Lista Inscritos

XXIII MITJA MARATÓ CIUTAT DE XIRIVELLA

Mitja Marató: 04/11/2018 a las 10:00h

0

Pendientes

432

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
1

Francisco J. Gomez Rivodigo

Independiente

2

Jose Luis Moron

Independiente

3

Sergio Sanchez Ruiz

Independiente

4

Ignacio Martinez Franvoni

Atila team

5

Pedro Galan Delgado

Independiente

6

Paola Monzo Barreda

Independiente

7

Jose Antonio Marquez Fernandez

Independiente

8

Francisco Martinez Soto

atila team

9

Juan Carlos Ponce Garcia

Atila team

10

Victor Almendros Ripoll

Independiente

11

Julian Delgado Cebrian

Independiente

12

Lourdes Hernandez Cebrian

Independiente

13

Ignacio Garcia Burguete

C.A. La Vall d´Uixó

14

Carlos Esteban Moreno

Independiente

15

Tomas Jose Bellver Sanchez

Runator Running Club Valencia

16

Pedro Huerta Barreda

Independiente

17

Patricia Calaforra Perez

Independiente

18

Vicente Tarin Cervera

C.A. Vilamarxant

19

Javier Membrillas Iniesta

Independiente

20

Nacho David Cardona

Independiente

21

Enrique Mateu Violero

XTEAM

22

Javier Andreu Villar

CA Sense-límits

23

Tino Caballero Martinez

C.A. Rafel

24

Pedro Antonio Cascales Budiel

Club de Córrer Peus Quets

25

Emilio Pedro Galindo Verdejo

C.A. NOULAS

26

Juan Pedro Jimenez Ramon

Independiente

27

Joaquin Rel Marco

Independiente

28

Abel Oltra Eres

Independiente

29

Vicente Izquierdo Campos

Independiente

30

Maite Fletes Palomares

Independiente

31

Salva Montaner Daras

C.A. Sollana

32

Cesar Benavent Vila

Independiente

33

Julio Cesar De Juan Carayol

Atila Team

34

Raul Payri Marin

A les Nou

35

Angel Rubio Orti

Independiente

36

Carlos Fernandez Domingo

C.A. A les nou

37

Tomas Cuesta Valero

Club de Córrer Peus Quets

38

Ivan Tormo Cabanes

Independiente

39

Francisco Jara Nuñez

Independiente

40

Manuel Cruz Camacho

A les Nou

41

Ramon Cano Gallardo

XTEAM

42

Txema Cia Garza

C.A. A les nou

43

Ana Sanchez Cervera

Independiente

44

Alfonso Gonzalez Sanchez

Independiente

45

Carlos Gil Santiago

C.A. La Vall de Segó

46

Leopoldo Gimeno Almela

Independiente

47

Eugenio Vicente Craf

Independiente

48

Juan Lopez Puertas

Independiente

49

Tony Fernandez Garcia

S.D.CORRECAMINOS

50

Demetrio Arzo Fuertes

C.A. La Vall d´Uixó

51

David Segarra Nebot

C.A. La Vall d´Uixó

52

Jose Royo Soro

Independiente

53

Luis Miguel Guillamon Robredo

ranners ruices

54

Jose Maria Sanchez Cervera

Independiente

55

Jose Morella Cases

C.A. Running Catarroja

56

Sergio Ballester Pallares

S.M. Club Atletismo Onda

57

Carlos Roig Pellicer

GOMEZ MADRID KAGURS

58

Victor Pascual Camarasa

Independiente

59

Daniel Sanchez Alvarez

Independiente

60

Chelo Exposito Fort

C.A. Paiporta

61

Pepe Ferrandis Tarazona

C.A. Paiporta

62

Vicente Aledo Peñarrubia

Independiente

63

Jose Francisco Garcia Martinez

Independiente

64

Antonio Abad Simon

Independiente

65

Eduardo Sanchez Gimenez

SOLIVO TEAM

66

Quique Canos Correcher

Eixida c. A.

67

Jesus Navarro Lahera

BIKILA RUN WITH ME - IVAN GALAN

68

Marta Lozano Gimenez

The Kenyan Urban Way

69

Benito Serrano Gonzalez

C. A. TARAZONA

70

Juan Carlos Mena Ivars

A les Nou

71

Benjamin Pizcueta Soler

Independiente

72

Bernardo Cuenca Valles

Atletisme Rantelles Almussafes

73

Jose Luis Camps Soriano

Independiente

74

Jose Maria Vidal Ros

Independiente

75

Miguel Mazon Momparler

Zooquetes

76

Francisco Julve Lanuza

Zooquetes

77

Sandra Piera Ruiz

Independiente

78

Marilys QuiÑones

REDOLAT TEAM

79

Juan Carlos Paez Albarracin

C.A. Riba-Roja Ribapeu

80

Ramon Domenech Giner

Independiente

81

Ricardo Montilla Castillo

Independiente

82

Jose Vicente Bertolo Dominguez

C.A. La Vall de Segó

83

Miguel Domenech Izquierdo

REDOLAT TEAM

84

Carlos Horacio Firmani

Independiente

85

Francisco Javier Lucena Martinez

Colla el Parotet

86

Aitor Jorge Todrigo

C.C a peu pla

87

David Esteve Gaspar

Vermins on the Run

88

Antonio Barajas Costa

Independiente

89

Francisco Jose Gomez Villaescusa

Independiente

90

Esteban Sanchez Sanchez

Grup de Córrer Emperador

91

Alfonso Garrido Lestache

C.A. A les nou

92

Ivan Barrenechea

A Ritmo Maratón

93

Jose Antonio Escutia Saiz

Independiente

94

Alejandro Munoz Garcia

C.A. Poblats Marítims

95

Paco Valverde Girome

C.D.U. Politécnica Valencia

96

Jose Pascual Gil Montolio

C.A. La Vall de Segó

97

Alexis Magraner Rosa

Atletisme Rantelles Almussafes

98

Manuel Lopez Orellana

A LAS 14:10

99

Jose Hernaiz Perez

G.E. Coratge Missions

100

Angel Catalan

C.A. La Vall de Segó

101

Javier Macklinder Sanchez Galarreta

C.D.U. Politécnica Valencia

102

Jose Luis Barbajosa Perez

C.T. Carcaixent

103

Enrique Alberola Pardo

365Rider

104

David Rodriguez Zamora

CD Metaesport

105

Gabriel Hernandez Tur

C.A. La Vall de Segó

106

Xavi Zorrilla Vico

Independiente

107

Emilio Jose Santos Sebastia

Independiente

108

Julio Castell Perez

Independiente

109

Patricia Perez Grau

Ballesteres Runners

110

Luis Miguel Fortuny Alentado

Colla de còrrer Safranar

111

Inma Torres Chirivella

Burjarunners

112

Jose Julian Giron Quilez

Burjarunners

113

Isaac Gonzalez Nogues

Colla el Parotet

114

Alvaro Peiro Latorre

C.A. La Vall de Segó

115

Francisco Javier Calero Punteros

Independiente

116

Juan Lorenzo Perez Ojeda

C.A. A les nou

117

Fernando Alvarez Menendez

Independiente

118

Emilio Saez Puig

C.C. El Safranar

119

Rafael Ramos Martinez

Down Valencia Running

120

Chimo Miravet Martinez

Independiente

121

Alejandro Miravet Martinez

Independiente

122

Maria Perez Garcia

C.A. A les nou

123

Hugo Boquera Tirel

Independiente

124

Isabel Fuertes Garcia

Independiente

125

Vicente Gallego Llavata

C.A. A les nou

126

Emiliano Sanchez Del Alamo

Independiente

127

Sergi Albella Valgañon

Independiente

128

Miquel Morant Vercher

Independent

129

Jesus Sevilla Soler

C.D. Saladar

130

Miguel Angel Gago Gallego

Calcheros Runners Team

131

Juan Rodriguez De Guzman

Picassent Corre

132

Santos Alarte Gorbe

C.A. Vila de Alaquás

133

Alicia Gil Martinez

C.A. Vila de Alaquás

134

Jose Vicente Alos Perez

C.A. Vila de Alaquás

135

Jose Luis Quintanilla Ruiz

Corre que t'Agafe

136

Angeles Ortiz Requena

Independiente

137

Alberto Luque Jaen

Independiente

138

Nicolas Garcia Banacloy

Independiente

139

Juan Carlos Deval Garcia

C.A. Vilamarxant

140

Julian Moreno Perez

Independiente

141

Valentin Palacios Lopez

Grup de Córrer Emperador

142

Jose Valentin Parejo Garcia

Corredores de la ruta

143

Victor Villar Ibañez

C A LA VALL DE SEGO

144

Carmen Torres Montesa

Independiente

145

Soledad Ortega Margaritti

Independiente

146

Jorge Garcia Secaduras

C.A. Sense Límits Aldaia

147

Francisco Javier Rodriguez Sanchez

el bosque

148

Salvador Serrano Merchante

REDOLAT TEAM

149

Jose Luis Menarguez Carbajal

Independiente

150

Juan Arboledas Ces

Independiente

151

Ferran Reig Pascual

OBJETIVO FINISH

152

Ignacio Muñiz Ferrando

Coratge Missions

153

Antoni Espinoza Galarreta

C.A. Marjana Chiva

154

Andres Cerrillo Ortiz

C.A. Avapace Corre

155

Sergio Salvador Jimenez

C.A. Avapace Corre

156

Angel Abad Martinez Portillo

Independiente

157

Hector Perez Ferrandis

Independiente

158

Sole Climent Conde

C.A. Xàtiva

159

Javier Armesto

C.A. Running Catarroja

160

Elisabet Sustach

C.A. Running Catarroja

161

Rafa Saez Riera

Independiente

162

Jose Luis Marconell Encinas

C.A VON HIPPEL LINDAU

163

Ignacio Feijoo Arnau

Independiente

164

Jose Vte Urbano

Independiente

165

Pedro Blanco Muñoz

Club atletismo albal

166

Isaac Hernandez Arizo

Independiente

167

Pasqual Gil Aguado

Independiente

168

Jorge Luna Cervera

C.A. Yátova

169

Jose Maria Luna Huete

C.A. Yátova

170

Bernat Almudever Campo

C.A. Alcàsser

171

Emilio Ferrando Galbis

Independiente

172

Miguel Torres

Runfaster

173

Javier Salinas Royan

Independiente

174

Saul Cuadrado Fernandez

CLUB XTREM ALMENARA

175

Ramon Marti

CA NOULAS

176

Raul Rodriguez Gimenez

Durs per muntanya

177

Lorenzo Diez Gimeno

Independiente

178

Juan Isidro Garcia Melendez

C.A. La Vall de Segó

179

Irina Badia Lopez

C.A. La Vall de Segó

180

Lourdes Perez Perez

C.A. La Vall de Segó

181

Victor Mora Llopez

Los Murillos

182

Alex Escobar Segura

Calcheros Runners Team

183

Jose Antonio Espinosa Valls

Independiente

184

Jose Miguel Leon Sanfelix

Independiente

185

Raul Espinosa Valls

Independiente

186

Francesc Cayo Vilar

C.A. La Vall de Segó

187

Virginia Sanz Gomez

C.A. La Vall de Segó

188

Jose Antonio Juan Villanueva

Club d´Atletisme Paiporta

189

Daniel Lluch Marco

CDUPV Triatlo

190

Paco Badia Beltran

C.A. La Vall de Segó

191

Tomas Garcia Garcia-abadillo Aliaga

C.A. MURCIELAGOS

192

Abel Gomez Escobar

Independiente

193

Jorge Muñoz Bartual

Independiente

194

Rafael Ricarte Andia

365Rider

195

Luis Fuentes Piquer

C.A. Vilamarxant

196

Carlos Abad Carcelen

365Rider

197

Sergio Gonzalez Curiel

Colla el Parotet

198

Alejandro Andujar Vento

Independiente

199

David Sanchis Garcia

C.C. EL SAFRANAR, TORRENT

200

Angel Ureña Contreras

365Rider

201

Alejandro Torres Navarro

Independiente

202

Ivan Rodenas Aguilar

Triatlo Carcaixent

203

Alex Zafrilla Pelach

Independiente

204

Jose Marti

C.D.U. Politécnica Valencia

205

Salvador Lopez Borrull

C. A Sense limits Aldaya

206

Vicente Roig Yuste

club extrem almenara

207

Victor Tabasco March

A tota canya

208

Ruben Hurtado Martinez

Independiente

209

Adrian Herreros Rincon

RUNNERS ASUNCION TORRENT

210

Ramon Garro Belenguer

C.A. Avapace Corre

211

Rafael Herreros Rincon

RUNNERS ASUNCION TORRENT

212

Benjamin Ruiz Tormo

Independiente

213

Jorge Lopez Redondo

Saukala trail

214

Guillermo Campos Bonet

Independiente

215

Gema Garrido Beleña

C.A. Orero Paterna Runners

216

Juan Carlos Perez Mahiques

Grup Condol Denia

217

Marcos Lerma Buleo

C.A. Orero Paterna Runners

218

Jose Pascual Asins Magraner

Club Atletisme Almussafes

219

Juan Ferrer Toribio

Independiente

220

Jorge Ramos Uceda

Torrent Corre

221

Jesus Sanchez Pedregosa

Sanus Vitae Team

222

F.javier Prosper Pascual

Independiente

223

Alejandro Requena Garcia

365Rider

224

Lluis Andreu Puig

RUNNERS ASUNCION TORRENT

225

Ferran Roig Puig

Independient

226

Eloy Gomez Simo

Independiente

227

Alex Gomez Simo

Independiente

228

Alfredo Monrabal

Triculpelat Alaquas

229

Luis Garcia Covisa

Independiente

230

Joana Del

C.A. Corriols Sueca

231

Enric Asensi Golfe

C.A. Vilamarxant

232

Benjamin Eder Molina Toscano

Independiente

233

Julio Tomas Egea

C.A. Rafel

234

Sandra Olmos Marchante

Independiente

235

Carlos Llorca Estarelles

Club Atletisme Almussafes

236

Vicente Juan Soriano

C.A. Rafel

237

Jesus Fragueiro Ubeira

C.T. A Corre Cuita

238

Roberto Garcia Chacon

C.T. A Corre Cuita

239

Angel Nevado Garcia

SERRANO CLUB ATLETISMO

240

Adrian Nevado Pellicer

GREEN POWER SPORTS TEAM

241

Carlos Pozo Hermosilla

Climaturia

242

Ramon Gonzalez

Runners Ciutat de Valencia

243

Maria Mercedes Torres Sanchez

Independiente

244

Pedro Jose Gonzalez Perea

Independiente

245

Jose Maria Garcia Mercado

C.A. Orero Paterna Runners

246

Oscar Asins Satorres

Atletisme Rantelles Almussafes

247

Miguel Angel Gonzalez Alvarez

RIVER RUNNERS

248

Vicente Salvador Asins Magraner

Club Atletisme Almussafes

249

Domingo Machi Ortiz

Club.Atletismo.Benimodo

250

Jose Manuel Escribano Leon

Picassent Corre

251

Daniel Miranda

C.T. A CORRECUITA

252

Laila Lakkis Cases

C.T. A Corre Cuita

253

Enric Llanbies Sendra

C.E. Dorsal 19 Pego

254

Pasqual Sendra Franqueza

C.E. Dorsal 19 Pego

255

Javier Alcaraz Muñoz

Independiente

256

Ivan Gonzalez

Independiente

257

Jesus Vicente Pelecha Fernandez

Independiente

258

Jose Jesus Mendez Guerrero

club de atletismo corazon de america

259

Jose David Lorenzo Bonnin

Independiente

260

Angel Torres Pi

C.T. Alberic

261

Jose Antonio Crespo Martin

Colla el Parotet

262

Adan Vera Ticona

Independiente

263

Jose Angel Palomo Navarro

The Kenyan Urban Way

264

Raul Bueso Cebria

Independiente

265

Jose Manuel Chust Alcoy

Colla el Parotet

266

Gerardo Minguez Serrano

Independiente

267

Joaquin Marzo Lambies

Sanus Vitae Team

268

Alba Maria Vidrier Quiles

Sanus Vitae Team

269

David Manzanera Pastor

GREEN POWER SPORTS TEAM

270

Javier Humberto Llanos

C.A. L'ELIANA RUNNING

271

Moises Paton Rodriguez

Independiente

272

Juan Antonio Rodriguez

Independiente

273

Antonio Torralbo Martinez

C.E. Pobla

274

Javi Lozano Velasco

Atletismo Arroyo

275

Jose Ignacio Orenga Castello

CA LA VALL D'UIXÓ

276

Jose Francisco Gabaldon Defez

S.M. C.A. Quart de Poblet

277

Richerh Fernando Teran Prado

Independiente

278

Ferran Martinez Graullera

C.A. A les nou

279

Jose Manuel Navarro Martinez

Independiente

280

Andres Martin Pascual

A les Nou Godella

281

Francisco Javier Sanchez Urbaneja

Independiente

282

Hugo Montero Arango

Independiente

283

Rafa Martinez Garcia

Runners Ciutat de Valencia

284

Rafael Lopez Ferrer

C.A. Carcaixent

285

Fernando Peiro Planes

Benicorrer-Benisanó

286

Paco Galarza Ruiz

Independiente

287

Rafa Tarrega Cubells

Independiente

288

J.carlos Garcia Garcia

Independiente

289

Carlos Diego Fons

Independiente

290

Jose Vicente Martinez Moll

Independiente

291

Javier Sanchis Bordera

C.A. Orero Paterna Runners

292

David Prieto Lopez

Desnivel+Trail

293

Alexandre Baldres Aguado

C.A. Els Coixos de Carlet

294

Eusebio Zamora Saiz

Torrent Corre

295

Miguel Angel Martinez Ibanez

Independiente

296

David Oliver Colomer

C.A.Guadassuar Maskokotas

297

Vicent Molto Vidal

Independiente

298

Javier Perez Gabaldon

Independiente

299

Jjuan Carlos Del Olmo Benlloch

Independiente

300

Mohammed Ouerkat

Independiente

301

Jose Luis Pastor Marco

Blade Runners

302

Joaquin Picon Crespo

Independiente

303

Javier Velasco Garcia

YOIKO TEAM

304

Jose Maria Soler Sanz

Independiente

305

Arturo Aguirre

Independiente

306

Ricardo Gonzalez Latorre

Independiente

307

Jose Luis Garnes Montaña

Independiente

308

Luis Alejandro Garcia Molina

REDOLAT TEAM

309

David Palomera Svensson

CA SALTAMONTES

310

Manolo Valles Marzo

C.T. A CORRE-CUITA

311

Eduardo Corell Garcia

TRIESPORT TURIS

312

Esme Fernandez Alvarado

C.T. A CORRE-CUITA

313

Javier Bolinches Cervera

Independiente

314

Edelmiro Garcia Baron

Independiente

315

Rosa Gonzalez Muñoz

Independiente

316

Joaquin Martinez Bolinches

CAMES LLARGUES

317

Jose Beltran Bisbal

C.A. Cullera

318

Javier Alepuz Flich

C.A. NOULAS

319

M.jose Escolar Nuñez

C.A. NOULAS

320

Antonio Sala Marti

C.D. Never Stop Running

321

Miguel Rodriguez Guillen

C.A. Marjana Chiva

322

Emi Garcia Moreno

Gaes

323

Jose Maria Cerda Montesinos

LA ELIANA RUNNING

324

Jorge Moreno Millan

Independiente

325

Pablo Megias Fernandez

Independiente

326

Jose Manuel Pedros

Independiente

327

Eva Maria Alarcon Garcia

Gaes Running Team

328

Noureddine Ahlam Ezidani

Gaes Running Team

329

Fernando Corbi Coloma

A LAS 14:10

330

Jose Mendez Fernandez

Triculpelat Alaquàs C.T.

331

Pedro Castillo Del Amo

Colla el Parotet

332

Fernando Corbi Aguirre

A LAS 14:10

333

Carlos Prieto Jimenez

C.T. A Corre-Cuita

334

Sergio Balbastre Moreno

Independiente

335

Blanca Insa

C.T.A Correcuita

336

Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo

C.D.U. Politécnica Valencia

337

Alberto Molina Casado

XTEAM

338

Victor Manuel Mulero Barber

C.A. Vilamarxant

339

Fernando Espin Rodenas

Independiente

340

Juan Antonio Menor Galvez

OREO PATERNA RUNNERS

341

Carmen Rodriguez Peris

Independiente

342

Frank Pascual Lopez

Corredores de la ruta

343

Francisco Jose Lazaro Mari Pino

Independiente

344

Ramon Martinez Martinez

Independiente

345

Paula Alcocer Gosalbo

REDOLAT TEAM

346

Juan Candel Gimenez

Tragaleguas.Org

347

Andres Gomez Castells

Club de Trail Serra Vernissa

348

Rafael Conde Paleteiro

Zona3 Club Deportivo

349

Daniel Mendez Torvisco

Independiente

350

Robert Barbera

CLUB ATLETISMO LOS DOS STAR WARS RUUNERS

351

Jose Blanca Rubio

TRICULPELAT ALAQUAS

352

Roberto Arevalillo Herraez

Runners Ciutat de Valencia

353

Antonio S. G.o.

A RITMO MARATON

354

Jose Roman Moreno

C.A. Marjana Chiva

355

Jorge Medina Gonzalez

Penya el Coyote

356

Manuel Antonio Lazaro Ibañez

Independiente

357

Fernando Catalan Alcon

Independiente

358

Jorge Beneyto Zaragoza

Penya el Coyote

359

Esteban Benito Bringue

Independiente

360

Juan Jose Chalver Folgado

Independiente

361

Jaime Dominguez Guijarro

Penya el Coyote

362

Olga Garcia Santamaria

Independiente

363

Gerardo Baquero Garcia

Independiente

364

Onofre Garcia Sebastia

INDEPENDENT

365

Javier Manuel Marzo

SUSODELAFUENTE

366

Juan Antonio Ramon Garcia

CALCHEROS RUNNERS TEAM

367

Ernesto Mirasol Rubio

Independiente

368

Toni Vercher Camps

RIVER RUNNERS

369

Oscar Josep Perez Narro

Independiente

370

Robert Martinez Sanchis

Independiente

371

Jesus Martinez Parra

Independiente

372

Vicente Ferrando Castellano

BENICORRER BENISANO

373

Alberto Marin Pastrana

Independiente

374

Francisco Jose Mellinas Fernandez

Independiente

375

David Ramon Belenguer

Els Desfets

376

Guillermo Rodriguez - Bronchu Carceller

Trigodella

377

Alex Narea Sanchez

Independiente

378

Miguel Angel Perez Rezusta

REDOLAT TEAM

379

Luis Trullenque

C.D. Never Stop Running

380

Jose Luis Saiz Castellote

C.A. Sense Límits Aldaia

381

Gabriel Abel Cervera Lopez

C.A. Vilamarxant

382

Dani Masculino Gomar

Penya el Coyote

383

Javier Diaz Molina

C. D. NoLimits Tri&Trail Team

384

Carlos Castello Cortina

Independiente

385

Elena Sanz Garcia

C.A. Sense Límits Aldaia

386

Pedro Ayuso Balaguer

Independiente

387

Jose Javier Del Coso Pozo

REDOLAT TEAM

388

Yolanda Bes Carrasco

REDOLAT TEAM

389

Javier Rustarazo Bravo

C.A. Orero Paterna Runners

390

Cesar Garcia Mateos

C.A. Sense Límits Aldaia

391

.pedro Jose Bou Alfonso

Corredores de la ruta

392

Joan Turon

Independiente

393

Angel Ruiz Coll

C.D. NOLIMITS TRI&TRAIL TEAM

394

Jose Antonio Raimundo Roig

Grup de Córrer Emperador

395

Juan Sebastian Garcia Vizuete

Club atletismo Albal

396

Juan Miguel Sangil Sala

Independiente

397

Angeles Boj Peris

Independiente

398

Angel Araujo Tur

Independiente

399

Vanessa Garcia Vidal

Clockwork Running

400

Carlos Cervera Carceller

Trigodella

401

Quique Martinez Gabaldon

Clockwork Running

402

Jose Javier Soriano Valero

Independiente

403

Juan Antonio Liebana Lavara

C.A. Camesllargues

404

Inma Gorba Molla

Independiente

405

Javier Peiro Moreno

REDOLAT TEAM

406

Luis Jeusu Perez Gracia

Penya el Coyote

407

Antonio Jose Burguete Garcia

Independiente

408

Eduardo Cremades Mengibar

Triculpelat Alaquàs C.T.

409

Jorgecarla Carrion Taberner

CT REHAB ESPORT ALDAIA

410

Juanjo Parrilla Ferrando

C.A. Sense Límits Aldaia

411

Roberto Ferrandis Ferrer

S.D. Correcaminos

412

Miguel Olmo Baena

Som Passatge

413

Monika Jancovicova

Independiente

414

Millan Hernandez Bonaga

C.C. Matarraña

415

Vicente Chilet Muñoz

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

416

Luis Gomez Garcia

Independiente

417

Ester Clausell Tirado

Tarongetes

418

Ricardo Cuenca Romero

Independiente

419

Sergio Gomez Gonzalez

Penya el Coyote

420

David Gimeno Civera

C.A. Vilamarxant

421

Angel Casamayor Plaza

Independiente

422

Juan Bautista Sanchez Martorell

Picassent Corre

423

Jose A. Gayon Gimenez

Independiente

424

David Cercos Domenech

Penya el Coyote

425

Francisco Ballester Sancho

C.A. Avapace Corre

426

Teodoro Solaz Garcia

GERMANS EQUIP

427

Ruben Garcia Criado

Independiente

428

Juan Arcos Ortega

Independiente

429

Vicente Gomez Tomas

TRIATLO CARCAIXENT

430

Sergio Gorriz Canales

CD vallivana

431

Juan Manuel Lladro Giner

Independiente

432

Jose Cerdan De La Torre

Independiente