Lista Inscritos

X TRAIL 3 PICS LES RODANES

RAPITTRAIL 14KM: 20/01/2019 a las 09:00h

0

Pendientes

493

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
100

Ruben Vivo Domenech

C.A. L´Eliana Running

101

Irene Guerrero Gimenez

C.A. L´Eliana Running

102

Diego Garcia Ruiz

C.A. Edeta

103

Antonio Martin Pineda

Independiente

104

Cesar Gomez-mora Lopez

Independiente

105

Javier Bosch Gimeno

Independiente

106

Belinda Guaita Garcia

C.A. Vilamarxant

107

Angeles Roch Sanchis

Independiente

108

Damia Andres Mateu

Independiente

109

Ivan Temina Martinez

Independiente

110

Vicent Suay Blat

Independiente

111

Gonzalo Ontoria Lerma

C.A. Villarta

112

Cristina Fuentes Hernandez

Independiente

113

Pablo Mata Barcelo

Independiente

114

Sergio Almonacil Segura

Independiente

115

Ivan Marin Aibar

serac sport

116

Jose Maria Marin Sales

Serac Sport

117

Sergio Cervera Ferrer

Independiente

118

Enrique Navarro

Independiente

119

Eugenio Valero Ramos

Independiente

120

Ignacio Garcia Gonzalez

Independiente

121

Javier Salgado Pacheco

C.A. Orero Paterna Runners

122

Pedro Antonio Garcia Garrido

C.A. Orero Paterna Runners

123

Jose Ramon Garcia

Clockwork Running

124

Maria Elizabeth Garzon Moran

Xtremers

125

Manuel Fernandez Ballesteros

C.A. Orero Paterna Runners

126

Fidel Lopez Garcia

C.A. Orero Paterna Runners

127

Mila Moreno Montoro

C.A. Orero Paterna Runners

128

Yasmina Martin Rivera

C.A. Orero Paterna Runners

129

Loli Rivera Ruiz

C.A. Orero Paterna Runners

130

Cesar Cano Gimeno

Independiente

131

Pablo Mayer Gonzalez

C.A. Orero Paterna Runners

132

Rosa Solorzano

C.A.l'eliana running

133

David Caballero Hernandez

Independiente

134

Victor Martinez Montañes

C.A. Orero Paterna Runners

135

Juan Carlos Bayona Martinez

Independiente

136

Jose Luis Hernandez

Independiente

137

Kiko Vicedo

C.A. Orero Paterna Runners

138

Ana Isabel Llabata Albarracin

C.A. Orero Paterna Runners

139

Pedro Molina Santiago

ACPL Benaguasil

140

Ana María Rueda Perez

ALEX CAMPOS TEAM

141

Carmen Rus Poves Herraiz

C.A. Orero Paterna Runners

142

Francisco Garcia Perez

C.A. La Pobla de Vallbona

143

Oscar Andani Andres

Independiente

144

Carlos Gil Gimeno

Independiente

145

Arantxa Simo Barres

S.m.club de montañala el xocainet

146

Ruben Golfe Silvestre

C.A. Vilamarxant

147

Oscar Lechiguero Prieto

Independiente

148

Marcos Galera Lozano

PICASSENT CORRE !

149

Juan Carlos Fernandez Valiente

Picassentcorre

150

Beatriz Pertusa Diaz

Legión forus

151

Jesus Martinez ViÑuelas

La Font de les Runners

152

Sandra Puelma Silva

C.A. Orero Paterna Runners

153

Sergio Moreno Costa

Olympo team

154

Christian Campos Bonet

C.D. Never Stop Running

155

Sergio Tarazona Cabezon

Picassent corre

1

Norma Cervera Ubeda

Universitat Politècnica de Valéncia

156

Francisco Noguera Alepuz

Independiente

157

Felipe Sanz Sanz

C.A. Orero Paterna Runners

158

Antonio Rengel Gonzalvez

Independiente

159

Vicente Gil Coscolla

Independiente

160

Beatriz Lozano Zamora

Independiente

161

Joan Ferrer

Vegan Athletes

162

Fran Lopez Saceda

C.A. Correores de Buñol

163

Nico Perez Fuentes

C.A. Vilamarxant

164

Marcos Garcia Navarro

C.A. Corredores Buñol

165

Juan Monleon Valero

5Dedos Valencia

166

Fran Almero Descalzo

Independiente

167

Juan Antonio Segovia Martinez

GREEN POWER SPORTS TEAM

168

Xema Fernandez Navarro

Independiente

169

Mar Adria Mora

Independiente

170

Jose Antonio Nebot Garcia

Independiente

171

Vicente Ferrer Perez

C.A. Corredores Buñol

172

Vicente Ferrando Castellano

BENICORRER BENISANO

173

Javi Llacer Sanchis

Picassent Corre

174

Lluis Miquel Andes Merino

C.A. Edeta

175

Yolanda Carrion Verdes

Independiente

176

Miguel Torrijo Igual

Oreropaternarruners

177

Jesus Cervera Garcia

Independiente

178

Merche Lacalle Gacria

C.A. La Pobla de Vallbona

179

Pedro Alonso Palomo

PICASSENT CORRE

180

Joaqui Garrigues Carrascosa

C.A.Correores buñol

181

Alberto Ayter Ballester

Independiente

182

Luis Monleon

Rocafort Running

183

Rafa Muñoz Castellanos

Independiente

184

Julia Bernabe Zarzo

C.A. Vilamarxant

185

Francisco Javier Olmos PiÑar

Runners Ciutat de Valencia

186

Juan Ruiz Fernandez

C.A. Triesport Turís

187

Eduardo Corell Garcia

C.A. Triesport Turís

188

Juan Ramon Soler Lozano

C.A. Triesport Turís

189

Cristina Carcel Cortes

C.A. Triesport Turís

190

Jose Antonio Pastor Ibañez

C.A. Triesport Turís

191

Jose Zanon Corell

C.A. Triesport Turís

192

Jose Domenech Boltes

C.A. Triesport Turís

193

Josep Almela Grau

C.A. Triesport Turís

194

Rafael Nogueroles Igual

C.A. Triesport Turís

195

Vicente Montesinos Guzman

C.A. Vilamarxant

196

Luis Novella

C.A. Orero Paterna Runners

197

Jose Vicente Gilabert Exposito

Independiente

198

Alberto Mendez Codesal

Independiente

199

Rosa Maria Escutia Alvarez

club atletisme vilamarxant

200

Ursula Lopez Sanchez

C.A. Avapace Corre

201

Raul AlcaÑiz Romero

Independiente

202

Victor De La Paz Aparicio

C.E OUTDOOR NATURA MONCADA

203

Josep Gonzalez Carbo

Independiente

204

Tono H.nuñez

Club triatlón cullera

205

Tina Robles Ruiz

C.M. Senglars Favara

206

Cristofor Tronchoni Crespo

Picassent Corre

207

Jose Chulia Sena

Coratge Missions

208

Chelo Marti­n Biosca

Coratge Missions

209

Inmaculada Burguera Sierra

Club Esportiu Aventura Verd 3

210

Eva Burguera Sierra

Independiente

211

David Dominguez Campos

Independiente

212

Pedro Lahiguera Muñoz

C.A. Vilamarxant

213

Daniel Alvarado Balaguer

Club de Córrer Xeraco

214

Mayte Mocholi Serra

Colla el Parotet

215

Jose Vte Garcia Siurana

Colla el Parotet

216

Joan Pastor BaÑuls

C.D. Never Stop Running

217

Salvador Pons Molto

GEG - GRUP ESPELEOLÒGIC GATA

218

Raul Olmos Garrido

Oreo paterna runners

219

Ruben Rius Garcia

Runners Ciutat de Valencia

220

Manolo Quereda Bravo

Independiente

221

Antonio Manuel Garfella Ubeda

Xe tiratu

222

Jesus Serna Sanchis

Independiente

223

Nour Eddine Asbita

C.A. Edeta

224

Manuel Baus Ruis

Independiente

225

Jesus Angel Cuevas Albaladejo

Sardineta

226

Olivier Sanchez Renaudin

Independiente

227

Juan Manuel Cuevas Albaladejo

Sardineta

228

Jose Carlos Benito Mozo

Independiente

229

David Calabuig Franco

Forus Runners

230

Salvador Beltran Cabo

SUSODELAFUENTE

231

Jose Galiana Peris

S. D. Centpeus

232

Emilio Fuentes Castello

Corre que t'Agafe

233

Ana Jimenez Martinez

The Kenyan Urban Way

234

Marta Ortega

The Kenyan Urban Way

235

Abel Llopis Granero

C.A. Riba-Roja Ribapeu

236

Joaquin Moreno Casado

La Font de les Runners

237

Sara Ruiz Botella

Estamos locos o que??

238

Carlos Morillas Megia

REDOLAT TEAM

239

Antonio Crespo Herreros

Independiente

240

Jose Juan Martinez Lopez

SAB Training Center

241

Jose Vicente Hortelano Patiño

C.A. Orero Paterna Runners

242

Jorge Bernal Crespin

C.A. Orero Paterna Runners

243

Alexandra Burbano Lopez

The Kenyan Urban Way

244

Maria Biosca Ruiz

C.D. Never Stop Running

245

Enric Ferrer Coret

Independiente

246

Jose Antonio Vinagre Bonillo

Independiente

247

Luismi Garcia Aguado

Picassent Corre

248

Antonio Melero Gimenez

Independiente

249

Isaac Llacer Badal

Club de Muntanya CXM València

250

Oscar Garcia Cuesta

C.A. Orero Paterna Runners

251

Jose Murgui Tamarit

C.A. Vilamarxant

252

Sergio Gomez Gonzalez

Penya el Coyote

253

Pili Argudo Saez

SAB TRAINING CENTER

254

Manuel Garfella Ubeda

Xé tira tú

255

Carlos Gasco Estelles

Independiente

256

Andres Sanchez Garcia

Independiente

257

Jose Aura Tarancon

Independiente

258

Vicente Boix

TRI-TRAIL

259

Francisco Miguel Aranda Panizo

Independiente

260

Fernando Navarro Nacher

Triamics Silla C.T.

261

David Mirasol Perez

C.A. CHESTE

262

Jose Luis Beato Ramirez

Independiente

263

Ramon Farinos Folgado

Independiente

264

Antonio Domingo Martinez

c.a.edeta

265

David BascuÑana Ceas

Torrent Corre

266

Paco Gomez

C.A. Edeta

267

Francisco Javier Navarro Tortola

BxM Bétera

268

Toni Espadas Garcia

Runners Ciutat de Valencia

269

Antonio Perez Redondo

C.A. Cheste

270

Ignacio Fabra Barberan

C.T. Huracán Valencia

271

Rafael Lahoz Bisbal

Down Valencia Running

272

Antoni Espinoza Galarreta

C.A. Marjana Chiva

273

Franc Garcia Merino

Independiente

274

Beatriz Aleixandre Sales

A les Nou

275

Jose Miguel Penalba Penalba

100% TEAM Benetusser

276

Tomas Melgoso Sanchez

COMIL

277

Vicente Camacho Gomez

Independiente

278

Christian Pescaru

Independiente

279

Jose Manuel Cabrera Gallardo

Independiente

280

Jaume Cutanda Sanchez

Independiente

281

Raul Perea Lopez

ITV ICE MAKERS

282

Jose Antonio Ruiz Sanchez

C.A. Orero Paterna Runners

283

Fernando Quiles Ros

FQRunner

284

Jose Luis Leon Lopez

Independiente

285

Sergio Garcia Olalla Hilla

C.E. Pobla

286

Pascual Someño Perez

C.A. Montaverner

287

Encarna Mena Prosper

C.E.Pobla

288

Noelia Cano Rodriguez

C.E. Pobla

289

Julio Jose Lopez Cervera

C.A. Vilamarxant

290

Jose Gonzalez Gabarda

Casinos 'La Pelailla'

291

Patricia Soriano Llorens

REDOLAT TEAM

292

Rafa Garcia Garcia

Club atletismo de Cheste

293

Eloisa Cantarero Server

Independiente

294

Domingo Talayero Perez

5Dedos Valencia

295

Aurora Rajadell Rey

C.E. Pobla

296

David Calpe Romero

The Kenyan Urban Way

297

Cristina Marti Rozalen

Independiente

298

M Angeles Rubio Mateos

C.E. Pobla

299

Valero Tamarit Carretero

Independiente

300

Alberto Marti Rodrigo

CC BUGARRA

301

Carmen Cantarero Server

Independiente

302

David Garrigues

Independiente

303

Sandra Ruiz Garcia

C.E. Pobla

304

Juan Jose Lopez Villanueva

REDOLAT TEAM

305

Luis Herrero Piqueras

C.E. Pobla

306

Cristina Fernandez Plaza

C.E. Pobla

307

Javier Valdivieso Garriga

C.E. Pobla

308

Pablo Roca Giraldos

C.A Correores Buñol

309

Ana Martin Garcia

Independiente

310

Sara Martinez Valiente

RIVER RUNNERS

311

Antonio Torralbo Martinez

C.E. Pobla

312

Eliseo Marti Llimera

P.A.RIBAPEU

313

Mari Carmen Gomez Gonzalez

C.A.RIBAPEU

314

Jose Manuel Albero Torres

Independiente

315

Victor Velarde Alvarez

C.A. La Vall d´Uixó

316

Sandra Piera Ruiz

Independiente

317

Asier Mazorriaga Rama

C.E. Pobla

318

Javier Montesinos Suarez

Run Mountain

319

Jose Manuel Seligrat Bermudez

Independiente

320

Marcos Bernad Serra

Independiente

321

Carlos Bea Sanchez

C.A. Vilamarxant

322

Jose Miguel Juan Marti

C.A. Montaverner

323

Mario Santacatalina Tormo

C.A. Montaverner

324

Faride Cambindo Mercado

The Kenyan Urban Way

325

Jacob Marmol Castillo

Independiente

326

Jorge Julio Saez Aliaga

Independiente

327

Jose Perez Soriano

XTEAM

328

Ma Pilar Lluch Marti

C.E. Pobla

329

Ana Pradas Vega

A Ritmo Maratón

330

Ximo Garcia Mallols

C.E.POBLA

331

Pepe Rodrigo Fabuel

C.A. Vilamarxant

332

Jorge Gonzalez Buch

Independiente

333

Andres Ros Navarret

Independiente

334

Andrea Perez Cascant

CT REHAB ESPORT ALDAIA

335

Oscar Toro

C.A. Riba-Roja Ribapeu

336

Javi Megias Ballesteros

Independiente

337

Antonio Marin Garcia

Facultat d'Economia UV

338

Jose Manuel Marin Garcia

Facultat d'Economia UV

339

Javi Benito Garcia

C.A. Montaverner

340

Maria Gimenez Villarreal

A RITMO MARATÓN

341

Arturo Tornero Estebanez

A Ritmo Maratón

342

Alba Añon Alabau

Cor i Muntanya

343

Miguel Angel Gomez Garcia

C.A. Cheste

344

Carmen Raimundo Blay

CEMOS

345

Francisco Hidalgo Sanchez

C.A. La Pobla de Vallbona

346

Paco Claros Beneyto

CEU Run

347

Teresa Moya Ramon

CEU Run

348

Jose Enguidanos

Edeta liria

349

Cristina Romero Hinojosa

Independiente

350

Eva Montoro Tormos

C.E. Pobla

351

Jose Javier March Abad

Independiente

352

Pablo Mateu Arce

C.D. Enesport

353

Rafa Agusti Lafuente

C.A. Edeta

354

Carlos Verduch Zanon

Independiente

355

Jose Carlos Maldonado Gomez

Independiente

356

David Perez Taberner

Independiente

357

Javier Garcia Sahuquillo

Independiente

358

Jose Luis Soto Carrasco

C.E. Pobla

359

Arantxa Roig Cayuela

C.E. Pobla

360

Ana Roig Cayuela

CEPOBLA

361

Alejandro Salvi Rabadan

Independiente

362

Inmaculada Olmos Gimeno

Independiente

363

Paco Lorca Vecina

C.E. Pobla

364

Manuel Lopez Rios

C.E. Pobla

365

Juam Ignacio Server Calabuig

TRI VU

366

Lara Marti Rubio

C.A. Correliana

367

Carlos Gonzalez Lucassen

Independiente

368

Andres Martinez Perez

Independiente

369

Jose Castellar Buenaventura

C.E. Pobla

370

Patricia Bernabe Perez

CAV Vilamarxant

371

Ana Villalba De Ortega

Independiente

372

Carlos Muñoz Nebot

Independiente

373

Roberto Santamaria

Runners Ciutat de Valencia

374

Javier Cisneros Regalon

Club de Muntanya CXM València

375

Jose Maria Salas Vilches

C.A. Riba-Roja Ribapeu

376

Gustavo Soto Miron

Independiente

377

Cristina Albiach Montaner

C.A. Riba-Roja Ribapeu

378

Eva Parra Marquez

Independiente

379

Juan Arcon Porter

Trail Villar Caja Rural

380

Estefania Miquel Martinez

Independiente

381

Laura Maestro Perez

Independiente

382

Dani Montal Miñana

Independiente

383

Dominique Kerleaux Wintenberger

C.A.Correliana

384

Yolanda Santolaria Lazaro

Independiente

385

Javier Monterde Espallardo

Independiente

386

Carlos Tor

C.D. Galeno

387

Javier Almela Siscar

XINO XANO

388

Jose Antonio Sanchez Sanchez

C.D. Never Stop Running

389

Mar Ruiz Perez

Runners Ciutat de Valencia

390

Fran Moreno Novella

Olympo team

391

Manuel Sanfelix Valladolid

cmr kikemoret

392

Manuel Garcia Sebastian

Independiente

393

Javier Gil Casero

C.A. Vilamarxant

394

Amparo Torres Bondia

C.A. Correliana

395

Javier Gago Segui

Trail Villar Caja Rural

396

Carlos Daras Cardete

Independiente

397

Nacho Diaz Latorre

C.A. Marjana Chiva

398

Alberto Lopez Samblas

Independiente

399

Enrique Tarraso Benavent

CrossWork OCR

400

Mari Farga Navarro

Independientemente

401

Mar Serrano Caro

C.A. Orero Paterna Runners

402

Nacho Perez Moreno

C.A. Riba-Roja Ribapeu

403

Juanvi Aguas Peris

Independiente

404

Veronica Elizabeth Quiguango Navarrete

Independiente

405

Crescencio Gromaz Montesa

C.E. Pobla

406

Francisco Javier Navio Olivan

C.A. Cheste

407

Javier Barba Rodriguez

Runners Ciutat de Valencia

408

Marta Martinez Martinez

C.A. Orero Paterna Runners

409

Carolina Lavarias Tarin

C.A. Cheste

410

Juan Vicente MuÑoz Garcia

Independiente

411

Susana Cañete Rebenaque

REDOLAT TEAM

412

Jorge Juan Jordan

Independiente

413

Raul Rosello Perez

CAV

414

Alejandro Julia Puig

Gaes Running Team

415

Sergio Troncho Herrero

C.A. Riba-Roja Ribapeu

416

Ines Lloria Hernandez

C.E. Pobla

417

Isabel Casanova Chisbert

Runners Ciutat de Valencia

418

Kostadin Dimitrov

Independiente

419

Alicia Gutierrez Pascual

Gaes Running Team

420

Gema Cambres Rodriguez

C.a correores de buñol

421

Juan Ramon Cuesta Parres

Penya el Coyote

422

Jorge Caparros Iglesias

Independiente

423

Rosa Peris Carbonell

C.E. Pobla

424

Ruben Luna Lazaro

Independiente

425

Daniel Leon Lopez

Independiente

426

Adrian Aranda Doblas

Independiente

427

Rafael Carrion Verdes

Independiente

428

Jesus Nozal Moreno

C.E. Pobla

429

Sergio Rubio Lopez

C.A. Orero Paterna Runners

430

Jaime Dominguez Guijarro

Penya el Coyote

431

Jorge Medina Guaita

Zona3 Club Deportivo

432

Rosa Cortes Sanchez

CxM Valencia

433

Ramon Fernandez Beltran

Independiente

434

Maria Amparo Mora Soler

Zona3 Club Deportivo

435

David Navarro Grosson

C.A. Orero Paterna Runners

436

Jesus Quiles Guaita

C.A. Marjana Chiva

437

Pedro Alcarria Martinez

C.A. Marjana Chiva

438

Ruben Lopez Samblas

Picassent Corre

439

Santiago Vilar Mora

Independiente

440

Jose Ruiz Dominguis

Runners Ciutat de Valencia

441

Fernando Marin Mallols

Corsarunners

442

Franc Renart Suay

ALEX CAMPOS TEAM

99

Juan Monleon Verdes

Independiente

443

Manuel Lozano Bahilo

XTEAM

-

Marcos Millan Salvi

Valencia Basket Running Team

444

Jose Andres Anton

ALEX CAMPOS TEAM

445

Roberto Pellicer Dominguez

Independiente

446

Juanjo Hernandez Campos

Trail Bogarra

447

Jose Maria Carrasco Manzano

Independiente

448

Anahi Jimenez

REDOLAT TEAM

449

David Ortiz Muñoz

Picassent Corre

450

Inma Medina Banderas

C.E. Pobla

451

Fran Naranjo Beltran

CROSSWORK OCR TEAM

452

Carlos Cervera

C.A. Marjana Chiva

453

Ferran Nuñez

C.A. Marjana Chiva

454

Julian Sajardo

C.A. Marjana Chiva

455

Raul Martinez Morales

Burjarunners

456

Silvia Chenoll Pascual

C.A. Correliana

457

Estela Maluenda Salvador

C.A. Orero Paterna Runners

458

Gema Sanchez Lopez

C.A. Correliana

459

Ana Chenoll Pascual

Independiente

460

Felix Jose Rubio Mateo

Fentca Running

461

Albert Asensio Collado

Independiente

462

Ignacio Marti Lluesma

Independiente

463

Carlos Gomez Muñoz

REDOLAT TEAM

464

Juanfran Arrojo Blazquez

C.A. Orero Paterna Runners

465

Luis Miguel Broseta Mico

Independiente

466

Miriam Lopez Rodriguez

Independiente

467

Veronica Varona Hernandez

C.A. Corredores Buñol

468

Ester Marin

Independiente

469

David Sanchez Garcia-casarrubios

TRT Meliana Tri-Running-Trail

470

Javier Albacete Tejedor

Independiente

471

Juanjo Sanchez Sauri

TRT Meliana Tri-Running-Trail

472

Ramon Garcia Robles

TRT MELIANA TRI RUNNING TRAIL

473

Pablo Navarro Campos

Independiente

474

Miguel Sanchez Caja

C.A. Orero Paterna Runners

475

Miguel Mico Barbera

Independiente

476

Maria Nuria Ten Fabuel

C.A. Correliana

477

Jorge Sempere Gimeno

C.A. Correliana

478

Estefania Moya

Independiente

479

Juan Miguel Peris Marzal

Independiente

480

Justo Gualda Solaz

C.A. Orero Paterna Runners

481

Jorge Farga Orts

C.A. Vilamarxant

482

Ivan Barat Gabaldon

Independiente

483

Francisco Garcia Montaner

Independiente

484

Manuel Moriano Lopez

Independiente

485

Lurdes Cano Pulido

C.A. Marjana Chiva

486

Laura Garcia Esteve

C.A. Vilamarxant

487

Gloria Gonzalez De Martos

C.A. Correliana

488

Amparo Alemany Lladro

STEEL RUNNERS

489

Teresa Albelda Garcia

STEEL RUNNERS

490

Miguel Albelda Garcia

STEEL RUNNERS

491

Miguel Alonso Piqueras

STEEL RUNNERS

492

Jesus Megias Torres

Independiente

493

Beatriz Ollero Blanco

Triamics Silla C.T.

494

Ana Escribano Gallardo

Picassent Corre

495

Javier Macklinder Sanchez Galarreta

C.A. Marjana Chiva

496

Pau Navarro Julve

Independiente

497

Carlos Del Olmo Momblanc

REDOLAT TEAM

498

Raul Fernandez Ramos

Independiente

499

Luis Alejandro Garcia Molina

REDOLAT TEAM

500

Mario De Paiva Guedes

STEEL RUNNERS

501

Julian Pedraza Ballesteros

Independiente

502

Salva Torres Peiro

C.A. Orero Paterna Runners

503

Ernest Ortega Asensi

Independiente

504

German Garcia Fortea

Independiente

505

David Ortiz

RUNNING ALGETE

506

Juani Lopez Casado

Independiente

507

Sandra Martin Felis

Independiente

508

Diego Lechuga Fraile

Independiente

509

Pedro Somovilla Carrasco

Independiente

510

Carolina Faulí Navarro

C.A. Vilamarxant

511

Laure Brousse

ESTAMOS LOCOS O QUE?

512

Álvaro Alcaide Soler

Independiente

513

Sergio Icardo Alcorisa

Independiente

2

Francisco Alvarez Collado

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

3

Ana Camarasa Perez

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

4

Dionisio Cano Lozano

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

5

Alejandro Carrillo De Leon

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

6

Gemma Escolano Savall

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

7

Alberto Galindo Martinez

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

9

Pedro Gomez Alvarez

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

10

Samuel Gonzalez Amoros

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

11

Oscar Irles Marco

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

12

Jose Daniel Lain Garcia

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

13

Yago Llorens Miralles

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

15

Oscar Pastor Pastor

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

16

Ivan Perez Mendez

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

17

Rita M Robles Pico

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

18

David Sempere Bru

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

19

Abraham Serrano Carrasco

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

20

Jaume AdriÁ Alberola BorrÁs

Universitat Jaume I de Castellón (UJI)

21

Bernat Mateu Escrig

Universitat Jaume I de Castellón (UJI)

22

Cesar Mateu Beltran

Universitat Jaume I de Castellón (UJI)

23

Daniel Sales Roger

Universitat Jaume I de Castellón (UJI)

24

Carlos Baeza Delgado

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

25

Miriam Ballester Urbano

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

26

Vicente Cerveron Lleo

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

27

Ramon Cortes Jorge

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

28

Ricardo Ferris Castell

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

29

Joan Gandia Sanchis

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

30

Jorge Garcia Sanchez

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

31

Natalia Gorriz Redon

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

32

Lidia Hernandez Izquierdo

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

33

Josep Llanes Castell

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

34

Carlos Mico Mestre

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

35

Raul Momblona Rodriguez

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

37

Julio Pellicer Porres

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

38

David Vives Blanc

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

514

Victor Baños Escriche

Independiente

39

Cristina De La Torre Paredes

Universitat Politècnica de Valéncia

40

Oscar Delgado Fumero

Universitat Politècnica de Valéncia

41

Sergio Devis Gallego

Universitat Politècnica de Valéncia

43

Joan Escamilla Fuster

Universitat Politècnica de Valéncia

44

Javier Galindo Rodriguez

Universitat Politècnica de Valéncia

45

Marc Gumbau Rogla

Universitat Politècnica de Valéncia

46

Gemma Herrero Valls

Universitat Politècnica de Valéncia

47

Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo

Universitat Politècnica de Valéncia

48

Alvaro Martinez Romero

Universitat Politècnica de Valéncia

49

Silvia Martos Martinez

Universitat Politècnica de Valéncia

50

David Morcillo Garcia

Universitat Politècnica de Valéncia

51

Marisa Pina Moreno

Universitat Politècnica de Valéncia

52

Carla San Miguel Fernandez

Universitat Politècnica de Valéncia

53

Roberto Vengut Tro

Universitat Politècnica de Valéncia

54

Pablo Sanchez Juarez

Universidad de Alicante

55

Noelia Rubio-quintanilla Puig

Universidad de Alicante

56

Carlos Mateo Buitrago

Universidad de Alicante

57

Rafael Corona Verdu

Universidad de Alicante

58

Antonio Salinas Monter

Universidad de Alicante

59

Francisco Javier Javier Navarro

Universidad de Alicante

60

Luis Fermin Sanchez Garcia

Universidad de Alicante

61

Jose Angel Abanades Conejero

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

62

Laura AntÓn Almero

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

63

Aitor BenÍtez Peinado

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

64

JesÚs Calaforra Ramada

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

65

Oswaldo Javier CÁrdenas TerÁn

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

66

Clara Climent Oltra

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

67

Miguel ExpÓsito Gisbert

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

68

Eduardo Franco Valenzuela

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

69

Aitor JuliÁ Blasco

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

70

Francisco Jose Marco Giner

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

71

Pablo Reina Argente

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

72

Álvaro Sabater RamÍrez

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

73

Javier Sanz Honrubia

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

74

Alejandro Francisco Valls Espinosa

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

75

Josep Garcia Suey

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

76

Joan Matoses Granell

Universidad Católica de Valencia S. Vicente Mártir (UCV)

77

Alejandro Garcia Carrillo

Universidad Miguel Hernández de Elche (UMH)

78

Jose David Moruno Benita

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)

515

Laura Navarro Alonso

Independiente

8

Sergio Serrano Amador

Universitat de València Estudis Generals (UVEG)