario Ortega Haro

Independiente

79

Francisco Damian Picon Crespo

Independiente

80

Andres Nadal Delgado

FEM ESPORT ALZIRA

81

Jordi Mena I Ivars

C.A. Xàtiva

82

Jose Antonio Lopez Tebar

Club de Muntanya CXM València

83

Vicente Llorens Montañes

Urban run addiction

84

Roberto Peiro Lorca

Som passatge

85

Aitor Martinez Serena

C.C.La Rabosa Muntanya

86

Juan Antonio Martinez Gimenez

CC LA RABOSA MUNTANYA

87

Herme Ciscar Garcia

C.M. Senglars Favara

88

Marc Lloret Parra

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

89

Nati Alcover Grau

Santjurunners

90

Claudia Guillem Luz

PCT SOLLANA

91

Esteban Cervera Tur

Grup de muntanya calp

92

Mikhail Chumachenko

Independiente

93

Melchor Garcia Moya

Matamon Trail

94

Pepe Martinez Masanet

Matamon Trail

95

Manuel Marco Costa

GRUP CORRER ALMOINES

96

Sergio Mata Alonso

Som Passatge

97

Jose Sabater Girbes

Club tortuga Algemesí

98

Vicen BaÑuls Navarro

C.A.XATIVA

99

Nino Moya Martinez

AJOS XATIVA

100

Pau Arbona Hervas

C.A. Els Coixos de Carlet

101

Cristian Maicas Montalar

Matamon Trail

102

Eduardo Beamonte Cordoba

S.D. Centpeus Albalat

103

Ivan Obiol Mejias

Colla el Parotet

104

Rodrigo Salto Perez

Keepgoing Team

105

Maryana Holovatska

CDME Kike Moret

106

Soledad Saez Calatayud

CT REHAB ESPORT ALDAIA

107

Jose Llopis

Matamon Trail

108

Nacho Martinez Llopis

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

109

Alex Vercher

Independiente

110

Etienne Duart Carcel

Matamon Trail

111

Jaume Alcover

Matamon Trail

112

Fede Hernandis Navarro

Independiente

113

David Rigla

Independiente

114

Raul Cervera Pascual

Matamon Trail

115

Fran Lozano Nogues

CT serra raboses cullera

116

Benja Ros

Matamon Trail

117

Alex Tarin Giner

Centre Excursionista Tavernes de la Valldigna

118

Fernando Maria Navarro I Ros

C.D. Galeno

119

Vicent Saa Carrasco

C.M. Senglars Favara

120

Aitor Toribio Aliende

Independiente

121

Toni Sanz Requena

Independiente

122

Moises Domingo Navarro

Club Castell de Serra

123

Salvador Enguix Gimenez

ALEX CAMPOS TEAM

124

Oscar Escrihuela Delfa

Centre Excursionista Tavernes de la Valldigna

125

Alejandro Ortega Gascon

Centre excursionista tavernes de la valldigna

126

Ernest Martinez Atanasio

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

127

Diego Soro Iborra

Matamon Trail

128

Sales Gutierrez Gutierrez

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

129

Paco Ferrer Peiro

Grupo Scout Parpallo

130

Jordi Sanjuan Llorens

Independiente

131

Carlos Castello Hernandis

Centre Excursionista Tavernes de la Valldigna

132

Alberto Talora Gimenez

Centre Excursionista Tavernes de la Valldigna

133

Mario Armengol Sierra

Centre excursionista tavernes de la Valldigna

134

Juan Vidal Pons

Centre excurcionista de tavernes de la valldigna

135

Alvaro Ciurana Subiela

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

136

Paolo Urizal Galdon

ALEX CAMPOS TEAM

137

Ezequiel Matias Fiori

Independiente

138

Victor Cebolla Granell

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

139

Francisco Hortelano Rubio

Independiente

140

Jose Carlos Diaz García

Lurbel People Sapiens

141

Maria Perez Naya

C.A. Cullera

142

Carles Armengol Asco

Independiente

143

Julio Garcia

C.M. Senglars Favara

144

Borja Cuasera Valero

Gestalgar Trail

145

David Garcia

Más allá entrenamiento

146

Juan Carlos Flores Muñoz

C.A. Sierra Segura

147

Ramon Asco

MANDRILADORA ALPESA

148

Carlos Mateu Berrendo

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

149

Pablo Benito

Independiente

150

Sofi Sapiña Clar

CETV

151

Fran Hinojos Morales

MUR Y CASTELL TUGA

152

Sergio Cebolla Piera

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

153

Ximo Mora Pedros

C.M. Senglars Favara

154

Valentin Manzano Diaz

CC la Rabosa Muntanya