Lista Inscritos

VIII VOLTA A PEU I MARXA BONESTAR-LA LLACUNA

Carrera Absoluta: 01/05/2019 a las 11:00h

0

Pendientes

192

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
1

Kily Polvoreda Lopez

Independiente

2

Raul Server Server

Autis Running Team

3

Alfredo Alba Moreno

GR REAL DE GANDIA

4

Luis Miguel Cardo Fernandez

Club de Correr El Garbí

5

Dani Montagut Del Amo

C A Camallaes-Reflyx

6

Conxa Puig Perez

Independiente

7

Merche Carbonell Ferrando

C.A.XERESA

8

Maria Jose Gonzalez Amoros

Independiente

9

Jesus Blas Juan Escriva

C.A. L´Espenta

10

Jose Andres Ferrer Carbo

Independiente

11

Julia Heredia Ochoa

C.A. Safor DelikiaSport

12

Juansa Llopis Ibiza

C.A. L´Espenta

13

Sergio Espi Recatala

Independiente

14

Sergio Martinez Parraga

Club de Correr El Garbí

15

Alberto Millet Pellicer

C. Correr a gust Bellreguard

16

Encarna Ripoll Boigues

C. Correr a gust Bellreguard

17

Carmen Gonzalez Martinez

C.A. Safor DelikiaSport

18

Jose Torres Martinez

C.A. Safor DelikiaSport

19

Maria Jesus Vila Rodriguez

C. A L'ESPENTA

20

Hector Mascarell Girones

G.E. Els Llops Villalonga

21

Gisela Lucas MaÑo

C.A. Safor DelikiaSport

22

Ivan Moreno Cobos

C.A. Safor DelikiaSport

23

Karina Bandola

Independiente

24

Agustin Arago Gomis

C.c. El garbi

25

Rafael Jimenez Billoin

Independiente

26

Jorge Simo Peiro

GR REAL DE GANDIA

27

Juan Jose Lopez Catala

TEMASYTEST

28

Carlos Sanchez Sau

C. Bernardos Trotters

29

Fernando Grau Sapena

Amos Team

30

Jordi Estruch Mascarell

Cal Dir Espurna

31

Lorena Savall

C.A. L´Espenta

32

Maximo Delgado Cordon

ANDALE, ANDALE

33

Maica Llop Domingo

ANDALE, ANDALE

34

Paco Millan Cano

C.A. Safor DelikiaSport

35

Santiago Lledo Felis

Amos Team

36

Ana Salort Tercero

C.A. L´Espenta

37

Manucorre Marco Costa

NONAIFESTES

38

Vicent Ferragud Donet

Independiente

39

Claudia Gato Julio

Independiente

40

Elias Sosa Astudillo

Independiente

41

Joan Lluis Moratal Marti

G.E. Els Llops Villalonga

42

Marilola Escriva Ortola

C.A. L´Espenta

43

Manolo Pous Miralles

C.A. L´Espenta

44

Salva Gregori Moliner

Independiente

45

Toni Gregori Just

G.E. La Carena La Font

46

Jose Escriva Julia

G.E. La Carena La Font

47

Marian Vida Pizarro

C.A. L´Espenta

48

Jessica Estrugo Heredia

Independiente

49

Antonio Gallego Millet

Independiente

50

Sisi Mayans Blanco

C.A. L´Espenta

51

Enrique Peiro Catala

C.A. L´Espenta

52

Oscar Grau Estruch

C.A. Safor DelikiaSport

53

Georgi Georgiev

Independiente

54

Ana Ortola Ortola

C.A. L´Espenta

55

Dante Dellelce

Independiente

56

Jose Peiro Chaveli

MANDRILADORA ALPESA

57

Veronica Jareño Medrano

C. A LA VALLDIGNA

58

Albert Alborch Palacios

AmicsrunniGandiaC2C

59

Toni Cervera Tur

C.A. Els Oliveros

60

Asun Gregori Estruch

C.A. Els Oliveros

61

Vicent Esteve Pons

C.D.l'espenta

62

Amparo Soriano Galindo

C.D.l'espenta

63

Loren Gonzalez Borras

Independiente

64

Xaro Tecles

C.A. L´Espenta

65

Joan Carles Gilabert Pellicer

Corriol Xtrem

66

Javier Serrano Espinar

C.D. L’ESPENTA

67

Toni Marco Costa

Independiente

68

Belem Marin Catala

APER ALCOI

69

Pilar Arlandis Collado

C.A. L´Espenta

70

Carlos Miñana Albanell

CALYGAT

71

Vicent Pons Garzo

C.A. La Valldigna

72

Rosa Boix Moratal

Independiente

73

Vicent Abril Martinez

C.A. Els Llops de Manuel

74

Susana Ortola Pons

C.A. Els Llops de Manuel

75

Javier MaÑo Sigalat

Club de Correr El Garbí

76

Fernando Robles Oliver

C.A. Safor DelikiaSport

77

Vanessa Marti

Independiente

78

Jose Antonio Vengut

Independiente

79

Juvenal Redondo Cervera

Independiente

80

Ramon Domenech Giner

Independiente

81

Francisco Javier Valles Murcia

Independiente

82

Marleen Van Leeuwen

Independiente

83

Salva Revert Fas

C.A. Safor DelikiaSport

84

Kiko Guerrero Coix

C.A. Miramar Fent Cames

85

Alicia Tauste Escriva

TNGAS.SPORTS

86

Guillermo Jaime Peiro Ferrer

NTGAS SPORTS TEAM

87

Vicente Signes Martinez

Independiente

88

Toni Falquet Torres

C.D. L’ESPENTA

89

Luis Pascual Villena Crespo

Independiente

90

Carmina Tormo Mullor

C.A. Safor DelikiaSport

91

Kico Jorda Fornes

C.A. Safor DelikiaSport

92

David Femenia Oliver

Alejandro Sanz - Rickysporteam

93

Jairo Calabuig

Independiente

94

Jose Luis Coll Vives

GR REAL DE GANDIA

95

Pere Lluis Garcia Reig

C.A. Gandia

96

Natxo Peiro Fernandez

C.A. Safor DelikiaSport

97

Aurora Bolo Moncho

Independiente

98

Jose Miguel Devesa Ferrer

Independiente

99

Teo Santamaria

Independiente

100

Juan Escriva Isnardo

C.A. Daimús Tecnoesport

101

Abel Nadal Tomas

Independiente

102

Tolo Amil Rodriguez

C.A. Orero Paterna Runners

103

Isa Chaparro Navarrete

C.A. Orero Paterna Runners

104

David Sanchis Ortiz

3erTiempo

105

Fany Moratal Blay

Independiente

106

Fernando Boronat Segui

C.A. Safor DelikiaSport

107

Joaquin Colomer Garcia

Independiente

108

Alejandro Reina

Independiente

109

Maritxel Costa Estevan

Independiente

110

Vicent Sastre Pons

Independiente

111

Gema Parra Lorente

C.A. L' Espenta

112

Andres Asco Ferrer

GR REAL DE GANDIA

113

Jose Blasco Bataller

GR REAL DE GANDIA

114

Diego Martin Bandin

Independiente

115

Javier Olivares Herranz

Trávila

116

Frasco Coronado Garcia

Independiente

117

Ana Signes Marti

Club Handbol Riola

118

Josep Hervas Peinado

Club Handbol Riola

119

Javier Salelles Mateu

C.D L'ESPENTA

120

Anna Parraga Salort

C.A. L´Espenta

121

Daniel Tomas

NTGAS SPORTS TEAM

122

Justo Insa Garcia

C.E. Quatre Gats de Rótova

123

Robert Millington

Independiente

124

Marti Sifre Pont

C. Bernardos Trotters

125

Mark Langley

Independiente

126

Alexandra Collinson

Independiente

127

Vicent Bertomeu Quero

C. Datilera Team

128

Miquel Grimalt Escortell

C. Datilera Team

129

Sergi Marti Torres

C. Datilera Team

130

Susi Vicedo MiÑana

C.A. Corbera

131

Jose Vte Peris Devesa

C.A. Corbera

132

Jose Francisco Garcia Santacreu

C.BERNARDOS TROTTERS

133

Pablo Alonso Lopez

Clockwork Running

134

Lorena Valdepeñas Poveda

Independiente

135

Pepa Arbona Moncho

G. E ELS LLOPS VILLALONGA

136

Raquel Cañamas Ochoa

Independiente

137

Basilio Requena Morales

Independiente

138

Jose Maria Soler Sanz

Independiente

139

Enrique Soler Salcedo

Independiente

140

Juan Ribes Estruch

G.E. Els Llops Villalonga

141

Fran Docon Juan

G.E. Els Llops Villalonga

142

Eduardo Serrano Cupeiro

Independiente

143

Oscar Caudeli Bolo

Independiente

144

Maria Jose Ballester Domingo

Club Atletisme Almussafes

145

Carlos Rocher Salom

Club Tenis Oliva

146

Jose Joaquin Monfort Grimalt

C. Datileras Team

147

Jesus Breco Romero

Club de Correr El Garbí

148

Ramiro Alemany

Independiente

149

Amparo Moratal

Independiente

150

Juanjo Burguera Burguera

C.A. Daimús Tecnoesport

151

Louisa Ambler

C. A. Corremundos

152

Blanca Molio Guillem

C.A. L´Espenta

153

Jordi Moran Gonzalez

Independiente

154

Andres Fajardo Valenzuela

Torrent Corre

155

Liz Karina Fernandez Gauto

Torrent Corre

156

Juan Jose Vaz Saez

Torrent Corre

157

Alberto Voces Molla

L’ Espenta Oliva

158

Jose Ignacio Sanrosendo Moreno

C.A. SAFOR DELIKIA SPORT

159

Pamela Mccarthy

C.A. Corremundos

160

Vicent Bort Moreno

Independiente

161

Vicente Conejero Torro

Ocr Amicx

162

Lorenzo Garcia Canet

SUPERATESPORT.COM

163

Lidia Bohigues Perez

C.A. Els Oliveros

164

Sonia Sanchez Martin

C.C.Camallaes Reflyx

165

Jose Albert Tronchoni

Independiente

166

Jose Vicente Cazalla Garcia

C.E. Quatre Gats de Rótova

167

Ruben Pou Perez

C. Bernardos Trotters

168

Juan Cristobal Diaz Garcia

C.A. Gandia

169

Vicente Salort

L'Espenta

170

Milagros Garcia Calle

C.A. Camallaes-Refyx

171

Ximo Garcia Mira

Independiente

172

Jonathan Piqueras Torres

C.A. Favara

173

Emilio Jose Molina Martin

Alejandro Sanz - Rickysporteam

174

Jose Molina Donat

Independiente

175

Kike Moragues Signes

C.A. Daimús Tecnoesport

176

Jose Peiro Miñana

Independiente

177

Oscar Figueres Cuevas

ICE FOR LIFE

178

Rafa Copovi Gregori

Independiente

179

Atmane Laghoub

Independiente

180

M Rosa Garcia Mestre

C.A. L´Espenta

181

Paco Cortes Herranz

Atletisme Alginet

182

Carmen Greus Llin

Atletisme Alginet

183

Encarna Cuñat Simon

Club Atletisme Albal

184

Sergio Serra Tur

Independiente

185

Cesar Fernandez Mateu

C.A. La Valldigna

186

Alejandra Orquin

Independiente

187

Juan Carlos Egidos Catala

Restaurante victor

188

Olga Justo Encinar

Independiente

189

Carlos Tudela

Independiente

190

Raquel Llopis Escriva

C.A. L´Espenta

191

Ivan Mas Cloquell

Independiente

192

Domingo Brito Duran

Restaurante victor