Lista Inscritos

X TRAIL 3 PICS LES RODANES

INICIACIÓ TRAIL 8K: 20/01/2019 a las 09:00h

0

Pendientes

163

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
900

Thais Rodriguez Montesano

A ritmo maratón

901

Nuria Huch Olmo

C.A. Orero Paterna Runners

902

Laura Martinez Fernandez

C.A. Orero Paterna Runners

903

Mari Carmen Lllopis Alfaro

C.A. La Pobla de Vallbona

904

Juan Luis Deler Gonzalez

Bicicletas Juan Deler

905

M Angeles Carretero Navarro

Independiente

906

Rebeca Matias Casañ

Independiente

907

Monica Lopez Martinez

LOS MAZAOS

908

Felipe Lopez Escribano

Independiente

909

Victor Lorente Vidal

Independiente

910

Jose Luis Lorente Oliete

Independiente

911

Aurora Parras Ruiz

C.A. Orero Paterna Runners

912

Sandra Bueno Llop

GREEN POWER SPORTS TEAM

913

Anna Solaz Alama

Independiente

914

Laura Martinez Nadal

C.A.EDETA LLIRIA

915

Noelia Moncho Redondo

Independiente

916

Ramon Moncho Redondo

C.A.CHESTE

917

Marta Alarcon Miro

Independiente

918

Patricia Charcos Verdes

Independiente

919

Paqui Arance Moreno

Independiente

920

Vicente Montesinos Cervera

C.A. Vilamarxant

921

Elena Gomez Moya

C.D. Never Stop Running

922

Sara Cubells Pastor

C.D. Never Stop Running

923

Marco Perez Carrasco

C.A. Edeta LLíria

924

Any Argesanu

Independiente

925

Mamen Espadas Garcia

Runners Ciutat de Valencia

926

Celeste Lozano Dura

C.A. Vilamarxant

927

Julio Zarzo Escrich

C.A. Vilamarxant

928

Iliria Carrion Orozco

Runners Ciutat de Valencia

929

Patricia Llopis Granero

Independiente

930

Javier Campos Portet

Independiente

931

Amparo Iranzo Aparicio

Independiente

932

Lupe Urgilez Rea

C.E. Som Moratalla

933

Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel

Independiente

934

Lorena Ferrer Granero

Independiente

935

Martin Elvira Ferrer

Independiente

936

Unai Mazorriaga Ayala

C.E. Pobla

937

Constantino Mas Navarro

Independiente

938

Loli Ortiz Bermejo

A Ritmo Maratón

939

Jose Villen Fernandez

A Ritmo Maratón

940

Ramiro Gilabert Dapena

Independiente

941

Sandra Vidrier Llopis

C.A. Edeta LLíria

942

Maria Pilar Puchades Lozano

Independiente

943

Ana Ruiz Suarez

Coratge Missions

944

Ana Maria Rodriguez Ramirez

Runners Ciutat de Valencia

945

Laura Badia Ruiz

ALBORACHE RUNNERS

946

Jose Navarlas

Independiente

947

Edgar Llopis Yuste

Independiente

948

Bogdan Tomescu

Independiente

949

Esther Hernandez Casas

Orero paterna Runners

950

Manuela Sanchez Iglesias

Sportí

951

David Aguilar Nacher

C.A. Riba-Roja Ribapeu

952

Ethel Ibañez Echevarria

Independiente

953

Francisco Javier Garcia Garcia

Independiente

954

Ana Cano Pulido

Independiente

955

Ana Granel Rodriguez

Independiente

956

Raul Ibañez Zarzo

C.A. Vilamarxant

957

Jose Maria Sanchez Cervera

Independiente

958

Javi Real Aloy

Independiente

959

Monica Alexandra Pilco Inga

The Kenyan Urban Way

960

Sandra Sanchez Martin

STEEL RUNNERS

961

Cristina Alcaide Marques

C.A. Orero Paterna Runners

962

Raul Rodenas Gonzalez

Independiente

963

Silvia Alabau

Colla el Parotet

964

Juan Cerrato Gasco

Colla el Parotet

965

Roberto Lucas Echeverria

Independiente

966

Patricia Muedra Santandreu

Independiente

967

Cintia Salazar Fortea

Independiente

968

Ignacio Marin Sanchez

Independiente

969

Xelo Colomina Silvestre

C.A. Vilamarxant

970

Alberto Tineo Cabello

Legion Forus Trail

971

David Oviedo

Independiente

972

Cristina Perez Enguix

Independiente

973

Pilar Garcia Martinez

Running Trail Requena

974

Carlos Soriano Benlloch

Independiente

975

Cristina Peramo Rubio

Independiente

976

Rafael Roca Sanchez

Independiente

977

Esther Nacher Fuster

C.A. Orero Paterna Runners

978

Rafael Golfe Gil

Independiente

979

Ruth Nacher Fuster

C.A. Orero Paterna Runners

980

Gema Montañana Perez

Penya el Coyote

981

Yunior Oliva Gomez

Independiente

982

Irene Nadal Parras

C.A. Orero Paterna Runners

983

Luis Martinez Soriano

C.A. Orero Paterna Runners

984

Vanesa Fernandez Saborit

C.A. Orero Paterna Runners

985

Vicente Olmos Mengod

Runners Ciutat de Valencia

986

Giancarlo Di Meo

Independiente

987

Amparo Segui Hispano

C.A. L´Eliana Running

988

Merce Alabort Furio

C.E. Pobla

989

Ruben Gonzalez Mas

Independiente

990

Hector Gonzalez Mas

Independiente

991

Simon Gonzalez Sanchez

Independiente

992

Felix Calatrava Ruiz

Independiente

993

Tania Lara Igual

Independiente

994

Yolanda Hernandez Rozalen

C.A. Orero Paterna Runners

995

Jordi Camps Valls

Grup de Córrer Emperador

996

Maribel Garcia Cubas

Independiente

997

Angel Garcia Martinez

Independiente

998

Paqui Castaño Ortuño

Independiente

999

Irene Rivas Castaño

CEA BETERA

1000

Javier Segovia Blanco

Blade Runners

1001

Francisco Jose Nadal Calafat

Independiente

1002

Adolfo Perez Cervera

INDEPENDIENTE

1003

Juan Jose Ortiz Cabezas

Independiente

1004

Guillermo Retortillo Collado

Independiente

1005

Pepe Calvete Martin

Independiente

1006

Daniel Ayala Herrera

Independiente

1007

Joan Belijar Garcia

Independiente

1008

Santiago Gregorio Villalba

C.A. Orero Paterna Runners

1009

Vicente Bonet Villar

EL tio trail

1010

Angela Tena Tejedor

Olympo Team

1011

Javi Gimeno

Independiente

1012

Esther Bou Company

Independiente

1013

Susana Clemente

Desafío Runners

1014

Alba Tejedor Alcon

Olympo team

1015

Miguel Sanchez Garcia

Olympo team

1016

Esther Rubio Renovell

Alborache Runners

1017

Gala Garrido Alpuente

Coratge Missions

1018

Judit Gavila Grados

Independiente

1019

Anabel Martinez Elbal

Coratge Missions

1020

Beatriz Redondo Sanchis

Independiente

1021

Rafael Mateos Jodar

CEIP L'HORTA RUNNING

1022

David Bohigues Piris

Corretot

1023

Ainoa Bolufer

Corretot

1024

Amalia Rodado Alabau

Independiente

1025

Juan Codina Torres

Peña el Coyote

1026

David Navarro

Independiente

1027

Tarsio Valero Ventura

Independiente

1028

Joaquin Melendez Zamora

Independiente

1029

Miguel Palacios Portoles

The Kenyan Urban Way

1030

Raul Camara Martin

Independiente

1031

Lola Hidalgo Sanchez

C.A. La Pobla de Vallbona

1032

Francisco Javier Richarte Martinez

Independiente

1033

Victor Manuel Romero Hinojosa

Independiente

1034

Jose Manuel Garcia Asensi

Independiente

1035

Juan Carlos Rozalen Zanon

C.C. Bugarra

1036

Javier Melgar Montoro

Independiente

1037

Carmen Mata Sanchez

Independiente

1038

Jose Garcia Perez

Independiente

1039

Teresa Garcia BaÑon

C.D. NOLIMITS TRI&TRAIL TEAM

1040

Hector Juan Sanmartin

Independiente

1041

Maria Dolores Lopez Miralles

Running Trail Requena

1042

Javi Lopez Santa Cruz

Independiente

1043

Alex Garbi Caro

Independiente

1044

Carmen Maria Guillen Larriba

Atletisme Sagunt

1045

Raul Vicente Casaña Eslava

Independiente

1046

Victor Alegre De Miquel

C.A. A les nou

1047

Inmaculada Almazan Simon

Independiente

1048

Edith Alinat

C.A. L´Eliana Running

1049

Claudio Gadea Catala

Independiente

1050

Ana Miralles Saez

Running Trail Requena

1051

Ainara Ceanuri Lopez

Running Trail Requena

1052

Alicia Calleja Ramos

C.D. NOLIMITS TRI&TRAIL TEAM

1053

Julio Imbert

Independiente

1054

Daniel Martinez Iranzo

Independiente

1055

Teresa Martinez Iranzo

Independiente

1056

Daniel Zurriaga Clavel

Team 3FDC

1057

Monica Dionisio Jareño

Independiente

1058

Jose Manuel Cañamares Verdejo

CORRE CORRE Q NO LLEGO

1059

Miguel Angel Ortiz Linares

CEIP L'HORTA RUNNING

1060

Pablo Perez Bernal

Independiente

1061

Ana Sabina Daza Gallardo

Independiente

1062

Esteban Solis Serna

Independiente