Lista Inscritos

IV VOLTA A PEU I MARXA BONESTAR-LA LLACUNA

Carrera: 01/05/2015 a las 00:00h

0

Pendientes

179

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
2

Francisco Gomez Oltra

Susodelafuente

3

Francisco Tejera Diaz

Susodelafuente

4

Aitor Tejera Gomez

Susodelafuente

5

Carlos Gomez Oltra

Susodelafuente

6

Esther Canet Hernandez

Susodelafuente

7

Manuel Canet Hernandez

Susodelafuente

8

Inmaculada Casillas Galindo

Gaes Running Team

9

Manuel Pardo Marin

Gaes Running Team

10

Mercedes Carbonell Ferrando

Centre Excursionista Tavernes De La Valldigna

11

Andres Villanueva Matoses

Cc El Garbi

12

Vicente Jose Minana Giner

Calygat.com

13

Rosana Garcia Morant

Calygat.com

14

Gemma Minana Moragues

Calygat.com

15

Federico Albanell Millet

Independiente

16

Rosana Ramirez Lloret

Independiente

1

Carlos Alcaniz Carbonell

Crespo Cronorunners

17

Paula Rodriguez Canueto

Nautico De Oliva

18

Sales Manez Cortes

Club De Correr Peus Quets

19

Marco Bao Silva

Independiente

20

Luisa Carbo Fos

Club De Correr Peus Quets

21

Jose Maria Artes Sabater

C.a. Carcaixent

22

Juan Casas Poyatos

Independiente

23

David Monerris

Independiente

24

Cristina Roman Ramirez

Club De Correr Peus Quets

25

Gerardo Minguez Serrano

Vedat Motor

26

Jose Checa Barea

Independiente

27

Bernardo Jareno Rodriguez

Independiente

28

Jose Emilio Manclus Alminana

Blue Line

29

Vicente Jornet Garcia

Club De Correr Peus Quets

30

Lucas Palaci Moncunill

Independiente

31

Benjamin Maceda Lopez

Independiente

32

Ana Perez Vilata

G.e. Els Llops Villalonga

33

Antonio Rafael Hernandez Olivencia

X6kdm.com

34

Tino Aibar Cebrian

C.a. Poblats Maritims

35

Esteban Barrios Alba

Independiente

36

Miguel Palaci Moncunill

Independiente

37

Carlos Reolid Vendrell

Triatlo Vialterra Algemesi

38

Miguel Angel Carrion Martinez

C.a. L´espenta

39

Miriam Ferris Ferrer

Triatlo Vialterra Algemesi

40

Vicent Garcia Llinares

Triatlo Vialterra Algemesi

41

Enrique Soler Salcedo

G.e. Els Llops Villalonga

42

Francesco Martinez Martinez

Independiente

43

Ernesto Mirasol Rubio

Independiente

44

A. Javier Torres Soler

Independiente

45

Alfredo Alba Moreno

Independiente

46

Raul Server Server

Independiente

47

Isabel Vidal Palomare

Club Esportiu Espurna

48

Juan Ramon Vidal Palomares

C.a. La Valldigna

49

Fernando Ferrer Moratal

G.e. Els Llops Villalonga

50

Daniel Cloquell Munoz

Independiente

51

Sergio Manuel Espinosa Martinez

Independiente

52

Pedro Castillo Del Amo

Els Caragolets Valencia

53

Pablo Molio Ferrando

G.e. Els Llops Villalonga

54

Salvador Garcia Garcia

G.e. Els Llops Villalonga

55

Jesus Alberto Delgado

Club Llops Villalonga

56

David Vidal Alminana

G.e Els Llops Villalonga

57

Alberto Laporta Garcia

Independiente

58

Javier Banuls Alminana

Independiente

59

Oscar Nacher Sendra

G.e. Els Llops Villalonga

60

Nicolas Payard Waldfogel

Club De Correr El Garbi

61

Jesus Gavila Minana

C.a. Daimus Tecnoesport

62

Hector Mascarell Girones

G.e. Els Llops Villalonga

63

Fran Agud Escriva

Lloberos

64

Pau Moratal Marti

G.e. Els Llops Villalonga

65

Inma Nadal Poquet

G.e Els Llops Villalonga

66

Juan Ribes Estruch

G.e. Els Llops Villalonga

67

Salva Escriva Ramos

G.e. Els Llops Villalonga

68

Camilo Llorens Vidal

G.e. Els Llops Villalonga

69

Antonio Perez Gomez

Tritons Albalat

70

Ruth Gracia Frances

Tritons Albalat

71

Javier Rozas Martinez

Independiente

72

Aitor Blanquer Prats

Independiente

73

Angel Vidal Gregori

G.e. Els Llops Villalonga

74

Casimiro Garcia Castela

Club De Correr El Garbi

75

Vicent Pascual Colomer

G.e. Els Llops Villalonga

76

Aida Aparisi Munoz

G.e. Els Llops Villalonga

77

Jose Antonio Carmona Perez

Club De Correr El Garbi

78

Borja Gomar Navarro

Independiente

79

Jairo Calabuig

G.e. Els Llops Villalonga

80

Carlos Baixauli Garcia

Independiente

81

Edgar Savall Fuster

C.a. L´espenta

82

Ana Fuster Mestre

C.a. L´espenta

83

Ximo Savall Ibiza

C.a. L´espenta

84

Nacho Rosello Requena

C.a. Albal

85

Amparo Alba Pardo

C.a. Albal

86

Jose Luis Arnedo Cabanero

C.a. Albal

87

Montserrat Girbau Palazon

C.c El Garbi

88

Miguel Angel Girbau Palazon

Independiente

89

Mª Jose Llacer Maestro

C.a. Albal

90

Trond Kristensen

C.n. La Nucia

91

Anders Kristensen

C.n. La Nucia

92

Vicent Gil Esteve

Triatlo Alginet

93

Nuria Salvador Jimenez

Triatlo Alginet

94

Manolo Romero Castaner

Penya El Coyote

95

David Bas Boluda

Independiente

96

Pepa Arbona Moncho

G.e. Els Llops Villalonga

97

Alberto Pellicer Moragues

G.e. Els Llops Villalonga

98

Antonio Mesa Gonzalez

Independiente

99

Jose Vte Cloquell Ripoll

G.e. Els Llops Villalonga

100

Teresa Signes Tarraso

C.e. Llocnou

101

Vicent Morant Grau

C.e. Llocnou

102

Vicente Pastor Frances

C.c. Mtb On Esmorzem

103

Jose Maria Soler Sanz

Independiente

104

Victoriano Manuel Montiel Mira

Independiente

105

Lluis Bou Escriva

C.a. Xeresa

106

Sebas San Pablo Pardo

C.c. Mtb On Esmorzem

107

Joaquin Pardo Segui

C.a. Daimus Tecnoesport

108

Rolf Jong

Independiente

109

Fuente Minana

Independiente

110

Vicent Sastre Pons

Grup Esportiu Els Llops Villalonga

111

Maritxel Costa Estevan

G E Els Llops Villalonga

112

Salva Ferrando Salinas

C.a. La Valldigna

113

Fco Javier Nunez Rodriguez

Grupo Entrenamiento David

114

Miguel Ruiz Gimenez

Triatlo Tritan

115

Prese Claver Villagrasa

Club De Correr Peus Quets

116

Laura Nunez Rodriguez

Grupo Entrenamiento David

117

Pascual Azorin Azorin

Trotasueca

118

Antonio Climent Soler

C.a. Daimus Tecnoesport

119

Tere Martinez Martinez

C.a. Daimus Tecnoesport

120

Ximo Garcia Mira

Cc Nerea Y Carles

121

Miguel Todoli Montosa

C.c. Mtb On Esmorzem

122

Jose Miguel Escalona Navarro

Independiente

123

Teresa Poquet Banuls

C.c. Mtb On Esmorzem

124

Joaquin Gonzalez Munoz

C.a.promesas Villena

125

Loli Martinez Colon

C.a.promesas Villena

126

Joan Lluis Moratal Marti

G.e. Els Llops Villalonga

127

Vicent Camarena Agut

G.e. La Carena La Font

128

Ivan Moreno Cobos

Independiente

129

Jose Arturo Aparicio Gimeno

Club Esportiu El Mussol Barx

130

Jose Belda Marcos

Independiente

131

Carlos Salas

Independiente

132

Vicent Esteve Pons

C.a. L´espenta

133

Amparo Soriano Galindo

C.a. L´espenta

134

Raul Moyano Tur

C.c. Garbi

135

Louise Ambler

C.a. Corremundos

136

M. Dolores Cortes Carmona

Independiente

137

Jon Bishop

C.a. Corremundos

138

Paco Ferrer Peiro

Independent

139

Josep Vilaplana Calero

G.e. Els Llops Villalonga

140

Ruben Arlandis Mascarell

G.e. Els Llops Villalonga

141

Fernando Rosello Sirera

Corresendes Xeresa

142

Jessica Sendra

Independiente

143

Juan Escriva Isnardo

C.a. Daimus Tecnoesport

144

Alicia Socorro Peiro Peiro

C E Lloc Nou

145

Juan Miguel Perello Belda

C.e.llocnou

146

Rosa Isabel Diaz Cano

Independiente

147

Ruben Guijarro Camarena

Sense Presa

148

Francisco Lopez Valverde

Independiente

149

Yolanda Perez Garcia

Independiente

150

Toni Munoz Vaquero

Independiente

151

Daniel Meseguer Vercher

Independiente

152

Isabel Cubillo Martin

Independiente

153

Ana Signes Marti

Club Handbol Riola

154

Paqui Riera Roig

Club Handbol Riola

155

Josep Hervas Peinado

Club Handbol Riola

156

Hector Vidal Gregori

Independiente

157

Eusebio Faus Calabuig

C:a:el Xio Llutxent

158

Vicent Peiro Salort

Club De Correr Xeraco

159

Ferran Gonzalez

Cc Camallaes

160

Guillem Bellvis Perez

Crespo Cronorunners

161

Frqancisco Jose Gimenez Sanchez

C.a.promesas Villena

162

Milagros Forte Valero

C.a.promesas Villena

163

Pepe Canet Morant

C.a. Safor Delikiasport

164

Jose Camarena Fayos

Independiente

165

Sergio Gonzalez. Curiel

Colla El Parotet

166

Vicente Rodriguez Torremocha

Club Handbol Riola

167

Juan Jose Gil Poveda

S.m. Club Atletisme Castalla

168

Francisco Navarro Navarro

C.e Lloc Nou De Sant Jeroni

169

Sergio Banuls Soto

Independiente

170

Georgi Linkov Georgiev

Sense Presa

171

Luis Cervantes Rico

Independiente

172

Jesus Boix Fuster

Independiente

173

Alfonso Herranz Deleyva

Club Canicross Guadalajara

174

Nuria De Pedro Sanchez

Club Canicross Guadalajara

175

Cecilia Estremera Martinez

Club Triatlo Gandia

176

Juan Ruiz Casado

Club De Correr El Garbi

177

Jorge Hervas Mas

Independiente

178

Avelino Estremera Peinado

C.t. Gandia

179

Pascual Del Castillo Martinez

Independiente