Lista Inscritos

VI VOLTA MUNTANYA DE LLAURÍ

SPRINT: 25/01/2020 a las 09:30h

0

Pendientes

182

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
300

Juan Jose Lopez Villanueva

REDOLAT TEAM

301

Toni Perez Gomez

ALEX CAMPOS TEAM

303

Gerardo Minguez Serrano

Independiente

304

Ricardo Gonzalez Ferrer

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

305

Victor Aparicio Cogollos

Independiente

306

Cristian Coma Arnau

Club montanyenc monistrolenc

307

Ana Maria Arjona Cabrera

Independiente

308

Sandra Merino

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

302

Marc Sansebastian Fos

Sportphisiology

309

Cesar Navarro Sanchez

C.A. Carcaixent

310

Jose Carlos Benavent Castello

C.A. Carcaixent

311

Diego Toledo Bosch

Independiente

312

Ana Zuriaga Diaz

Pimo's Team

313

David Giner Sahuquillo

MANDRILADORA ALPESA

314

Xuso Torres

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

315

Pablo Paris Vendrell

OCR SVHECA

316

Juanmi Damia Vidal

Independiente

317

Jordi Ferrer Palop

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

318

David Ferrer Palop

Independiente

319

David Borrego Gomez

TRISOMNI ESPORT

320

David Segui Segui

TRISOMNI ESPORT

321

David Romo Herrero

Independiente

322

Pablo Boquera

Trisomin sport

323

Raquel Sanz Ponsa

Societat Alzirenya de Muntanyers

324

Santi Medina Carrasco

Societat Alzirenya de Muntanyers

325

Merche Carbonell Ferrando

Club de Trail Serra Vernissa

326

Laura Tarin Martin

Independiente

327

Tomas Gomez Barea

Som Passatge

328

Carlos MuÑoz Mancebo

SENDAS ALMANSA

329

Francisco Garcia Rodenes

Independiente

330

Paco Marti Asuncion

Independiente

331

Jaime Revert Carbonell

LXC

332

Victor Llacer Guillem

Sherpartanos

333

Maria Sanchez Samper

Sherpartanos

334

Amparo Vidal Escriva

Runners Vimar

335

Dario Calvo Martinez

Independiente

336

Antonio Solana Martinez

Sendas Almansa

337

Ivan Ferrer Garcia

Colla el Parotet

338

Juan Ramon Granero Sabater

Trail el Salto

339

Carlos Blasco Bataller

C. A. Sollana

340

Pepe Grau Gascon

C.M. Senglars Favara

341

Jonathan Alvarez Cardos

C.A. Els Coixos de Carlet

342

Vicente Vernia Ferrer

Independiente

343

Evaristo Bisbal Nogues

C.A. Els Coixos de Carlet

344

Monica Perez Ramon

Independiente

345

Juan Serra Catala

Som Passatge

346

Sergio Garcia Canet

New Gym Racers

347

Enrique Meseguer Marques

Independiente

348

Lluis Cubedo Tortosa

Societat Alzirenya de Muntanyers

349

Salva Aguado Ibor

C.A. Sollana

350

Yolanda Jimenez Lopez

Desnivel más trail

351

Josep Peris Vicedo

C.A. Corbera

352

Joaquin Ventura Melia

Cronorunner Team

353

Jose Piqueras Quiles

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

354

Miguel Ruiz Abadia

Independiente

355

Carlos Palacios

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

356

Isabel Corbera

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

357

Sento Cifre Collado

Independiente

358

Beatriz Martinez Llopis

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

359

Tomas Serrano Falco

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

360

Ati Muñoz Santamans

Independiente

361

Daniel Grau Vidal

Independiente

362

Emi Garcia Moreno

L, elianarunig

363

Tomas Moreno Fuentes

Desnivel+Trail

364

Sergi Parra Ruiz

C.A. Els Coixos de Carlet

365

Raul Lorenzo Muñoz

CC YÉ! LA CLÈCK!!

366

Cesar Chavarria De Oñate

DESNIVEL + TRAIL

367

Joana Del

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

368

Mario Monteamor Puig

C.A. Sollana

369

Cristobal Marin Puchades

Independiente

370

Jampi Cerqueira Martinez

Societat Alzirenya d Muntanyers

371

German Cerda Arroyo

Societat Alzirenya de Muntanyers

372

Caridad Ortega Hergueta

BEER RUNNERS

373

Angel Gisbert Herdaro

BEER RUNNERS

374

Sara Mata Gomis

C.A. Carcaixent

375

Ana Belen Sala Molina

Independiente

376

Pascual Collantes Celda

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

377

Vicente Miguel Benavent Mahiques

Trivici Team

378

Josep Ferrer Bataller

Societat Alzirenya de Muntanyers

379

Ildefonso Ayala Mingol

Societat Alzirenya de Muntanyers

380

Javier Humberto Llanos

C.A. L'Eliana Running

381

Alicia Chaveli Peris

Societat Alzirenya de Muntanyers

382

Salva Fos Benavent

CECA ANTELLA

383

Javier Terol Ferrer

C.A. Els Coixos de Carlet

384

Josevi Furio Ballester

Som Passatge

385

Juan Sirerol Gomez

CEM Simat

386

Vicent Morell Monzo

Corriol Xtrem

387

Lucas Soler Lorente

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

388

Tamara Canet Dolz

Societat Alzirenya de Muntanya

389

Jorge Fernandez Gonzalez

Societat Alzirenya de Muntanyers

390

Rafa Arago Bixquert

Independiente

391

Vicente Giner Blasco

Independiente

392

Jose Victor Blasco Saez

Cama Llarga

393

Rosa Solorzano

C.A L'eliana running

394

Pepa Cortell Mateo

C.A. L´Eliana Running

395

David Roda Parras

Independiente

396

Adria Arago Camarena

C.M. Senglars Favara

397

Dionisio Mahedero Cortes

Orero Paterna Runners

398

Joan Francesc Esteve Soldado

Independiente

399

Juan Ramon Vidal Palomares

MANDRILADORA ALPESA

400

Ines Puchau Peris

ISPORT

401

Eduardo Cebolla Alemany

Independiente

402

German Olivares Monzo

C.A. Avapace Corre

403

Luis Azcarate Perez

Independiente

404

Maria Piera Millet

Independiente

405

Javier Garcia Martinez

Som Passatge

406

Joan Maria Mansanet Ripoll

CEM SIMAT DE LA VALLDIGNA

407

Amparo Grau Dura

ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN

408

Isabel Masia Pina

C.A. Els Coixos de Carlet

409

Lluis Pastor Laparra

Centre Excursionista Tavernes de la Valldigna

410

Xavi Soler Rosa

C.M. Senglars Favara

411

Sofia Martinez Sanchez

Som Passatge

412

Juan Antonio Chirivella Ruiz

Som Passatge

413

Ivan Garcia Ortega

Matamon Trail

414

Jose Mariner Borja

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

415

Josep Vicent Pastor Muedra

Independiente

416

Adolfo Peris Sanchis

Independiente

417

Pablo Cogollos Escribano

ANITÍN TEAM

418

Antonio Blasco Subiela

C.A. Els Coixos de Carlet

419

Eva Maria Alarcon Garcia

s d Correcaminos

420

Noureddine Ahlam Ezidani

s d Correcaminos

421

Lucas Boix Ferrando

S.M. Club de Montaña Vistabella

422

Cesar Sala

TRISOMNI ESPORT

423

Tian Puig Carbonell

Independiente

424

Javi Puig Carbonell

Independiente

425

Desiree Martinez Molina

Independiente

426

Ana Maria Piera Borderia

C.A. Carcaixent

427

Angel Murcia Llacer

C.A. Carcaixent

428

Silvia Garcia Vercher

C.A. Carcaixent

429

Marcos Argente Castello

Independiente

430

Susana Murillo Clemente

C.A L'ALCUDIA

431

Raul Castillo Castillo

Independiente

432

Paco Ferrer Lorente

Club triatlo sueca

433

Roberto Cerdan Gomez

Runners de L`Horta

434

Antonio Mas Ochando

Independiente

435

David Mompo Puig

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

436

Sandra Alarcón Sanchez

Independiente

437

Raul Domenech

Independiente

438

Jose Javier Marti Camarasa

Copymat Trail Running Team

439

Francoise Bellver Latorre

Copymat Trail Running Team

440

Javi Latorre Moreno

Corretot

441

Susana Ten Ferri

Independiente

442

Jose Manuel Neira Gomez

Independiente

443

Ivan Gomez Moratalla

Independiente

444

Natxo Gil Benedito

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

445

Jose Manuel Varela Biosca

Independiente

446

Abel Beltran Campillo

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

447

David Barragan Figueredo

Independiente

448

Clara Muñoz

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

449

David Magraner Mari

C.T Cullera

450

Manuel Company Marti

Independiente

451

Giorgio Carpano

C.A. Corriols Sueca

452

Carlos Martos Hernandez

Cazarettos

453

Luis Ortola Renart

Corretot

454

David Bohigues

Corretot

455

Josep Pla Ferrer

Independiente

456

Maria Domenech Lloret

226 ENDURANCE SCHOOL

457

Miguel Angel Jorge Calatayud

C.A. Vilamarxant

458

Laura Molla Colomer

CAMALLARGA-VALLADA

459

Rafael Castells Gozalvez

CAMALLARGA-VALLADA

460

Amparo Cebolla Iborra

Independiente

461

Manuel Dominguez Sanchez

Som Passatge

462

Jose Ramon Catala Cebria

Penya Mohicans

463

Maria Raquel Fons Brines

C.A. La Valldigna

464

Toni Hernandez Llorens

Som Passatge

465

Vicente Cortes Petez

Independiente

466

Andreu Company Grau

C.T. Cullera

467

Ioana Bojan

Independiente

468

Bernardo Garcia Martinez

C.A. Els Coixos de Carlet

469

Carolina Contreras Monzon

Vinalesa Runners

470

Marc Lamolda Fletes

Cobarde's Team

471

Marcos Pastor

Independiente

472

Ivan Furio

C.D. Alcudiadeveo

473

Manuel Torres Fernandez

C.M. Senglars Favara

474

Juan Navarro Navarro

Club Castell de Serra

475

Vicente Ballester Domingo

Mur i Castell Tuga

476

Juanjo Moreno Pelegero

Independiente

477

Blanca Fuentes Boix

Independiente

478

Miguel Angel Domenech Gimeno

Independiente

479

Pere Mayor Castillo

Sportphysiology

480

Ricardo Gimeno Gimenez

Societat Alzirenya de Muntanyers

481

Alberto Lahoz Colomer

Societat Alzirenya de Muntanyers