Lista Inscritos

XXXV VOLTA A PEU A CULLERA

Volta a Peu a Cullera: 25/11/2018 a las 10:00h

0

Pendientes

563

Confirmados

Dorsal Corredor Estado
300

Joana Del Roj

C.A. Corriols Sueca

1

Jose Luis Aguilera Morales

Independiente

301

Mercedes Rovira

Independiente

302

Rosa Maria Tejedor Fernandez

Independiente

2

Rafael Monje Marin

Independiente

303

Liliana Castello Ginestar

Sanus Vitae Team

304

Samantha O Neill

Almirunning Cullera

4

Paco Sanz Herrero

Gacelas Cuarteras

5

Javier Brosel Mir

Gacelas Cuarteras

6

Melchor Olivert-rico

Independiente

7

Fernando Robles Oliver

C.A. Safor DelikiaSport

8

Benjamin Albelda Clari

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

305

Alba Argente Colom

Independiente

10

Sergio Baixauli

HOMES DE FERRO

11

Francisco Roger Mora

VIVA EL REY

12

Oleksandr Kosyk

Runners Ciutat de Valencia

306

Laura Aguilar Olivares

Independiente

13

Edinson Losada Aguirre

Independiente

16

Gonzalo Sabater Mataix

Independiente

17

Aitor Alabau Aparicio

C.A. Orero Paterna Runners

19

Jose Maria Alabau Blasco

Independiente

309

Elia Giner Albiach

Almirunning Cullera

20

Bernardo Tomas I Mascarell

Independiente

23

Pedro Diaz Bolufer

Runners Ciutat de Valencia

310

Raquel Romaguera Fortuny

Independiente

24

Vicente Cabanes Albert

Independiente

25

Agustin Martin Arranz

Independiente

27

Andres Tudela Ferrando

Vikings Racers

28

Juan Agustin Navarrete Mengual

Independiente

29

Pepe Ripoll Costa

Independiente

311

Blanca Garcia Beltran

Independiente

30

Miguel Martinez Soriano

Independiente

31

Daniel Grau Aquino

Independiente

32

Juan Ferrer Toribio

Independiente

33

Ansel Bornay Marti

x bajo de 6

34

Pedro Vte. Sanchez Martinez

PSM WIFI & MÓVIL

312

Gema Pilar Roig Boils

C.A.Guadassuar Maskokotas

35

Carlos Pous Vidal

C.A.Guadassuar Maskokotas

313

Marina Cabanilles Signes

Independiente

36

Gerardo Minguez Serrano

Independiente

38

Luis Ortells Momparler

C.A. Corriols Sueca

39

Enrique Vicente Benavent Furio

C.E. La Porte Fresca

40

Adrian Aparici Cabedo

Independiente

314

Fatima Cabedo

Independiente

42

Juan Blas Gonzalez Ruiz

Independiente

315

Maria Labrador Felipe

Independiente

316

Carmen Montero Tena

Independiente

317

Consuelo IbaÑez Puchades

Independiente

318

Pilar Lopez Alonso

Independiente

43

Joan Guillen Bonet

Club Triatló Cullera

319

Chus Ferrus

C.A. Corriols Sueca

46

Mario Lanzuela Navarro

Independiente

320

Eva Quesada Valero

Independiente

47

Richard Miralles Cambres

Independiente

48

David Gomez Arias

Independiente

321

Maria Victoria Zanon Garcia

Torrent Corre

49

Goncal Vendrell Grau

Independiente

50

Josep Lluis Morant Pallardo

REDOLAT TEAM

51

Pablo Ballester Server

Independiente

53

Jose Vicente Cuixeres Torres

Independiente

54

Jose Ramon Barbera

Independiente

55

Mari Carmen Simo Torres

C.A Alcasser

56

Jose Manuel Rosello Aguado

C.A. Alcàsser

322

Alicia Aguilar Cherp

C.A. Corriols Sueca

57

Josep Ramon Cuenca Granell

C.A.Corriols Sueca

323

Agustina Serrano Lledo

Independiente

58

Vicent Marques Selles

Independiente

59

Jose Blanch Ramon

Team Dakar “ Multi Sports “

60

Pedro Sanjuan Castañer

C.A. Corriols Sueca

61

Jose Daniel Llopis Sala

C.A. Corriols Sueca

62

Oscar Diez

Independiente

324

Inma Corresa

Independiente

63

Vicent Molto Vidal

Independiente

325

Gema Rosell Clari

Club de Córrer Peus Quets

64

Francisco Jose Velez Bonet

Independiente

65

Carlos Daras Cardete

Independiente

66

Fran Navarro Serra

Club de Córrer Peus Quets

326

Sales Cebolla Llopis

C.A. Corriols Sueca

67

Jose Luis Chofre Muñoz

Independiente

327

Julia Iborra Beltran

C.A. Corriols Sueca

68

Carlos Perez Llombart

C.A. Corriols Sueca

69

Jaume Evarist Baldovi I Viel

C.A. Corriols Sueca

71

Francisco Jose Soler Grau

Independiente

72

Josep Maria Canal Barbany

Independiente

328

Miriam Borras Oliver

POCA PRESSA

73

Jose Manuel Calatayud Giner

Penya Mohicans

74

Jose Redondo Calvente

TRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESÍ

75

Vicent Josep Sampedro Cifres

C.A. Tortuga Algemesí

329

Maite Juan Ribes

TRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESÍ

77

Alfredo Preus Sales

C.A. Corbera

330

Francisco José Sabater Muñoz

CE Rantelles Almusafes

78

Manuel Ballester Peris

C.A. Corriols Sueca

79

Julian Leon Marti

C.A. Corriols Sueca

331

Maria Jose Sarrio Quiles

Independiente

333

Ana Rico Perdereau

Independiente

80

Jose Daniel Escriva Signes

S.D. Centpeus Albalat

83

Jose Manuel Rubio Ramirez

Independiente

84

Carlos Villar Fabia

Independiente

85

Miquel Orti Isona

Independiente

86

Cesar Garrido Vallet

OSOPLO

87

Julio Zarzo Escrich

C.A. Vilamarxant

88

Emili Marti Miedes

Sanus Vitae Team

334

Ines Vallcanera CuÑat

C.A. Favara

89

Francisco Moreno Hernandez

Independiente

647

Fran Roberto Nuñez

Independiente

90

Jaime Sarrion Labrador

Arousal Racers

91

Juan Sanchez Saldaña

Independiente

92

Vicent Marques Ferragud

Cronorunner Team

93

Sergio Biendicho

Independiente

94

Enrique Martin Andujar

C.D. Es posible

95

Francisco Jose Campayo Martinez

C. T. Trivoltors Alcasser

97

Daniel Corral Bono

Societat Alzirenya de Muntanyers

98

Juan Angel Olivares Garcia

Independiente

99

Mikel Sanchis Martin De La Leona

C.A. Automocion Moll

100

Pere Joan Badia Sancho

S.D. Centpeus Albalat

101

Jose Emiliano Muñoz Martinez

Independiente

103

Salva Torres

Al Trot Guadassuar

104

Jesus Torres Ferrando

C.A. Corriols Sueca

335

Susi Cabedo Vendrell

Independiente

105

Miquel Joan Huguet

Club de córrer Poca Pressa

106

Joan Palomares Richard

Independiente

107

Jorge Vallet Falco

Almirunning Cullera

109

P. Antonio Baixauli Rodrigo

Independiente

110

Ismael Jose Garcia Villanueva

Independiente

111

Oscar Asins Satorres

Atletisme Rantelles Almussafes

112

Carlos Perez Jorda

C.A. Favara

336

Sandra Del Moral Gil

INDEPENDIENTE

113

Salvador Gregori Baldovi

Almirunning Cullera

114

Armand Calatayud Olivert

Independiente

115

JosÉ MartÍ Gonzalez

INDPENDIENTE

116

Josep Fuster Arnandis

Independiente

117

Jose Luis Almiñana Fuertes

Almirunning Cullera

337

Rebeca Almiñana Fuertes

Almirunning Cullera

118

Adria Marti Malonda

Almirunning Cullera

338

Raquel Almiñana Fuertes

Almirunning Cullera

119

Diego Alonso Remirez

Independiente

120

Jorge Sanz Ros

Almirunning Cullera

121

Joaquin Gonzalez Gutierrez

C.A. Cullera

122

Agustin CatalÁ BellÓn

Independiente

339

Marta Tur Rodríguez

Almirunning Cullera

340

Sonia Martinez Leon

Almirunning Cullera

341

Maria Desamparados Prats Fuertes

Almirunning Cullera

123

Bernardo Perucho Ramon

Almirunning Cullera

342

Mª José Font Arévalo

Almirunning Cullera

124

Enrique Gimeno Serra

C.T. Cullera

125

Hugo Isaac Font Lafarga

C.A. Cullera

126

Juan Lujan Beltran

Independiente

127

Javier Meliá Ferrer

Independiente

128

Ana María Mayor Gonzalez

Independiente

129

Jose Ramón Mayor Gonzalez

Independiente

130

Heltodoro Herman Castellón

Almirunning Cullera

131

Jose Beltrán Bisbal

C.A. Cullera

343

Ma Paz Lozano Andres

C.A. Tortuga Algemesí

132

Gonzalo Arias Carballo

C.A. Tortuga Algemesí

133

David Llopis Juan

Racers Cullera Ocr's

135

Juan Salvador Molina Elmedaissi

Independiente

136

Robert Bayona Adam

Independiente

137

Ricardo Navarrete Ripoll

Independiente

344

LucÍa Alberola CatalÁ

Independiente

138

Carmelo Tercero Colubi

Independiente

139

Francisco JosÉ Martinez Bodi

Independiente

345

Reyes Molina Martínez

Almirunning Cullera

346

Maria PÉrez Naya

C.A. Cullera

140

Ismael Enguix Costa

Independiente

141

Enrique Miguel Arlandis Clari

C.D.U. Politécnica Valencia

142

Leo Silvestre Diago

Independiente

347

Inma Velarde LÓpez

Independiente

143

Antonio Manuel HernÁndez Grau

Independiente

144

Silvia Perez JordÁ

C.A. Cullera

145

Lester Borja Costa

Independiente

146

Rafa Higueras Gomez

C.A. Cullera

147

Santiago Peiro Vilaplana

Club Ciclista Cullera

148

Ignacio Sebastian Gonzalez

C.T. Cullera

348

Elisabel Guerrero MagaÑa

Independiente

149

Cristobal Garcia Sevilla

Ratatletes Alberic

150

Juan Martinez Modesto

Independiente

151

Salva Clari Garcia

Societat Alzirenya de Muntanyers

152

Santiago Montaner Albentosa

Independiente

153

Leandro Tornero Tudela

Independiente

154

Jesus Ortega Mateu

forma fitness tous

349

Maribel Garcia Company

Mortes Bikes-VRP Electric -Club Triatló Sueca

155

Fran Llopis Piera

Cobarde's Team

156

Juanmi Damia Vidal

Ferrobus Team

157

Pelayo Andreu Mañez Ramos

Belcamtrainer

158

Salva Martorell Galdon

GYM Formafitness Tous

159

Luciano Garcia Garcia

Independiente

161

Manuel Grau Bolo

Independiente

162

Borja Cano Puig

L'Alcúdia Triatló

163

Alvaro Caballero Pau

C.A. Corbera

164

Vicente Rios Catala

Independiente

165

Luis Pino Calvo

CORRE CORRE Q NO LLEGO

166

Sergio Delgado Fernandez

C.A. La Cabezuela

167

Emilio Monseny Pons

Runners Ciutat de Valencia

350

Nadia Arcis Carrion

C.A. La Cabezuela

168

David Garrigues Medes

Independiente

169

Vicent Hernandez Cogollos

C.A. Corriols Sueca

170

Christian Ferrando Felix

Buscant Muntanya

171

Damaso Masculino Abad Martin

C.D. Es Posible

172

Jorge Abad Madrid

C.D. Es Posible

173

Javi Adam Ferrus

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

351

Neus Torro Alarte

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

352

Patricia Gimeno Borja

Club Triatló Cullera

353

Esther Rubio Cortell

Cobarde's Team

176

Quique Mortes Ribera

C.A. Cullera

177

Federico Segura Ortells

Independiente

179

Jesus Gonzalez Garcia

Independiente

180

Voro Martinez Camarasa

Al Trot Guadassuar

181

Jose Francisco Duart Año

C.A. Sollana

182

Agustín Romero Díez

Independiente

354

Laura Perez Pons

POCA PRESSA

183

Ernesto Ribera Mifsut

S.D. Centpeus Albalat

184

Miguel MartÍ AndrÉs

Independiente

185

Mariola Garrigós Castelló

Almirunning Cullera

186

Oscar Selfa Cerveró

C.T. Cullera

187

David Antonio Ferrer Martinez

Almirunning Cullera

188

Francisco Selfa Canet

C.T. Cullera

355

Estefania Canet Marti

Independiente

189

Víctor Manuel Fernandez Beltran

C.T. Cullera

190

Angel Arujo Tur

Independiente

191

Marcos Olivert Milán

Independiente

192

Toni Perez Panero

C.A. Cullera

193

Ferran Josep MarÍ I Bou

Independiente

194

Manuel Olivert Ferrando

P.C.T. Sueca

195

Vicent Josep SorrentÍ Costa

Independiente

196

Miguel Ángel Roselló Prieto

Independiente

197

Jorge Narbona Mancebo

C.A. Cullera

356

Laura Serra Beltrán

Independiente

198

David EscrivÁ Blasco

Independiente

199

Eric Gomez Diaz

Independiente

357

Mar Fos Camarena

La Llebre Alpesa

200

Juan Navarrete Gimenez

Independiente

358

Magdalena Herreros Cruz

Independiente

201

David Molina Fernandez

Rugby Club

202

David MuÑoz Carretero

C.T. Cullera

203

Francisco Lujan Beltran

Independiente

204

Antonio Gazquez Chacon

C.T. Cullera

359

Zaira Artés Izquierdo

Almirunning Cullera

360

Ana Signes Marti

Club Handbol Riola

205

Toni NuÑez Gallego

Independiente

206

Moncho Martinez Pla

teniscuash

207

Sergio Pérez Martínez

Independiente

208

Clara Vallet Colubi

Almirunning Cullera

361

Paqui Riera Roig

Club de Córrer Peus Quets

209

Pedro Rico Morera

Independiente

210

Josep Hervas Peinado

Club Handbol Riola

211

Juan Claudio Moreno Agut

Almirunning Cullera

212

Cibeles Romero Gräter

Independiente

213

Javier Giner Armengot

Independiente

214

Toni Piris Gomis

Independiente

215

Jose Pascual Asins Magraner

Club Atletisme Almussafes

362

Mari Torres Pastor

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

217

Jose Piqueras Quiles

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

218

Jesus Casado PiÑuela

C.A. Corriols Sueca

219

David Marin Murillo

La V Senturia

220

Francisco Gonzalvo

Colla el Parotet

221

Marcos Roca Puig

TRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESÍ

223

Marcos Hurtado Rumbau

Independiente

224

Esteban Alvarez Lleonart

C.A. Tortuga Algemesí

225

Oscar Cubillos Guillem

Independiente

226

Josep Talens Renart

C.A. Cullera

227

Joaquin Oliver Castello

Independiente

228

Juan Garrigos Grau

Independiente

364

Eva Giner Vallet

Independiente

365

Nani Quevedo

Independiente

229

Gaudencio Molio Tur

Independiente

230

David Mazo

Independiente

366

Esther Gonzalez

Independiente

231

Sergi Alves

La polseguera d.alcantera

367

Rosa Garcia Perez

Club de Córrer Peus Quets

368

Emilia Aguado Sanchez

Independiente

233

Francisco Serrano Rodriguez

C. A. La Rabosa

234

Vicente Sanz Hernandorena

c.a.coixos carlet

235

Enrique Alcover Alcover

c.a.l'alcudia

236

Victor Manuel Velez Bonet

Independiente

237

Jose Salvador Garcia Escoms

C.a. coixos Carlet

369

Lorena Lleti Colomar

Independiente

238

Manuel Ferrada Garcia

Independiente

239

David Sanz Grau

Crespo Runners

370

Amparo Calatayud Rubio

Poca pressa

240

Pablo Cruz Dato

Independiente

241

Ignasi Roig Ripoll

Caixa Rural Algemesí

242

Lorenzo Abarca Ballesteros

Independiente

243

Jose Ramon Catala Cebria

penyamohicans

244

Juanjose Lopez Ortells

Cobarde's Team

245

Tommaso Meschini

Independiente

246

Jorge Garcia

Independiente

247

Alfonso Monte Alfaro

Independiente

249

Vicent Rubio Ribera

C. A. VILLAMARCHANT

250

Jorge Ribes Benedito

Independiente

251

Jordi Garcia

C.A. Tortuga Algemesí

252

Vicente Ramon Belda Vila

TRIATLO CARCAIXENT

253

Ivan Rubio Aliaga

C.A. Corbera

255

Lluis Beltran

Independiente

257

Xavier Candel

C.A. Carcaixent

258

Carles Baldovi I Viel

Independiente

259

Francisco Ibiza Marco

C. D. DE MUNTANYA I ESCALADA SUTRAIL

371

Sara Ferrer Vendrell

Caixa Rural Algemesí

260

Miguel Angel Domenech Gimeno

Independiente

261

Bernabe Aranda Aguilera

Independiente

262

Tomas Salas Simo

Independiente

263

Francisco Jose Ferrer Alarte

Independiente

264

Ruben Cerros Almodovar

Cobarde's Team

265

Miguel Angel Ibiza Hervas

C.A. Corriols Sueca

266

Marina Fuertes Chofre

Independiente

372

Cristea Ramona Mihaela

Independiente

267

Jose Roldan Iborra

Independiente

373

Sara Fuertes Chofre

Independiente

374

Bernat Escolà Ferrer

Independiente

268

Jose Garcia GascÓ

Independiente

375

Mireia Garcia Contreras

Independiente

269

Jorge Alberto Colom NÓbrega

Club Piragüismo Cullera

376

EncarnaciÓn Escriva Calvet

Independiente

270

Jose Francisco Gazquez Chacón

C.T. Cullera

271

Vicent Del Moral Gil

Club Ciclista Cullera

272

Juan José Jerez Barberá

Club Natació Sueca

273

David Fuertes SoÑes

Independiente

274

Joaquin Jover Fuertes

Independiente

377

Raquel Pérez Jordà

Inelec-C.T. Sueca

275

Manuel VillacaÑas NuÑez

C.A. Cullera

276

Eva Giménez Vallet

Independiente

277

Fernando Martin Reverte

C.A. Cullera

278

Jorge Sapiña Aragó

Independiente

279

Jorge López Molina

Independiente

280

Erik AragÓ Crespo

Independiente

281

David Albero Pastor

Independiente

282

Joan Olivert Angel

Independiente

283

Carlos Camallonga IbaÑez

Independiente

284

Ángel Herreros Marí

Colegio Maristas Cullera

378

Laura Garcia Traid

Independiente

285

Joaquin Vallet Garcia

Independiente

379

Ana Mengual Cabanes

Independiente

286

Antonio De Sales Landete Beltran

Independiente

400

Toni Picazo Jover

Independiente

401

Pepe Dus

Independiente

402

Cristian Barberan Jimenez

C.A. Corriols Sueca

600

Maria Angeles Girona Garcia

C.A. Corriols Sueca

601

Cristina Bartual Bono

Cronorunner Team

403

Javier Zabala Pastor

C.A. La Rabosa

404

Luis Merino

Independiente

405

Alfredo Llinares Talens

Club de Córrer Peus Quets

602

Nanda Almiñana

Independiente

406

Juan Vidal Bel

Penya Mohicans

603

Ainhoa Lopez Zarrandicoechea

Independiente

407

Jorge Ramos Uceda

Torrent Corre

408

Antonio Heredia NuÑez

C.T. Cullera

604

Eloisa Nadal Oller

Club de Córrer Peus Quets

409

Hector Gimenez Rubio

Independiente

410

Vicent Xavier Roig Alonso

Independiente

411

Javier Marin Fernandez

Independiente

412

Miguel Ibiza Briones

C.A. Els Oliveros

413

Jose Gil Calvo

Independiente

414

Pepe Gil Belenguer

Independiente

415

Vicent Vicent Montaner

Ratatletes Alberic

416

Joaquin Vicente Boronat

Independiente

417

Julio Antonio Perez Ruiz

TRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESÍ

418

Javi Lozano Martin

Runners Ciutat de Valencia

419

Ramon Gonzalez

Runners Ciutat de Valencia

420

Javier Crespo Pistoni

Independiente

421

Vicent Miragall Meseguer

Independiente

422

Victor Aparisi Serra

Independiente

423

Daniel Meseguer Vercher

Independiente

605

Noelia Cebolla Tatay

Independiente

424

Vicente Salvador Asins Magraner

Club Atletisme Almussafes

425

Ramon Fernandez Beltran

Independiente

426

Vcente Giner Cercos

C.C. A la Marxeta

427

Miguel Royo Martinez

C.A. Avapace Corre

428

Pascual Pastor Codoñer

Colla el Parotet

606

Agustina Robles Ruiz

C.M. Senglars Favara

429

Santiago Riaza Grau

Independiente

430

Sergio Bonet Llopis

Independiente

431

Oscar Bonet Llopis

Independiente

432

Jordi Vidagany Reig

Independiente

433

Alex Bonet Hermida

Independiente

607

Laura Gema Barbera Ahuir

C.A. Tortuga Algemesí

434

Juan Carlos Campos Alemany

C.A. Tortuga Algemesí

435

Jose Vicente Tomas

LUDUS ESPORTS

436

Juan Pastor Calvo

Crespo Runners

608

Dolo Artal Falquet

Independiente

437

Pau Inglada Jimenez

Crespo Runners

609

Nadia Crisan

C.E. La Porte Fresca

610

Alina Teodora Gabor

C.E. La Porte Fresca

438

Carlos Llorca Estarelles

Club Atletisme Almussafes

439

Daniil Vasileuski

Club Piragüisme Cullera

611

Carmen Carbonell Gomez

Atletisme Rantelles Almussafes

440

Jesus Lerma Duart

Xino-Xano Alcàsser

441

Francisco Javier Saiz Perez

Atletisme Alginet

442

Raul Monte Diaz

Atletisme Alginet

612

Loles Canet Viudez

Atletisme Alginet

443

Paufa Lopez Marques

Atletisme Alginet

613

Maria Jesus Rosa Alepuz

Atletisme Alginet

444

Jesus Marin Verdu

C.A. Tortuga Algemesí

445

Sergio Garca Carnet

Racers Cullera Ocr's

446

Joan Soriano Aguilar

CT REHAB ESPORT ALDAIA

614

Monica Mira Benedito

Club de Córrer Peus Quets

447

Josep Antoni Jorge Cisar

Independiente

448

Willy Valera Villa

CT Rehab Sport Aldaia

449

Pere Hernandez Lerma

C.T. Trivoltors Alcàsser

450

Francisco Rodriguez Hidalgo

TRT Meliana Tri-Running-Trail

451

Daniel Tornero Sanchez

Independiente

452

Rafa Sansaloni Felis

C.A. La Valldigna

453

Javier Latorre Bellver

Atletisme Alginet

454

Luis Perez

C.A. La Rabosa

455

Javier Vizuete Del Rio

Independiente

456

Vicente Vernia Ferrer

Independiente

457

Enrique Perona Jativa

Independiente

458

Jose Manuel Mora Andreu

Amunt Avall Torrent

459

Vicente Olmos Mengod

Runners Ciutat de Valencia

460

Fernando Jose Soto Tobal

Independiente

461

Jordi Selles Ferri

Independiente

462

Justo Gonzalez Hervas

Independiente

615

Alicia Gil Martinez

C.A. Vila de Alaquás

463

Jose Vicente Alos Perez

C.A. Vila de Alaquás

464

Juanjo Lopez Guillem

Independiente

465

Luis Pistoni Duran

Independiente

466

Raul Mateu Saez

VALENCIA CORATGE I FORÇA

467

German Olivares Monzo

C.A.Avapace Corre

468

Francesc Moreno Galan

GÓMEZ MADRID KANGURS

469

Julian Guillem Luz

C. A. Sollana

616

Claudia Guillem Luz

Independiente

470

Pascual Andres Aguado

Rickysporteam

471

Nico Climent Marti

Independiente

617

Alicia Martinez Aznar

Club de Córrer Peus Quets

618

Silvia Garcia Vercher

Independiente

472

Gustavo Gonzalez Garcia

Climaturia

483

Angel Araujo Fernandez

Atletisme Rantelles Almussafes

484

Carlos Montalva Monsalve

RIBERFIRE & RICKYSPORTEAM

485

Francisco March Torres

CLUB TORTUGA ALGEMESI

619

Salud Andreu Llacer

Sherpartanos

486

Jose Vicente Roig Roig

C.A. Tortuga Algemesí

487

Daniel Ferrando Piera

C.A. Sueca

488

Oscar Garcia Diez

C.A. Tortuga Algemesí

620

Silvia Merino Vidal

Independiente

489

Fernando Hernandez Soto

Fondistas de Silla

621

Vicen Alemany Soler

C.A. Corriols Sueca

490

Alvaro Martinez Garcia

C.A. Els Coixos de Carlet

491

Jose Conrado Diaz Esteve

C.A. Tortuga Algemesí

492

Raul Ivars Salom

C.A. Tortuga Algemesí

493

Vicent Nogues Lluch

C.A. Els Coixos de Carlet

494

Juanca Del Roj

Independiente

622

Eva Susana Colomer Sanjuan

C.A. Tortuga Algemesí

495

Juan Enrique Ribes Buendia

C.A. Tortuga Algemesí

496

Paco Esteve Rubio

C.A. Tortuga Algemesí

623

Esther Marti Antoli

C. M. Senglars de favara

624

Eva Peris Aparicio

C.M. Senglars Favara

497

David Ferragud Ferragud

Sherpartanos

625

Noelia Mascarell Sanchez

Crespo Runners

498

Joan Nacher Ortiz

Independiente

499

Jose Miguel Valls Domenech

C.A. Tortuga Algemesí

500

Cesar Fernandez Mateu

C.A. La Valldigna

501

Domingo Granjo Calderon

Independiente

626

Sylvie Latorre Bellver

Atletisme Alginet

502

Gabriel Mocanu

Independiente

503

Jaume Haro Atero

SUSODELAFUENTE

504

Juan Giner Folques

Independiente

505

Jose Navarro Femenia

Independiente

506

Antonio Castello Arizo

Banco Santander

507

Jorge Juan Orozco Serra

TRT Meliana Tri-Running-Trail

627

Carmen Carrasquer Signes

Independiente

508

Jose Luis Beti Borras

C.A. Tortuga Algemesí

509

Pepe Ferragud Ferrus

club tortuga algemesí

510

Candido Jimenez Borreguero

C.A. Tortuga Algemesí

511

Jose Luis Muñoz Solano

C.A. Tortuga Algemesí

512

Pau Rodriguez Sanchez-campos

Independiente

513

Fabian Enguix De Cubber

KM3 XÀTIVA

514

Jose Manuel Vercher Fortuny

Independiente

515

Luis Alama

The Kenyan Urban Way

516

Juan Carlos Del Saz Perez

C.A. Tortuga Algemesí

628

Maria Jose Ballester Domingo

Club Atletisme Almussafes

629

Yolanda Gallego Ballester

C.A.Guadassuar Maskokotas

517

Gaspar Roig Vendrell

C.A. Sollana

630

Toñi Blesa Navarro

KM3 XATIVA

518

Tano Climent Bixquert

KM3 XATIVA

631

Prese Claver Villagrasa

Club de Córrer Peus Quets

632

Mª Teresa Molina Canet

Almirunning Cullera

633

Gemma Gomez Amador

Independiente

634

Isabel Sapiña Gimenez

Independiente

635

Maite Aguirre Catalá

Club Clínica Innova Fisoterapia

519

David Fernandez Gausach

Tritons Albalat

520

Oscar Galan Cazador

Independiente

521

David Baldovi Viel

Independiente

636

Carmen Concepción Castell Sanfelix

Independiente

637

Esther Redondo Campillo

C.A. Cullera

638

Ester Pérez Pons

Independiente

522

Enric Lleti Ripoll

Independiente

523

Alfonso Carrillo Romero

CA TORRENT

524

Ricardo Langa Pascual

ALEJANDRO SANZ

639

Lourdes Lledo Ferragut

Club de Córrer Peus Quets

525

Jose Maria Ruiz Martinez

Independiente

640

Patricia Ortolá Renart

Almirunning Cullera

641

Anna Bisbal Simón

Independiente

642

Pilar Castelló Palomares

Independiente

526

Damian Ascoz Carrio

Independiente

643

Lucia Falco Reig

Independiente

527

Damian Montagud Gonzalvo

S.D. Centpeus Albalat

528

Omar Vicent Gavarrell Artés

Independiente

529

Rafael Formentín Vallés

Club Clínica Innova Fisoterapia

530

Enrique Serra Rabasa

Independiente

531

Jordi Lopez Rios

Independiente

532

Óscar Picazo Soriano

Independiente

533

Juan José Gavarrell Daroqui

Independiente

534

Norberto Vallet Sapiña

Racers Cullera Ocr's

535

Jesus Sanleón Borja

Racers Cullera Ocr's

536

Eduardo Pinto Bayona

C.A. Cullera

537

Francisco Molmenem Soler

Independiente

538

Francisco Molmenem Soler

Independiente

539

Javier Soñes Bori

Independiente

540

Tono H. Nuñez

C.T. Cullera

541

Daniel Moscardó Arlandis

Racers Cullera Ocr's

542

Jose Miguel Garrigós Castelló

Independiente

543

Francisco Jose Montaner Gimenez

Club Clínica Innova Fisoterapia

544

Francisco Grabriel Escrivá Cuevas

Independiente

545

Jorge Pérez Rafael

Independiente

546

Roberto Costa Marí

Independiente

547

Francisco Grueso Cerezo

Independiente

548

Miguel Angel Chofre Talens

Independiente

549

Jose Miguel Mulet Vela

Independiente

550

Gregorio Cholvi

Atletisme Alginet

551

Jaime Revert Carbonell

LXC

552

Alejandro Garcia Martorell

Independiente

553

Pedro Juan Victoria Miñana

C.A. Favara

554

Tomas Serra

Independiente

555

Alan Martínez

Independiente

556

Miguel Boix Roca

Independiente

557

Jorge Rodriguez Ramos

Fondistas de Silla

558

Angel Ramon Abella Mari

Caixa Rural Algemesí

649

M. Angeles Arribas Aleixos

Atletisme Alginet

644

Liliana Suman Geana

Fondistas de Silla

559

Eulo Beferull Serrano

Atletisme Alginet

560

Carlos Esteve Aguado

Independiente

561

Tian Puig Carbonell

Independiente

562

Francisco Molina

Independiente

563

Adrian Iglesias Benitez

Independiente

564

Hugo Cesar Gonzalez Barua

Independiente

565

Simeon Luz Nogueserola

Independiente

566

David Victoria Quiles

LUDUS ESPORTS

567

Bernat Peris Fuertes

Independiente

-

Paco Selfa Canet

Club Triatlo Cullera

-

Toni Piris Gomis

Independiente

-

Oscar Sancho Juan

Independiente

-

Eva Hidalgo Monzo

Club Triatlo Vialterra Algemesi

-

Adria Marti Malonda

Almirunning Cullera

-

David Magraner Mari

Club Triatlo Cullera

-

Jose Antonio Marti Gonzalez

Independiente

-

Pedro Rico Morera

Independiente

-

David Muñoz Carretero

Club Triatlo Cullera

-

Jose Manuel Ibiza Puchades

Independiente

-

Bruno Orient Ferrer

Independiente

-

Jose Manuel Llopis Mari

C.A. Cullera

-

Mar Fos Camarena

La Llebre Alpesa

-

Robert Bayona Adam

Independiente

-

Juan Bautista Molto Vallet

Independiente

-

Jorge Vallet Falco

Club Ciclista Cullera

-

Carmelo Tercero Colubi

Independiente

-

Enrique Mortes Ribera

C.A. Cullera

-

Silvia Perez Jorda

C.A. Cullera

-

Jorge Sanz Ros

Almirunning Cullera

-

Manu Villa Cañas Nuñez

C.M. Senglars Favara

-

M Jose Font Arevalo

Independiente

-

Mariola Garrigos Castello

Independiente

-

Maite Molina Canet

Almirunning Cullera

-

Laura Garrigos Sapiña

Club Triatlo Cullera

-

Laura Garrigos Sapiña

Club Triatlo Cullera

-

Alvaro Sarrion Rives

Club Triatlo Cullera